l

Podejmuje się tłumaczenia motywów i wtyczek WordPress.

Jeżeli chcesz aby Twój wymarzony motyw WordPress  był w ojczystym języku, zgłoś się do mnie. Przetłumaczę go w parę godzin* za niewielką opłatą, dostaniesz do tego oczywiście support do tłumaczenia ( obszerną bazę motywów można znaleźć pod adresem http://wordpress.org/extend/themes/).

Jeżeli wychwycisz w którymś miejscu słowa w języku obcym zgłoś mi to a ja poprawię błąd i wyślę Ci ponownie poprawną wersję.

Tłumaczę także wtyczki, tutaj wymagane jest przesłanie pluginu na mój e-mail. Czas realizacji jest dłuższy, wtyczka po spolszczeniu wymaga długotrwałych testów.

Cena za jedną wtyczkę (do 50 linii tekstowych) to 20zł, powyżej koszt wynosi od 30zł zależy od wtyczki. Za motyw od 10 zł do nawet 300 zł w zależności od ilości tekstu do przetłumaczenia.

Obsługiwane języki tłumaczeń (w tej chwili istnieje możliwość tłumaczenia tylko na język polski)

*Czas wykonania tłumaczenie jest różny, raz udaje się to zrobić  w 2 godziny ale trafiają się także szablony i wtyczki,  które wymagają długotrwałych tłumaczeń oraz poszukiwań tekstu w składni php.

 

Tłumaczę wtyczki i motywy w pełni, czyli wraz ze strona administracyjną. Zastrzegam sobie odmowy tłumaczenia, w przypadku niekomercyjnych motywów i wtyczek, nieprzystosowanych do tłumaczenia, choć zawsze mogę spróbować.

Prześlij wtyczkę lub motyw na adres poniżej i podaj kontakt do siebie.

mój adres e-mail: info@legiobiznes.pl

PODSTRONY

wybierz interesujący Cię obszar

Wiadomości