Z ostatniej chwili
FAST INVEST wprowadza solidną kampanię polecającą pod nazwą „APPROVED BY FRIEND”
FAST INVEST wprowadza solidną kampanię polecającą pod nazwą „APPROVED BY FRIEND”

FAST INVEST wprowadza solidną kampanię polecającą pod nazwą „APPROVED BY FRIEND”

Ocena czytelników
[Głosów: 1 Ocena: 5]

FAST INVEST wprowadza solidną kampanię polecającą pod nazwą „APPROVED BY FRIEND”.Ufamy twórcom smaku i ich doświadczeniom w zakresie wszelkich usług lub produktów. Słuchamy ich i uwzględniamy wszystkie rekomendacje. Czas więc na zarabianie pieniędzy dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu w platformę FAST INVEST. Jesteś tym, który odkrył z nami niesamowite przywileje i teraz chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi. Zyskajmy z twoimi kumplami i pokażmy im idealny sposób na budowanie wolności finansowej!

Strona Fast Invest >

FAST INVEST wprowadza solidną kampanię polecającą pod nazwą „APPROVED BY FRIEND” 2

Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby ułatwić tę niesamowitą podróż inwestycyjną wraz ze znajomymi na platformie FAST INVEST:

1. Polecający i Polecony muszą być w pełni zweryfikowani przez platformę FAST INVEST.

2. Aby móc wziąć udział, polecający musi mieć minimum 500 EUR, gdy kampania polecająca jest aktywna na wartości konta.

3. Nagroda zostanie przyznana zarówno dla Polecającego, jak i Poleconego. Nagroda stanowi 1,5% całkowitej kwoty zdeponowanej i zainwestowanej dokonanej w ciągu pierwszych 30 dni od rejestracji Poleconego. Każda kwota będzie inwestowana i reinwestowana przez dodatkowy okres 365 dni. Saldo inwestycji należy utrzymywać i nie należy go zmniejszać.

4. Nagrody zostaną anulowane, jeśli Polecający lub Polecony wypłaci dowolną kwotę środków przez cały czas trwania Kampanii Polecenia: gdy jest aktywny i gdy Polecony jest w trakcie 365-dniowego okresu wstrzymania Salda.

5. Polecający i Polecony nie mogą być krewnymi.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z warunkami kampanii polecającej – TUTAJ

 

Wpłaty można realizować w PLN i EUR oprocentowanie roczne 13-15%

 

WIĘCEJ O FAST INVEST PRZECZYTASZ W TYM ARTYKULE

Fast Invest – pożyczki p2p, ICO, opinia

Strona Fast Invest >

 

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Ocena czytelników [Głosów: 2 Ocena: 5]Postanowiliśmy uruchomić platformę internetową, która pomogłaby Polakom w Wielkiej Brytanii …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA