Z ostatniej chwili
Fast Invest - pożyczki p2p, ICO, opinia

Fast Invest – pożyczki p2p, ICO, opinia

Ocena czytelników
[Głosów: 1 Ocena: 5]

W ostatnim czasie natknąłem się na ICO dość prężnie się rozwijającej firmy Fast Invest,  która dostarcza usługi kredytowe p2p w całej Unii Europejskiej.

Od kilku lat, obserwujemy w Polsce diametralny wzrost pożyczek społecznościowych p2p. Bardzo duże grono osób zadaje pytania czy ta forma inwestowania jest dostępna dla każdego i czy można na tym zarobić?Inwestorzy szukają „cennych” sposobów na lokowanie nadwyżki kapitału, przy czym kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich środków i gwarancję zysku. Poniżej postaram się opisać proces inwestycyjny dotyczące rynku pożyczek i kredytów, na przykładzie młodej platformy inwestycyjnej Fast Invest.

Fast Invest oparł swoją działalność na najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązaniach, które mają na celu stworzeniu nowoczesnego systemu bankowego Fin Tech.

Strona Fast Invest >

Dzięki sposobowi działania i strukturze firmy inwestor może zarobić o wiele więcej inwestując w pożyczki (inwestując swoje środki) niż lokując środki na lokacie. Fast Invest działa jawnie w pełni legalnie i oferuje współpracę wszystkim, którzy chcą skutecznie zarabiać na kredytach. Wszystkie czynności od rejestracji po funkcjonowanie są całkowicie darmowe w tym serwisie.

Z uwagi, że firma chce się rozwijać i ma chęć wkroczyć na nowe rynki, zaoferowała własny token FIT, który po zakupie daje nam udział w zyskach firmy.

> Kup tokeny FIT <

Co pisze o sobie  Fast Invest

Kim jesteśmy

Fast Invest opinie opinia 1Fast Invest jest zespołem entuzjastów innowacji, kodeksem guru, fanów finansowego świata, ekspertów ds. produktów i fanów technologii. Pracujemy razem, aby zrównoważyć doświadczenia użytkowników i łatwość obsługi, z dostępnością i innowacjami. Naszym celem jest zmiana przyszłości, tego jak ludzie widzą i dokonują inwestycji.

Nasze Wartości

TRANSPARENTNOŚĆ

Zachowujemy otwarte drzwi i umysły. Chcemy, aby wszyscy w zespole mieli pełną przejrzystość co dzieje się w firmie.

I tu się zgodzę pełna informacja na blogu firmy, szybki kontakt z suportem firmy (nawet w języku polskim).Fast Invest opinie opinia (34)

KOMUNIKACJA

Komunikacja jest zasadniczą częścią naszej współpracy. Staramy się, aby każdy głos w naszej firmie był słyszalny. Tworzymy otwartą atmosferę umożliwiającą bezpośredni kontakt i ograniczającą wertykalną władzę.

I tu znów plusy firma śledzi wszystkie opinie o niej w sieci, gdzie zajmuje stanowisko wobec trudnych pytań i zarzutów wobec jej działalności.

 

POCZUCIE HUMORU

Uważamy, że zabawa wydobywa najlepsze z ludzi. Szczęście jest niezbędne w miejscu pracy. Radość pomaga generować więcej wysokiej jakości pomysłów.

No tu sobie nie żartowałem, może warto spróbować 😉

Rozwój i perfekcja są naszymi standardami

Simona Quiet  Fast Invest opinie opinia (11)
Chief Executive Officer

Firma Fast Invest jest wyrazem naszego spełnienia. Platforma pomoże Ci bezpiecznie zainwestować pieniądze na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej dostatniego życia.

Od 2015 roku, Fast Invest tworzy zespół, który nigdy nie przestaje dążyć do doskonałości. Rozwój i perfekcja są naszymi standardami. Wysoka etyka pracy jest potwierdzona przez ciągle rosnącą liczbę naszych klientów i kontrahentów. Fast Invest to młody, pomysłowy, pracowity zespół, który dba o to, aby zainwestowane środki przynosiły Tobie zysk.

Fast Invest opinie opinia (8)

Nasze miejsce pracy

Jesteśmy bardzo przyjaźni, jesteśmy firmą nastawioną na ludzi, koncentrującą się na rozwijaniu codziennych instrumentów finansowych, które zmienią podejście ludzi do finansów.

Mamy ścisłą etykę pracy. Praca jest naszym priorytetem. Kochamy to, co robimy i wiemy, że wszystko robimy bardzo dobrze.

Jeśli masz którąś z tych cech – nie wahaj się z nami skontaktować! Zawsze chętnie z Tobą porozmawiamy.

I tu prawda, odpowiadają, pomagają we wszystkich nurtujących nas pytaniach i powstałych problemach.

Fast Invest opinie opinia (15)

ZESPÓŁ KIEROWNICZY Z BIURA GŁÓWNEGO FAST INVEST

Fast Invest opinie opinia (1)

Fast Invest opinie opinia (2)

Fast Invest opinie opinia (3)

Fast Invest opinie opinia (4)

Fast Invest opinie opinia (5)

Fast Invest opinie opinia (6)

Fast Invest opinie opinia (7)

Fast Invest chcąc zdobywać następne rynki wypuściło własne ICO, czym warto się zainteresować. Tokeny są jeszcze do kupienia.

Fast Invest opinie opinia (17)

Fast Invest opinie opinia (12)

Jak zacząć inwestować na platformie Fast Invest?

Fast Invest krok 1KROK PIERWSZY

Aby rozpocząć inwestowanie na platformie Fast Invest, zarejestruj się jako użytkownik. Rejestracja jest bardzo prosta i nie zajmie Ci nie więcej niż 5 min.

Zarejestruj się >

 

 

Fast Invest krok 2KROK DRUGI

Następnym krokiem po pomyślnym utworzeniu konta użytkownika jest przelanie środków z rachunku bankowego.

 

 

Fast Invest krok 3KROK TRZECI

Trzecim krokiem po utworzeniu konta, weryfikacji tożsamości oraz dodaniu środków jest znalezienie kredytu w który zechcesz zainwestować. Gdy już wybierzesz – kliknij inwestuj.

Fast Invest opinie opinia (22)

Fast Invest krok 4KROK CZWARTY

Co miesiąc otrzymujesz od kredytobiorców płatności składające się z wypłaty części kapitału i odsetek.

Ucz się inwestować >

Sposób działania platformy Fast Invest w kilku krokach

Fast Invest opinie opinia (30)

OCENA

Osoba ubiega się o kredyt u kredytodawcy. Przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty i wypełnia odpowiednie formularze. Kredytodawca następnie weryfikuje ocenę kredytową, ocenia ryzyko i udziela kredytu.

Fast Invest opinie opinia (25)

Fast Invest opinie opinia (26)

OBSŁUGA KREDYTU

Instytucje kredytowe dostarczają poświadczone kredyty na inwestycje. Departament Compilance i Ryzyka Kredytowego zatwierdza warunki kredytodawcy i umieszcza kredyt w naszym Wykazie Kredytów.

Fast Invest opinie opinia (27)

SPŁATA

Kredytobiorca dokonuje comiesięcznych spłat według warunków umowy kredytu i harmonogramu płatności. Raty są dzielone proporcjonalnie pomiedzy wszystkich inwestorów w zależności od kwoty zainwestowanej w ten konkretny kredyt.

Fast Invest opinie opinia (28)

Fast Invest opinie opinia (24)

OSTATNI KROK: ZYSK

Jak tylko kredytobiorca, w którego kredyt zainwestowałeś, spłaci zaplanowaną ratę kredytu, zaczniesz otrzymywać zwrot części kapitału wraz z odsetkami za ten okres inwestycji.

Możesz ponownie zainwestować te fundusze w dowolny dostępny kredyt, korzystając z narzędzia Auto Invest nawet z kwotą 1 PLN.

Fast Invest opinie opinia (29)

> Otwórz darmowe konto <

Pytania i odpowiedzi

Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące platformy Fast Invest.

§  CZYM JEST FAST INVEST?

Jesteśmy innowacyjną firmą FinTech. Oferujemy klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w kredyty konsumenckie z wielu krajów europejskich. Wszystkie kredyty są bezpieczne, ponieważ podlegają Gwarancji Odkupu i Gwarancji Dotrzymania Umowy Fast Invest.

§  W JAKI SPOSÓB PLATFORMA INWESTYCYJNA P2P MOŻE ZAOFEROWAĆ LEPSZE WARUNKI?

Możemy oferować lepsze warunki niż tradycyjne banki, ponieważ wykluczamy niepotrzebnych pośredników z procesu, co pozwala inwestorom zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym razie zostałyby wydane na prowizje i opłaty za usługi innych stron.

§  CO DZIEJE SIĘ W SYTUACJI, GDY KREDYTOBIORCA SPÓŹNIA SIĘ Z PŁATNOŚCIĄ ?

W sytuacji, gdy kredytobiorca spóźni się z płatnością raty ponad trzy dni, zostanie ona zapłacona przez Gwarancję Dotrzymania Umowy Fast Invest w ciągu 3 dni (otrzymasz zarówno kapitał oraz odsetki za okres inwestycji). Płatności te zostaną oznaczone ikoną

§  KTO MOŻE ZAINWESTOWAĆ W FAST INVEST ?

Osoba musi mieć co najmniej 18 lat, posiadać ważny adres e-mail oraz osobisty rachunek bankowy na terenie Unii Europejskiej.

§  W JAKI SPOSÓB MOGĘ PRZEKAZYWAĆ ŚRODKI NA KONTO FAST INVEST?

Wpłaty przez cały czas muszą być dokonywane z osobistego rachunku bankowego inwestora, aby spełnić wymogi dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy.

§  CZYM JEST GWARANCJA ODKUPU ?

Jeśli w dowolnym czasie postanowisz przerwać inwestowanie w swój wybrany kredyt (przed przewidzianym terminem płatności), odkupimy Twoją inwestycję w ciągu jednego dnia. Inwestycje zabezpieczone Gwarancją Odkupu są oznaczone ikoną .

§  CZYM JEST GWARANCJA DOTRZYMANIA UMOWY ?

W sytuacji, gdy kredytobiorca spóźni się z płatnością zaplanowanych rat powyżej 3 dni, nasza Gwarancja Dotrzymania Umowy Fast Invest pokryje każdą zaległą ratę za kredytobiorcę (otrzymasz zarówno kapitał oraz odsetki za ten okres inwestycji). Płatności te zostaną oznaczone  ikoną. Pamiętaj, bezpieczeństwo Twoich funduszy jest dla nas priorytetem.

§  JAKIE SĄ KOSZTY ZWIĄZANE Z INWESTOWANIEM NA PLATFORMIE FAST INVEST?

Obecnie platforma Fast Invest jest bezpłatna. W przypadku zmiany polityki firmy nasi klienci zostaną poinformowani przed wprowadzeniem określonych zmian.

Fast Invest opinie opinia (13)

Na stronie znajdziemy bardzo rozbudowany obszar FAQ, który odpowie nam na nurtujące nas pytania, jeżeli nie ma tam tego czego szukamy, zawsze możemy się skontaktować z suportem firmy. Odpowiadają bardzo szybko 🙂 .

Fast Invest opinie opinia (16)

Fast Invest opinie opinia (4)BEZ OGRANICZEŃ

Fast Invest różni się od konkurentów, ponieważ daje możliwość inwestowania niskich kwot. Możesz zacząć inwestować już od 1 PLN! Bez pośpiechu, bez stresu i bez ryzyka. Nie mam żadnych ograniczeń kwotowych. Możesz zainwestować tak dużo, jak tylko chcesz.

 

 

Fast Invest opinie opinia (1)TRANSPARENTNOŚĆ

Jak stanowi wizja firmy, wytrwale dąży do stworzenia ery nowoczesnych inwestycji, dlatego postawili sobie cel, aby pozytywnie wpływać na życie milionów ich inwestorów.

Fast Invest zapewnia, że klienci otrzymują prawdziwe, przejrzyste i kompletne informacje na temat swoich portfeli inwestycyjnych, tak abyśmy mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

 

Fast Invest opinie opinia (3)BRAK OPŁAT

 • Otwarcie konta inwestora Fast Invest: Brak opłat
 • Brak abonamentu oraz opłat administracyjnych
 • Opłata za serwis: 0%
 • Sprzedaż kredytu przez Opcję Odkupu: 0%
 • Wypłata środków na rachunek: Brak opłat (mogą być naliczone prowizje bankowe)
 • Weryfikacja tożsamości: Brak opłat
 • Dodanie rachunku: Brak opłat (mogą być naliczone prowizje bankowe)

 

Szybka inwestycjaGWARANCJA DOTRZYMANIA UMOWY

Jeśli w dowolnym momencie kredytobiorca spóźni się z planowaną spłatą kredytu, pokryjemy taką spłatę. Inwestycje naszych klientów są więc bezpieczne. Jeśli zaległość płatności przekroczy 3 dni, nasza Gwarancja Dotrzymania Umowy pokryje zaległe płatności. Nadal będziesz mógł uzyskiwać fundusze z kwoty głównej i okresu inwestycji. Płatności te oznaczone są  ikoną tarczy.

 

Fast Invest opinie opinia (2)WALUTY

Platforma Fast Invest obsługuje 4 waluty: euro (EUR), dolar amerykański (USD), funt brytyjski (GBP) i polski złoty (PLN).

Możliwa jest również bezpłatna wymiana walut na platformie 🙂

 

Fast Invest opiniaGWARANCJA ODKUPU

Gwarancja Odkupu jest jednym z najważniejszych narzędzi. Brak rynków wtórnych, brak stresu.

Jeśli w dowolnym czasie postanowisz przerwać inwestowanie w swój wybrany kredyt, firma odkupi Twoją inwestycję w ciągu jednego dnia. Inwestycje zabezpieczone Gwarancją Odkupu.

Każda inna platforma P2P zaoferuje Ci wystawienie kredytu na sprzedaż na rynku wtórnym. Wiąże się to z czekaniem aż ktoś go kupi. W ten sposób tracisz pieniądze.

FAST INVEST OD ŚRODKA

> UTWÓRZ NOWY PORTFEL AUTO INVEST <

Fast Invest opinie opinia (19)

Fast Invest opinia od środka inwestycje1

Fast Invest opinia od środka inwestycje4

 

Fast Invest opinie opinia (20)Fast Invest opinia od środka inwestycje3

Znajdziemy również tutaj kalkulator inwestycyjny

Fast Invest opinie opinia (23)

 

A więc jak na wstępie FAST INVEST buduje globalny bank inwestycyjny. Współpracując z ich ICO otrzymujesz prowizję za tokeny FIT. Firma oferuje swoje usługi w tym biznesie od 2015 roku, posiada pracującą platformę inwestycyjną i więcej niż 14000 klientów w europie oraz 50 osób w zespole.

Fast Invest opinie ICO

Po zakupie tokenów FIT, Fast Invest co tydzień wypłaca nam dywidendy z ich obrotu w firmie, na zrzucie zarobki z 500 FIT.

jeden raz 2

Szybka inwestycja

Przyszłość inwestycji P2P

Fast Invest pozostaje zaangażowany w budowanie trwałego i wzorowego modelu inwestycji, który nie wymaga wsparcia ze strony banku. Umożliwia to wzrost portfela inwestycyjnego klientów i zarabianie pasywnego dochodu.

Fast Invest opinie opinia (32)

Opinia o firmie Fast Invest

Trzeba tu nadmienić, że firma znalazła się na liście ostrzeżeń KNF, tak samo jak wiele innych firm np.: giełda BitBay, którzy to właściciele byli zmuszeni opuścić nasz kraj. Wiadomo wszystko co jest poza bankiem jest nielegalne…

Lista KNF

Fast Invest opinie opinia (36)

Link do listy KNF

Komentarz Fast Invest do decyzji KNF

Podmiot Fast Invest Ltd. wystosował oficjalny komentarz w sprawie umieszczenia przedsiębiorstwa na liście ostrzeżeń KNF. Pełna jego treść znajduje się poniżej:

“Chcielibyśmy podkreślić, że ani KNF, ani żadna inna instytucja w Polsce nigdy nie kontaktowała się z naszą firmą i nie otrzymaliśmy żadnych zapytań dotyczących działalności Fast Invest w Polsce. Fast Invest Ltd nigdy nie naruszyła prawa polskiego, ani prawa UE. Nasz model biznesowy jest jasny i jak najbardziej legalny.

Opisując nasz model biznesowy, informujemy, iż nie działamy na takich samych zasadach jak platformy peer-to-peer, ponieważ wszystkie platformy P2P działają jako pośrednicy pomiędzy pożyczkodawcami (inwestorami) i pożyczkobiorcami (osobami, które potrzebują w tym momencie środków). W takiej sytuacji platforma (w modelu P2P) działa jak instytucja pożyczkowa, która w momencie udzielenia pożyczki od razu bierze odpowiedzialność za jakość kredytu, wypłacalność klienta i odpowiedzialność przed nadzorem instytucji finansowych.

W naszym modelu biznesowym, inwestor nie przyjmuje roli pożyczkodawcy, ponieważ wszystkie pożyczki są udzielone wcześniej przez inne instytucje pożyczkowe (które odpowiadają przed instytucjami nadzoru finansowego) w całej Europie. Inwestor przejmuje małą część praw do wierzytelności pożyczki.

W związku z powyższym nie podlegamy regulacjom KNF. Nasz model biznesowy nie odpowiada modelowi regulowanej przez KNF instytucji finansowej, platformy P2P ani innej działalności finansowej regulowanej przez KNF. Nasz model biznesowy nie jest nieznany w Unii Europejskiej. Istnieje wiele firm w Polsce i całej Europie mających taki sam model biznesowy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa klientów oraz dbamy o pełną transparentność.

Możemy zagwarantować, że inwestorzy nie ryzykują utraty pieniędzy podczas inwestowania na Fastinvest.com, ponieważ zgodnie z umową cesji wierzytelności posiadamy takie instrumenty jak Gwarancję Odkupu oraz Gwarancję Dotrzymania Umowy:

–    Gwarancja Odkupu – firma zobowiązuje się odkupić inwestycję od klienta w każdym momencie. Oznacza to, że klient nie musi zamrażać swoich środków, jeśli zdecyduje się wycofać i anulować umowę w dowolnym momencie. W tym przypadku traci tylko odsetki, ale odzyskuje cały kapitał początkowy.

–   W przeciwieństwie do innych platform online zapewniamy prawdziwą Gwarancję Dotrzymania Umowy – jeśli w dowolnym momencie pożyczkobiorca spóźnia się z płatnością o co najmniej trzy dni, Spółka pokryje wszystkie opóźnione płatności, płacąc klientowi (inwestorowi) kwotę równą ratom. Dlatego klient nie musi martwić się o zdolność kredytową dłużnika i zdolność do spłaty kredytu. Ryzyko kredytowe jest dla firmy bardzo ważne, dlatego dajemy gwarancję inwestorowi i to my przejmujemy ryzyko.

Jeszcze raz chcemy przeprosić naszych klientów i inwestorów za bezpodstawne oskarżenie oraz za działanie KNF, które zostało podjęte bez winy firmy. Prosimy pamiętać, że Fast Invest jest uczciwą i przejrzystą firmą. Jesteśmy gotowi do współpracy z KNF i innymi instytucjami rządowymi, którym możemy przedstawić całą potrzebną dokumentację.Fast Invest to bardzo udany projekt międzynarodowy i nie mamy wątpliwości co do jego sukcesu.

Zarząd i akcjonariusze Fast Invest są przekonani, że nasza firma będzie kontynuować działalność w Polsce i nie planujemy opuszczenia tego dobrze prosperującego rynku. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z zaufania, którym obdarowali nas do tej pory klienci i jesteśmy pewni, że nasz kapitał i Wasze zaufanie będą kluczowymi czynnikami pozwalającymi nam kontynuować nasz sukces w Polsce”

Źródło:https://comparic.pl/fast-invest-liscie-ostrzezen-knf/

Duże banki nadal trzymają monopol na gospodarowaniem oszczędnościami, obecnie nie są w stanie zaoferować więcej niż 1-2% rocznego zwrotu na kontach bankowych czy nawet lokatach. Inwestorzy poszukują nowych, bardziej zyskownych, bezpiecznych  źródeł pasywnego dochodu. Odpowiedzią na ich potrzeby jest oferta firmy inwestycyjnej Fast Invest, która daje możliwość inwestowania w kredyty osobiste z zarobkiem rocznym do 14%.

Fast Invest posiada bardzo dobre opinie na:

TRUSTPILOT z oceną na 4 gwiazdki

Fast Invest opinia TRUSTPILOT

EBROKER.PL z oceną 5 gwiazdek.

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2019/01/Ebroker-opinia-Fast-Invest.jpg

OSZUSTWO.NET:

PLUSY I MINUSY

PLUSY

 • Przejrzyste i kompletne informacje na temat portfeli inwestycyjnych
 • Zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych
 • Brak opłat za rejestrację oraz darmowa wymiana walut
 • Możliwość inwestowania niskich kwot, bez żadnego ryzyka i ograniczeń
 • Wysoka jakość obsługi klienta

MINUSY

 • Inwestor otrzymuje dochód dopiero, gdy pożyczkobiorca zapłaci ratę
 • Do otrzymania wypłaty należy potwierdzić swoje dane osobowe odpowiednim dokumentem

INFORMACJE O FIRMIE – FAST INVEST

DANE FIRMY:

Fast Invest LTD

Podobnie jak budynek Hockham,

Edinburgh Way, Harlow, Essex

CM20 2NQ, Wielka Brytania

 

u. Twarda 18,

00-105 Warszawa

Polska

www: http://fastinvest.com/pl

KONTAKT

Telefon: +48 22 350 77 78

E-mail: info@fastinvest.com

poland@fastinvest.com

 

Fast Invest opinie opinia (9)

Fast Invest opinie opinia (10)

W Fast Invest, w każdej chwili inwestor może wypłacić swoje środki składając odpowiedni wniosek, potwierdzając swoją tożsamość i wybierając dowolny sposób. W ciągu 2 dni roboczych od wniosku pieniądze powinny wpłynąć na konto. To nowoczesny i unikalny sposób na pomnożenie swoich oszczędności w prosty i szybki sposób. Wkładając pieniądze w lokaty bankowe podmiot nie jest w stanie zdobyć takich zysków jak na tej stronie. Ta forma zarabiania ma w sobie ogromny potencjał i pozwala na poszerzenie portfela w bardzo komfortowy i bezpieczny sposób.

Fast Invest opinie opinia (31)

Każdy użytkownik ma prawo wyboru – może wybrać z puli wymienionych kredytów, a później inwestować w zgodzie z preferencjami. Zarobić można nawet do 14%

W przypadku Fast Invest trzeba powiedzieć o Auto Invest, które po odpowiednim skonfigurowaniu i uruchomieniu będzie inwestowało fundusze automatycznie cały czas. Co ważne, w każdym momencie można takie narzędzie zatrzymać, albo też jednocześnie zarządzać środkami ręcznie. Dzięki temu gotówka stale pracuje niemal bez naszej ingerencji.

Fast Invest opinia od środka inwestycje2

Firma inwestycyjna Fast Invest, która działa od 2015 roku, prężnym krokiem wkracza na rynki finansowe Europy. Poszerzając granice horyzontów nowych inwestycji oraz stawiając na zespół młodych specjalistów, dociera ze swoją ofertą do kolejnych krajów „starego kontynentu”. Obecnie działa już nie tylko w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii, ale w wielu innych krajach Europy.

Fast Invest opinie opinia (33)

Więc z całą stanowczością mogę polecić tę firmę po przekopaniu „ton” opinii. Polecam zastanowić się nad zakupem tokenów FIT, które w tym wypadku są „akcjami cyfrowymi firmy”.

Fast Invest opinie opinia (35)

> STRONA FAST INVEST <

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO?

Ocena czytelników [Głosów: 4 Ocena: 5]Poniżej postaram się nakreślić czym różni się ICO od STO …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA