Z ostatniej chwili
Strona głowna / Udane ICO / Miracle Tele, ICO Rozpoczyna się 15 października
Miracle Tele, ICO Rozpoczyna się 15 października

Miracle Tele, ICO Rozpoczyna się 15 października

Etap testowania modelu ekosystemu telekomunikacyjnego i nagród został zakończony sukcesem, a teraz Miracle Tele ma zamiar oficjalnie uruchomić swoje ICO. W tym poście przedstawię Ci wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym ICO, który zostanie uruchomione 15 października 2018 roku.

ICO ETAPY I DODATKOWE NARZĘDZIA

Najważniejszą wiadomością jest to, że firma zdecydowała  się podzielić ICO na cztery etapy – każdy po trzy miesiące – aby zsynchronizować go z ROAD MAP i umożliwić wprowadzenie jednej lub kilku nowych funkcji na każdym etapie ICO.

Obecnie Miracle Tele jest pierwszym na świecie w pełni funkcjonującym operatorem telefonii komórkowej opartym na technologii blockchain, ale firma jest gotowa pójść dalej, zgodnie z obietnicą, dlatego będzie udostępniać ekscytujące narzędzia i usługi o wartości dodanej zarówno podczas trwania ICO, jak i po jej zakończeniu.

Miracle Tele informacje ICO

Więcej o Miracle Tele

Będą to następujące realizacje:

Wraz ze ogólnoświatowymi połączeniami i usługami utworzonymi przez MVN Miracle Tele telecom wprowadza niżej wymienione etapy:

ICO STAGE 1 (od 15 października 2018 r.  do 14 stycznia 2019 r.)

ICO STAGE 2 (15 stycznia 2019 r.  do 14 kwietnia 2019 r.) i ICO STAGE 3 (15 kwietnia 2019 r.  do 14 lipca 2019 r.)

  • Bezpłatne korzystanie z WhatsApp / Telegram na karcie Miracle Tele SIM z zerowym lub ujemnym saldem.
  • Płatności za pośrednictwem tokenów TELE dla usług telekomunikacyjnych

ICO STAGE 4 (od 15 lipca 2019 r. do 15 października 2019 r.)

  • Publikacja zastrzeżonego portfela wieloplatformowego.
  • Rozpocznie się rozwijać nowy, zastrzeżony system blockchain Miracle Tele

PO ICO (Q4 2019 i Q1 2020)

  • Wydanie kart dla przedpłat Miracle Tele obsługujących kryptowaluty
  • Wydanie nowego blockchainu dla ekosystemu telekomunikacyjnego.
  • Włączanie usług VPN dla kart SIM Miracle Tele.
  • Wprowadzenie bardziej ekscytujące funkcji i narzędzi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o planach Miracle Tele na najbliższą przyszłość, a także na nadchodzące lata, zapoznaj się z naszą mapą drogową na stronie Miracle TELE.

ZAKUP TOKENY TELE  JESZCZE ze ZNIŻKĄ

Detale ICO

Na każdy trzymiesięczny etap ICO zostanie przyznanych do sprzedaży37 500 000 tokenów TELE, a oficjalna data zakończenia ICO to 15 października 2019 r.. Jednak ICO może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie żetony zostaną wyprzedane przed oficjalnym zakończeniem ICO.

Należy wiedzieć, że mimo iż  ICO może zakończyć się wcześniej, wyżej wymienione narzędzia i usługi o zostaną udostępnione zgodnie z datami określonymi w ROAD MAP opublikowanej na stronie internetowej firmy, a nie wcześniej.

ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CENA TOKENU TELE

Kolejną istotną aktualizacją, którą wprowadziła firma jest stopniowe zwiększanie ceny tokenu TELE na każdym etapie  ICO.

cena tokenu TELE

 

ETAP 1 
15 października do 14 stycznia
ETAP 2 
15 stycznia do 14 kwietnia
ETAP 3 
15 kwietnia do 14 lipca
ETAP 4 
15 lipca do 15 października
PO ICO
0,13 EUR za TELE 0,15 € za TELE 0,20 € za TELE 0,22 € za TELE 0,25 € za TELE

Takie podwyżki cen będą odzwierciedlały naturalny wzrost wartości TELE z powodu udostępnienia nowych narzędzi i będą służyć jako instrument deflacyjny i wspierający w przypadku, gdy rynek kryptowalut będzie kontynuował stan bessy lub jeśli wystąpi zbyt duża niestabilność rynku.

W ten sposób, po uruchomieniu ICO 15 października, cena tokena TELE zostanie zwiększona z 0,10 € do 0,13 € na token, a po zakończeniu ICO,  TELE będzie kosztował 0,25 € za token. Później w Q1 2020 TELE będzie notowana na platformach giełdowych, a jego cena będzie podlegać samoregulacji przez prawo otwarte i wolny rynek.

 

ZAKUP TOKENY TELE  JESZCZE ze ZNIŻKĄ

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Ceremonia otwarcia Nasdaplay

Ceremonia otwarcia kasyna internetowego Nasdaplay

No i stało się, jak pisałem we wcześniejszym poście „Projekt Nasdacoin, opinia” czekałem na produkt …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DARMOWE OGŁOSZENIA