Cennik

Tworzenie stron internetowych

Proces wyceny projektów IT

Co wpływa na wysokość ceny i na czym polegają poszczególne etapy wyceny projektu? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w przedstawionym Case Study.

1. Przesłanie zapytania

Pierwszy etap rozpoczyna się w momencie otrzymania zapytania drogą mailową. Już wtedy warto przedstawić mi pokrótce swoją wizję i wymagania, a także portale, strony i sklepy które się Państwu podobają.

2. Kontakt z mojej strony

Na tym etapie ustalam wstępną specyfikację – ramy projektu określające jego zakres i szacowaną ilość godzin potrzebnych na realizację.

3. Szacowanie ceny

W tym momencie wiem już  ile godzin zajmie moja praca. Na podstawie informacji uzyskanych od Państwa mogę dość precyzyjnie określić ile czasu poświęcę na jego realizację, a więc jestem w stanie określić jego koszt.

4. Oferta

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzana jest oferta i przesyłana jest mailowo. Oferta zawiera ogólne przybliżenie funkcjonalności portalu / aplikacji / strony, dzięki któremu możemy kontynuować omawianie projektu.

5. Podjęcie współpracy

Po ewentualnych poprawkach i zaakceptowaniu ich przez obie strony następuje podpisanie umowy (preferuje zdalnie). Wszelkie dotychczasowe ustalenia zostają wdrożone do projektu i rozpoczęta zostaje praca.

Teraz pozostaje już tylko ustalenie szczegółów  (np. kwestii związanych z wyglądem serwisu czy jego kolorystyką) i oczekiwanie na pierwsze efekty mojej pracy. Cenę sobie stały kontakt podczas realizacji projektu, który wpływa na jego sprawną realizację, zgodną z jego założeniami oraz oczekiwaniami klienta.

Nie masz czasu aktualizować swojej strony? Potrzebujesz wsparcia…

Jeśli masz stronę internetową, na której od wielu miesięcy, czasami nawet lat nic się nie zmieniło?
Brakuje Ci czasu, aby wprowadzić zmiany, zaktualizować treści?
Nie jesteś zadowolony z obecnej obsługi Twojej strony?
Chcesz mieć wykonaną aktualizację szybko i fachowo?

Zajmę się tym, aby Twoja strona była zawsze aktualna!

Ponadto

INDYWIDUALNY CHARAKTER KAŻDEGO PROJEKTU

Ze względu na indywidualny charakter każdego projektu strony internetowej, każda wycena dokonywana jest w oparciu o konkretną specyfikacje…

DODATKOWE KOSZTY

Przy wyborze hostingu i administracji.

Koszt utrzymania serwera z administracją serwera.

Dodatkowe usługi

  • koszt zakupu zdjęć (np. w Fotolii).
  • dodatkowe wersje językowe – 20% wartości zamówienia
  • rozbudowane menu w pakiecie
  • indywidualny projekt strony
WYCENA I CZAS REALIZACJI

Wszystkie wyceny dokonuję indywidualnie dla Klienta. 

Czas realizacji wykonania strony internetowej wynosi od 10-30 dni kalendarzowych, w zależności od projektu. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem, proszę o kontakt. Ceny stron internetowych są zróżnicowane w zależności od użytych w nich technologii. Wykonanie strony dużej lub rozbudowanej dla firmy, wymaga zupełnie innego podejścia, niż wykonanie strony internetowej małej działalności gospodarczej.

Proszę o kontakt w celu ustalenia indywidualnych potrzeb potrzebnych do wyceny usługi.

Rozliczenia dla firm w formie umowy o dzieło.

ZACZNIJMY

Gotowy na prawdziwą zmianę? 

Zbudujmy Twoją stronę razem!

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości