Hosting

Jaki wybrać hosting dla strony internetowej, sklepu internetowego?

Usługi hostingowe 

Aby zaistnieć w sieci Internet potrzebny jest serwer wirtualny, na którym umieszczona będzie Państwa domena, strona internetowa oraz poczta elektroniczna. Służę pomocą w optymalnym doborze usługi hostingowej odpowiedniej dla Państwa potrzeb oraz wymagań. Oferuję usługi hostingowe, oraz pośrednictwo w uzyskaniu własnej domeny internetowej. W mojej ofercie znajdziesz to, co jest najbardziej potrzebne, aby w pełni wykorzystać możliwości Internetu w codziennym zarządzaniu Firmą i relacjami z Klientami.

Gwarantuję wybór hostingu z:

Polską lokalizacją serwera

Wiele usług wymaga najszybszych połączeń i czasu dostępu. Oferowany hosting ulokowany w nowoczesnej serwerowni w Polsce.

Pełną kontrolą

Pełen dostęp root do serwera oraz panelu zarządzania z funkcjami start, stop, restart, KVM.

Pomocą techniczną 24/7

Oferowane wsparcie techniczne o każdej porze dnia, przez cały rok!

Indywidualnym podejściem

Skonfiguruję serwer według Twoich potrzeb, jeżeli będzie potrzeba: zwiększę pasmo, pamięć ram, dyski, oraz wiele innych komponentów czy też dodatkowych konfiguracji sieciowych, dedykowana sieć między serwerami czy też firewall, serwer vpn.

Wieloma zastosowaniami

Oferowany hosting dedykowany może pełnić wiele zastosowań i konfiguracji jak serwery www, hostować duże sklepy internetowe, fora, strony www, serwery gier multiplayer, być serwerem proxy, sewerem bazodanowym (MySQL, PgSQL, MariaDB, Perconadb), serwer bazodanowy (MySQL, PGSQL etc.), służyć do streamingu audio, video, serwer głosowy teamspeam, ventrilo oraz wielu innych usług hostingowych.

Szybką rejestracją domen i ich przedłużeniem!

Zarejestruję dla Ciebie domenę i uruchomię w niecałe 24H. Tanie odnowienia domen „.pl”. Szybka migracja i transfery istniejących domen na oferowany hosting.

Posiadasz domenę w innym miejscu, a chciałbyś przenieść ją na lepszy serwer i korzystać z przywilejów tanich odnowień domen? Nic trudnego. Powierz mi przeniesienie Twojej domeny i strony www, zrealizuję to ekspresowo. W przypadku domen krajowych, wszelkich „.pl”, transfer jest darmowy, a czas ważności domeny nie ulega zmianie. Sam proces transferowania nie ma wpływu na działanie domeny, strony czy też poczty.

Rejestrując domenę lub ją transferując, dostajesz gwarancję stabilnej ceny oraz braku haczyków. Zapewniam kompleksową obsługę i w pełni automatyczne zarządzanie domenami. Dbam o każdy aspekt obsługi domen.

SPECYFIKACJA HOSTINGU

Serwer WWW i FTP

Serwer www i ftp. Obsługa skryptów CGI, PHP, Perl, obsługa SSI, bezpieczny protokół SSL (e-mail i WWW). Serwer baz danych MySQL. Obsługa Front Page Extensions. Logowanie na koncie przy użyciu programu telnet lub ssh (udostępnienie powłoki shell) – opcja dodatkowa, aktywowana na życzenie klienta.

Serwer pocztowy

Obsługa skrzynki e-mail przy użyciu dowolnego programu pocztowego wykorzystującego protokoły POP 3 lub IMAP, możliwość sprawdzenia skrzynki e-mail z poziomu przeglądarki WWW.
Automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder), autoryzacja poczty wychodzącej (SMTP), możliwość definiowania własnych reguł antyspamowych, pozwalających na automatyczne usuwanie niechcianej korespondencji, nieograniczona liczba adresów skrzynki e-mail (aliasów).

Statystyka odwiedzin strony www

Zaawansowane statystyki i analizy ruchu na Twojej stronie Google Analytics

Szybki i niezawodny Hosting

 • Całkowicie bez ograniczeń – bez limitu domen, skrzynek pocztowych, stron www, baz danych MySQL.
 • W porównaniu do zwykłego hostingu www, za kilka złotych więcej, dużo wyższa wydajność, niezależność oraz bezpieczeństwo.
 • Indywidualny wybór wersji oraz ustawień PHP.
 • Dostęp SSL do PhpMyAdmin oraz poczty RoundCube.
 • Hosting VPS z DirectAdminem i pełną administracją pod strony www, sklepy, fora czy blogi. To idealnie skomponowana usługa.
 • Zarządzanie strefą DNS.
 • Utwórz / Przywróć backup.
 • Zarządzanie kontami FTP.
 • Zarządzanie MySQL.
 • Menadżer plików.
 • Usługa e-mail catch-all.
 • Autorespondery.
 • Przekierowania (aliasy).
 • Wiadomości urlopowe.

Moim priorytetem jest jakość i rozwiązania technologiczne. Każdy biznes i jego strona ww, wymaga indywidualnego podejścia w konfiguracji, dlatego możesz zawsze liczyć na fachową pomoc, doradztwo i rozwijanie hostingu dedykowanego wraz z Twoimi rosnącymi potrzebami.

Zapewniamy kompleksową obsługę serwera w takim stopniu, abyś mógł skupić się na tym, co dla Ciebie ważne, czyli obsłudze, prowadzeniu stron, sklepu, swojego biznesu. Całą konfigurację przygotowuję indywidualnie dla każdego klienta co ma na celu udoskonalenie i wdrożenie najlepszych rozwiązań dla jego usług, stron, sklepu. Zaufaj mojemu doświadczeniu.

Dlaczego warto z mną podjąć współpracę ?

 1. Indywidualne podejście.
 2. Najwyższa jakość i dostępność usług.
 3. Elastyczna oferta.
 4. Profesjonalna obsługa.
 5. Polska lokalizacja.
 6. Markowe i wydajne serwery.
 7. Automatyczna aktywacja.
 8. W pełni redundantna infrastruktura oferowanego hostingu.

Ponadto zajmuje się…

Blockchain, kryptowaluty

Blockchain, kryptowaluty

ICO, CRYPTO

Śledzę najnowsze osiągnięcia w tej nowej dziedzinie technologii, która może być wykorzystywana we wszystkich aspektach naszego życia…

Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT

CYBER SECURITY

W czasach rozwoju systemów informatycznych, warto być również przygotowanym na różnego rodzaju cyberzagrożenia…

Kopalnie, trading

Kopalnie, trading

MINING, HANDEL

Co to są kopalnie kryptowalut? U mnie znajdziesz najnowsze informacje o firmach świadczących usługi miningu crypto typu PoW i PoS…

Media społecznościowe

Media społecznościowe

SOCIAL MEDIA

Świat biznesu i promocji firmy nie opiera się wyłącznie na stronie internetowej czy wizytówce Google. Warto korzystać z Mediów Społecznościowych…

Marketing

Marketing

SEO, STRONY WWW

Najnowsze nowinki w świecie marketingu, budowa stron internetowych , pozycjonowanie SEM . Znajdziesz Tu różne rozwiązania…

ICO

ICO

INITIAL COIN OFFERING

Nazywane czasami też IPCO – Initial Public Coin Offering, działanie startupów mające na celu zebranie kapitału. Inwestycje w STARTUPY, recenzje…

E-commerce

E-commerce

SKLEPY INTERNETOWE

Na przestrzeni lat wszystko się zmienia w branży sprzedawania online. Warto więc śledzić nowości i być zawsze krok przed konkurencją…

Ogłoszenia

Ogłoszenia

DARMOWE OGŁOSZENIA

Masz możliwość darmowego promowania swojego biznesu. Masz coś do sprzedania, zaoferowania, nie wstydź się wrzuć OGŁOSZENIE…

ZACZNIJMY

Gotowy na prawdziwą zmianę? 

Zbudujmy Twoją stronę razem!

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości