Tworzenie stron internetowych Legionowo

Bądź lepszy od twojej konkurencji, wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową.

Badania wykazały, że firmy oraz potencjalni klienci postrzega wizerunek firmy przez pryzmat jej strony internetowej. Wymaga to bardzo precyzyjnego ukazania informacji przygotowanej zarówno dla odbiorcy jak i dla robotów internetowych indeksujących treść strony internetowej, które wpływa na jej pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Jeśli prowadzony przez Ciebie biznes nie posiada strony internetowej lub jest jej konstrukcja jest przestarzała, działa to na niekorzystnie na wizerunku jak i obniżenie wartości strony w wyszukiwarkach internetowych. Obecnie aktualne trendy w projektowaniu stron internetowych wymagają od programistów i twórców ogromnej wiedzy. Trzeba zarówno zauważyć, że  sposób prezentacji grafiki i treści też ma wpływ na jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Wykonywane przez nas strony internetowe są przygotowywane do efektywnego pozycjonowania i marketingu w sieci.

Strony internetowe to skuteczna forma marketingu dla każdej firmy, której obroty mogą wzrosną do 180% przy odpowiednim jej wypozycjonowaniu, dla odpowiednich słów kluczowych ( czyli to co wpisujemy w wyszukiwarce, aby odnaleźć interesujące nas zagadnienie). Naszym zadaniem i celem jest tak zbudować stronę, aby witryna internetowa w efektywny sposób zaistniała w sieci internetowej.

Czy wiesz, że strona www to narzędzie, które pozwoli Tobie na przyciągnięcie potencjalnych Klientów? Prowadzisz firmę np. w Warszawie, jednak decydujesz się pozyskać odbiorców z całego kraju? Dobrze zbudowana witryna oraz prosty przekaz informacji zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie skorzysta on z Twoich usług.

Badania udowodniły, że coraz pierwszym obszarem poszukiwań pożądanych usług i produktów jest wśród konsumentów Internet. Dlatego przedsiębiorstwa na całym świecie inwestują w ten środek komunikacji marketingowej, zlecając projektowanie stron internetowych…

Stworzę dla Ciebie wyjątkową stronę internetową i poprowadzę skuteczne pozycjonowanie strony!

Zajmuje się przygotowywaniem stron za od przygotowania projektów graficznych a skończywszy pracę z dziedziny programistycznej wykorzystującej najnowsze osiągnięcia i światowe standardy.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę otrzymasz szereg indywidualnych rozwiązań. Projekty graficzne, bardzo intuicyjną obsługę z poziomu panelu administracyjnego, uruchomienie hostingu i domeny, utworzenie kont e-mail pod firmową domenę oraz szkolenie z obsługi panelu administracyjnego, pomoc lub pełną obsługę strony co zależy tylko od Ciebie.

Świadczę kompleksowe usługi, szyte na każdą kieszeń. Od projektu loga, po wybudowanie strony firmowej oraz obsługę informatyczną firmy.

Strona www to narzędzie, które pozwoli Tobie na przyciągnięcie potencjalnych Klientów? Prowadzisz Firmę np. w Warszawie, jednak decydujesz się pozyskać odbiorców z całego kraju? Dobrze zbudowana witryna oraz prosty przekaz informacji zdobędzie uwagę Internautów i sprawi, że Twoja Firma na tym zarobi…

Każda firma posiada własną strategię oraz grupę docelową odbiorców, do której kieruje swoją ofertę. Dlatego bardzo ważne jest indywidualne podejście do stworzenia Twojej strony internetowej,  która wymaga ścisłej współpracy miedzy Tobą a mną.

Budowa Twojej strony internetowej to zadanie, które stawiam na jak najwyższym poziomie! Początkiem mojej pracy jest projekt graficzny strony przekazanej przez Ciebie lub wskazanie strony, która podoba Ci się u konkurencji. Jeżeli to zrealizujesz, przechodzimy do dalszych działań. Polecamy projektowanie stron www, serwisy www szyte na każdą kieszeń i jak w najkrótszym terminie.

Praca nad każdą witryną, niezależnie od wielkości i kosztu przedsięwzięcia, składa się z następujących etapów:

analiza wymagań i określenie potrzeb Klienta,
przygotowanie listy funkcjonalności i mapy serwisu,
przygotowanie indywidualnego projektu graficznego strony www, dostosowanego do wizerunku firmy,
implementacja kodu strony i wdrożenie projektu,
umieszczenie treści na stronie,
ustalenie słów kluczowych i wizerunku w wynikach wyszukiwania,
testowanie serwisu,
przekazanie strony Klientowi,
szkolenie z obsługi strony.

Ponadto zajmujemy się:

projektowanie logo, logotypów,
projektowanie i tworzenie stron internetowych,
tworzenie serwisów www,
własne domeny,
stabilne, bezpieczne serwery,
pozycjonowanie stron www (WordPress),
prowadzenie kampanii Facebook,
obsługa firmowych sieci komputerowych.

Daj zaistnieć Twojej firmie w sieci. Sprawdzone, stabilne i bezpieczne rozwiązania

Projektowanie stron www odbywa się według ściśle określonych wytycznych W3C – światowej organizacji, zajmującej się ustanawianiem standardów tworzenia stron www. Każda moja realizacja spełnia standardy bezpieczeństwa – wszelkie informacje przechowywane w bazach danych są odpowiednio szyfrowane, a dodatkowe zabezpieczenia SSL jeszcze skuteczniej chronią dane przed dostaniem się w niepożądane ręce.

Specjalizuję się w projektowaniu stron www odpowiednio dopasowanych potrzeb konkretnych klientów. Dzięki naszym staraniom, Państwa firma lub przedsiębiorstwo zyska profesjonalny, niezawodny i wielofunkcyjny kanał komunikacji z klientem. Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że profesjonalnie zrealizowana strona internetowa, znajdująca się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach zapewnia gwarantowany sukces rynkowy swojemu właścicielowi, dając tym samym znaczną przewagę nad konkurencją.

Obsługa techniczna strony www

W przypadku zgłoszenia jakichkolwiek błędów, usterek w działaniu strony internetowej oraz pytań w zakresie jej obsługi czy ewentualnej. rozbudowy i modyfikacji.  Na każde zgłoszenie  odpowiemy w ciągu 24h, a w sytuacjach kryzysowych interweniujemy szybciej. W przypadku korzystania z naszego hostingu wszystkie strony są kontrolowane pod względem funkcjonalności i ich poprawnego działania w trybie codziennym.

ZACZNIJMY

Gotowy na prawdziwą zmianę? 

Zbudujmy Twoją stronę razem!

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości