Jeśli planujecie stworzyć stronę www na pewno będą Państwo poszukiwać odpowiednie szaty graficzne do tego celu. Wybierając WordPress możecie być Państwo pewni, że znajdziecie szeroki wybór darmowych oraz płatnych motywów, które poświęcone są różnym tematom niszowym. Jednak liczba tych motów jest dużo mniejsza od liczby stron budowanych w oparciu o popularny CMS. Dlatego w Internecie można spotkać witryny z jednakowymi oraz podobnymi projektami. Jeśli chcecie, aby Wasza strona wyglądała inaczej, musicie wykonać kilka prostych czynności:

  • Poszukiwać najnowszych motywów od zaufanych dostawców. Na pewno takie templatki będą zakupione przez innych użytkowników. Ale zostaniecie pionierem i możecie użyć świeżych projektów, który nie powtarzają rozwiązań konkurentów.
  • Wybrać popularny motyw, który zawiera szereg układów i rozbudowane opcje personalizacji. Dzięki temu możecie zmodyfikować stronę tak, że ciężko będzie poznać, że to początkujący projekt.

Jak widać, wybór motywu to nie jest taka prosta sprawa, jak może się wydać na pierwszy rzut oka. Aby zaoszczędzić Państwa czas, przygotowaliśmy zestaw z najnowszymi szatami graficznymi dla WordPress z oferty TemplateMonster. Poza tym, że wybrane motywy były zaprojektowane całkiem nie dawno, wszystkie one mają rozbudowane opcje personalizacji. Dlatego możecie ich w prosty sposób modyfikować zgodnie z potrzebami projektu.

Wśród przedstawionych motywów znajdziecie Państwo rozwiązania do tworzenia blogów tematycznych oraz stron biznesowych. Każde z nich zawiera własne wtyczki i widgety pozwalające w najlepszy sposób przedstawić odpowiednio temat strony www, osobom odwiedzającym. Jeśli wyniknie potrzeba skorzystać z dodatkowych opcje, możecie użyć popularnych wtyczki umieszczone na stronie wordpress.org. Opisane motywy są kompatybilne z nimi.

Oprócz tego  templatki są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dlatego Państwa strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych. Motywy także mają czysty kod i są przyjazne do SEO.

Przy zakupie motywu możecie Państwo skorzystać z pomocy wsparcia technicznego. Specjaliści TemplateMonster pracują non-stop i pomogą rozwiązać wynikły problem samodzielnie lub skierują zgłoszenie do autorów produktu. Dlatego możecie Państwo być pewni, że w dowolny czasie otrzymacie profesjonalną pomoc.

Softwarepro

Jak wynika z nazwy tego motywu poświęcony on jest oprogramowaniu. Za jego pomocą można stworzyć stronę dla firm oferujących tego typu rozwiązania. Templatka posiada 4 układy dla strony domowej, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić usługi i produkty firmy. Oprócz tego motyw ma wygodne opcje personalizacji, co pozwala dopasować jego wygląd do potrzeb projektu.

Do motywu zostały dodane popularne rozszerzenia, w tym Max Mega Menu, Elementor, suwak oraz opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego templatka wspiera popularne dodatki dla repozytorium WordPress, w tym Contact Form 7, WPML, WooCommerce, Yoast SEO itd. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Motyw WordPress Softwarepro

Szczegóły |  Demo

Chantalle

Chantalle to multifunkcjonalny motyw do tworzenia stron, którymi korzystają się przedstawicielki płci pięknej. Jeśli chcecie założyć blog o modzie, sklep z kosmetykami oraz bielizną damską, witrynę dla salonu SPA oraz salonu fryzjerskiego, znajdziecie odpowiedni układy strony domowej. Do użytku dostępne są także gotowe układy dla nagłówku i wygodne opcje personalizacji.

Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. Poza wtyczkami Cherry do templatki był także dodany suwak Slider Revolution, wizualny edytor stron Elementor i rozszerzenia dla niego: JetElements i JetMenu. Templatka także wspiera fonty webowe Google i mapę Google. Ona ma czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

Motyw WordPress Chantalle

Szczegóły |  Demo

Mybitco

Podany motyw może być stosowany do tworzenia blogu poświęconego finansom. On ma nowoczesny projekt w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografię. Dzięki temu uwaga internautów będzie skupiona na zawartości strony. Warto także wydzielić wygodne opcje nawigacji. Na stronie dostępne są rozwijane menu górne i różne widgety.

Motyw Mobitco opiera się o najnowszą wersją Cherry Framework i zawiera kluczowe wtyczki Cherry. To pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, opcje mediów społecznościowych i wyszukiwarki. Do templatki był także dodany wizualny edytor stron Elementor, wtyczki JetElements i JetBlog. Templatka również jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Motyw WordPress Mybitco

Szczegóły |  Demo

Liquidy

Za pomocą tego motywu możecie Państwo stworzyć nowoczesną stronę biznesową. W jego projekcie połączone są jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Dlatego strona „ożywa” podczas najechania na elementy graficzne i poruszania się po stronie. Przy tym templatka nie jest obciążona skrzypotami i strona będzie szybko się ładować na różnych urządzeniach.

Do motywu były dodane rozbudowane rozszerzenia, co pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, kalendarzy, mediateki, managera pasku bocznego, popup’u i newslettera’a oraz opcje mediów społecznościowych. Templatka także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie do wyróżnia zawartości na stronie www.

Motyw WordPress Liquidy

Szczegóły |  Demo

LeadYou

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia strony biznesowej. On ma elegancki projekt, który został wykonany w czarno-białych kolorach z dodaniem granatowej barwy. Za pomocą ostatniej wyróżniane są elementy nawigacyjne i ważne elementy na stronie. Jednak możecie zmienić stosowane schematy kolorów. Pomogą w tym rozbudowane opcje personalizacji.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1. To pozwala Państwu korzystać z MegaMenu, mediateki, kalendarza oraz opcje mediów społecznościowych. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć funkcjonalności strony, możecie Państwo skorzystać z popularnych wtyczek ze strony wordpress.org. Podana templatka będzie kompatybilna z nimi.

Motyw WordPress LeadYou

Szczegóły |  Demo

Stimutus

Poszukujecie rozwiązania do tworzenia strony biznesowej?  W tym przypadku na pewno musicie zwrócić uwagę na motyw Stimutus. Posiada on 5 układów strony domowej, co pozwala wybrać optymalny projekt i dalej go dopasować za pomocą opcje personalizacji. Pomogą w tym także gotowe układy nagłówka i stopki oraz obecność obrazków komercyjnych.

Motyw zawiera popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members oraz Cherry Socialize. Templatka także zawiera Elementor i dodatkowe elementy dla wizualnego edytora stron – wtyczkę JetElements. Ona także ma poprawny kod, który został stworzony odpowiednio do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Motyw WordPress Stimutus

Szczegóły |  Demo

Helen

Ten motywu przyda się do tworzenia portfolio fotograficznego. To elegancki projekt, który został wykonany w szarych kolorach. To pozwala skupić maksymalną uwagę na fotografiach w prezentowanych galeriach. Oprócz tego motyw posiada prosty projekt, co pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesujące informacje na stronie.

Templatka posiada wszystkie niezbędne wtyczki i widgety dla tworzenia nowoczesnego portfolio fotograficznego. Do Państwa użytku zostały udostępnione: rozwijane menu, galeria oraz opcje mediów społecznościowych. Motyw także wspiera ponad 700 fontów webowych Google. Możecie ich używać do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

Motyw WordPress Helen

Szczegóły |  Demo

Orta

Kolejny funkcjonalny motyw przeznaczony do tworzenia portfolio dla fotografa oraz agencji designerskiej. Templatka ma nowoczesny projekt w którym główny nacisk został postawiony na jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Przy tym efekty nie będą odwracać uwagi od zapoznania się z treścią strony. Także warto wymienić wygodne opcje nawigacji, które pomogą szybko przejść do interesującego rozdziału.

Motyw zawiera popularne wtyczki, które pozwalają korzystać się z wygodnych opcji. To jest Visual Composer, Revolution Slider, Contact Form 7, Google Map itd. Templatka także wspiera WPML, WooCommerce i inne popularne wtyczki z repozytorium WordPess. Templatka posiada poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Motyw WordPress Orta

Szczegóły |  Demo

Paretos

Kolejny ciekawy motyw biznesowy. Templatka nie tylko posiada nowoczesny projekt, lecz także zawiera różne funkcje użytkowe. Temat także posiada gotowe układy nagłówku, stopki i bloga oraz wygodne opcje personalizacji. Dzięki temu możecie Państwo szybko dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1, co pozwala korzystać z rozbudowanych wtyczek Cherry. Oprócz tego do templatki został dodany Elementor i zestaw rozszerzeń dla niego – wtyczka JetElements. A jeśli wyniknie potrzeba, możecie Państwo korzystać z popularnych dodatków z repozytorium WordPress.

Motyw WordPress Paretos

Szczegóły |  Demo

Dr.Wilson

Jak można wysnuć z nazwy tego motywu jest on przeznaczony do tworzenia stron dla gabinetów medycznych. Aby dopasować go do odpowiedniego tematu niszowego można skorzystać z wygodnych opcje personalizacji. Znaleźć je można w sekcji „Personalizacji” panelu administracyjnego.

Motyw Dr.Wilson zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnej strony www. Do Państwa użytku dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Kod motywu został zbudowany odpowiednio w standardach W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Motyw WordPress Dr.Wilson

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości