Tłumaczenie

motywów i wtyczek

Podejmuje się tłumaczenia motywów i wtyczek WordPress.

Jeżeli chcesz aby Twój wymarzony motyw WordPress  był w ojczystym języku, zgłoś się do mnie. Przetłumaczę go w parę godzin* za niewielką opłatą, dostaniesz do tego oczywiście support do tłumaczenia ( obszerną bazę motywów można znaleźć pod adresem http://wordpress.org/extend/themes/).

Jeżeli wychwycisz w którymś miejscu słowa w języku obcym zgłoś mi to a ja poprawię błąd i wyślę Ci ponownie poprawną wersję.

Tłumaczę także wtyczki, tutaj wymagane jest przesłanie pluginu na mój e-mail. Czas realizacji jest dłuższy, wtyczka po spolszczeniu wymaga długotrwałych testów.

Obsługiwane języki tłumaczeń (w tej chwili istnieje możliwość tłumaczenia tylko na język polski). Tłumaczę wtyczki i motywy w pełni, czyli wraz ze strona administracyjną. Zastrzegam sobie odmowy tłumaczenia, w przypadku niekomercyjnych motywów i wtyczek, nieprzystosowanych do tłumaczenia, choć zawsze mogę spróbować.

Prześlij wtyczkę lub motyw na adres poniżej i podaj kontakt do siebie.

mój adres e-mail: info@legiobiznes.pl

 

*Czas wykonania tłumaczenie jest różny, raz udaje się to zrobić  w 2 godziny ale trafiają się także szablony i wtyczki,  które wymagają długotrwałych tłumaczeń oraz poszukiwań tekstu w składni php.

ZACZNIJMY

Gotowy na prawdziwą zmianę? 

Zbudujmy Twoją stronę razem!

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości