Z ostatniej chwili
Strona głowna / Udane ICO / Udane ICO, czyli Miracle Tele

Udane ICO, czyli Miracle Tele

Ocena czytelników
[Głosów: 3 Ocena: 5]

W ostatnim czasie inwestorzy crypto drapią się po głowie i zadają sobie pytanie, gdzie inwestować? Koniunktura w obszarze kryptowalut w chwili pisania artykułu gwałtownie spadała.

Z uwagi, gdyż systematycznie korzystam z dobrobytu takiego jak AIRDROP-y, jestem skłonny wychwycić według mnie STARTUP-y warte uwagi, które wystartowały za pomocą ICO  (co to jest ICO? – znajdziesz tutaj https://kryptowaluty.info.pl/co-to-jest-ico/ ).

W związku z powyższym postanowiłem otworzyć na stronie następny dział pod tytułem „Udane ICO”, gdzie będę publikował informacje o firmach, które wystartowały jako ICO lub opierają swoją działalność inwestycyjną na podstawie tej formy uczestnictwa w udziałach firm.

W ostatnim czasie na rynek weszła firma  Miracle Tele.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować9

Miracle Tele jest wirtualnym operatorem (MVNO) lub mobilnym operatorem sieci wirtualnej, który oferuje usługi połączeń i ruchu na całym świecie za pośrednictwem modelu pay-as-you-go na jednej karcie SIM.

Kup tokeny TELE >

Jakie opłaty za połączenia w Miracle Tele?

Wycena Miracle Tele jest bardzo prosta, ponieważ wszystkie połączenia przychodzące są bezpłatne, rozmowy wychodzące na cały świat są ustalane na 0,2 EUR za minutę, a stawki za ruch zaczynają się od 0,01 EUR. Aby dowiedzieć się, jakie są dokładne natężenia ruchu w Twoim kraju, odwiedź tę stronę firmy

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować20

Dlaczego Miracle Tele?

Miracle Tele oferuje wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne z najniższą stawką za połączenia na globalnym rynku telekomunikacyjnym, minimalizując koszty rozwoju infrastruktury i brandingu dzięki mobilnej wirtualnej sieci opartej o Blockchain.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować22

Jednak to, co odróżnia Miracle Tele od innych operatorów telekomunikacyjnych, to jego destrukcyjny system dzielenia się przychodami oparty na blockchain. Tokenizacja zasobów firmy pomogła pozbyć się niepotrzebnej biurokracji i wysokich stóp procentowych, umożliwiając członkom Miracle Tele otrzymywanie co dwa tygodnie nagrody za wzrost sieci telekomunikacyjnej.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować1

Co to jest token TELE?

Token, podobnie jak kryptowaluta, jest zasobem cyfrowym, który można przechowywać, wydawać i swobodnie przekazywać innym osobom. Jest zasilany przez blockchain Ethereum i służy jako podstawa do decentralizacji gospodarki cyfrowego projektu i jako miernik wartości usług.

TELE jest tokenem narzędziowym projektu Miracle Tele. W Miracle Tele możesz używać tokenów TELE do kupowania planów połączeń i ruchu na całym świecie, a także do swobodnego przesyłania tokenów lub przechowywania ich i otrzymywania nagród bezpośrednio na saldo konta lub portfel co dwa tygodnie.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować11

Więcej o tokenach TELE >

Czy są jakieś ograniczenia krajowe dla członków Miracle Tele?

Ponieważ projekt Miracle Tele nie jest konwencjonalnym ICO i jest bardziej podobny do kampanii crowdfundingowej, nie ma ograniczeń krajowych, aby zostać członkiem Miracle Tele. Upewnij się, że zapoznałeś się z Umową sprzedaży tokenów, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa.

Oficjalny Telegram firmy

telegram miracle tele

Jak zainwestować w Miracle Tele?

Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem BTC, ETH, BCH, ETC, LTC, Ripple, Dash, a także przelewów bankowych i kart bankowych w obszarze twojego członka na stronie Miracle Tele.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować14

Przy czym zalecam posiadanie portfela ERC20, w którym masz dostęp do swoich prywatnych kluczy – na przykład MyEtherWallet lub innego portfela kompatybilnego z tokenem ERC20.

Możesz zdecydować się na korzystanie z tokena przechowywanego w Internecie w obszarze swojego profilu na stronie Miracle Tele w obszarze zamówień, przechowywania i zarządzania tokenami TELE.

Jakie nagrody otrzymujemy za posiadanie tokenów TELE?

Wszyscy posiadacze tokenów TELE otrzymują co najmniej co dwa tygodnie 40% zysku netto firmy w nagrodach. Nagrody są przekazywane bezpośrednio do salda konta na stronie Miracle Tele lub do portfela ERC20 w zależności od Twojego wyboru.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować12

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować16

Firma ma podpisane umowy z bardzo dużą ilością operatorów komórkowych na całym świecie w tym w Polsce.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować18

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować19

Dzięki umowom z dziesiątkami lokalnych dostawców telekomunikacyjnych na całym świecie Miracle Tele oferuje wszechstronną kartę SIM o globalnym zasięgu, wysokiej jakości połączenie mobilne i internetowe oraz niskie stawki.

Dostarczanie karty SIM MiracleTele w systemie door-to-door kosztuje zaledwie 10 EUR w ponad 200 krajach na całym świecie.

Darmowe SMS-y, które można odbierać ONLINE w poniższych krajach na dzień pisania artykułu. Usługi systematycznie się rozrastają na całym świecie.

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2018/09/Miracle-Tele-udane-ico-gdzie-inwestować19.jpg

Kontakt z firmą Miracle Tele

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować2

Zespół Miracle Tele

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować3

CEO BURCIK SANDREJS

Wszystkie osoby posiadają profile na Linkedin (https://www.linkedin.com/in/andrew-burchik/) , gdzie możemy bezpośrednio zadawać pytania twórcom projektu.

Zacznij inwestować w GSM Blockchain >

ROAD MAP Miracle Tele

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować15

Na stronie Miracle Tele znajdziemy również wszystkie aspekty prawne tj.:

  • Warunki usługi,
  • Politykę zwrotów,
  • Zasady wysyłki,
  • Umowy sprzedaży tokena itd.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować4

Jak to wygląda od środka w Miracle Tele?

Jak widzimy interfejs użytkownika jest banalnie prosty, gdzie widzimy tokeny przesłane do stosu, coś w rodzaju inwestycji POS, które co dwa tygodnie przynoszą nam korzyści zarobkowe w walucie EURO.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować5

Żeby uruchomić proce inwestycyjny musimy zakupić tokeny TELE i wrzucić je do stosu firmy.

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować7

Miracle Tele, udane ico, gdzie inwestować6

https://legiobiznes.pl/I/wp-content/uploads/2018/09/Miracle-Tele-udane-ico-gdzie-inwestować6.jpg

Nie czekaj! Kup tokeny TELE >

Podsumowywanie o Miracle Tele

Według mnie świetna alternatywa do kopania kryptowalut, gdzie inwestujemy w prawdziwy produkt firmy to jest usługi telekomunikacyjne z własną kartą SIM. Dobry kontakt z suportem firmy (będąc w Pradze możecie się umówić na kawę, by przedyskutować irytujące Was pytania). Na razie cena tokenów jest przyzwoita € 0.10, i zakupić je możemy różnymi metodami płatności. Zarobki na poziomie minimum ROI 140% w skali roku, ale wraz z rozwojem firmy mogą być o wiele wyższe ;). Masz więcej pytań wejdź na stronę firmy i skontaktuj się z suportem firmy Miracle Tele, lub wejdź na grupę Telegram, gdzie otrzymasz mnóstwo informacji dot. firmy. Obecnie w firmie prawie 24 tys. inwestorów.

Miracle Tele

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Legiobiznes.pl
Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Miracle Tele zakończenie ICO. Czy można jeszcze kupić tokeny TELE

Miracle Tele zakończenie ICO. Czy można jeszcze kupić tokeny TELE?

Ocena czytelników [Głosów: 7 Ocena: 5] Oficjalnie ICO zostało zakończone w Miracle Tele, pojawiają się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DARMOWE OGŁOSZENIA