Do Czarnego piątku został jeszcze jeden dzień, jednak dużo serwisów już dziś włączyło zniżki na swoje produkty i usługi. Dlatego macie cudowną możliwość wcześniej zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej interesujące z nich jeszcze do 24 listopada. 🙂 Tylko pamiętajcie, że ofert jest sporo, a czas ich ważności jest krótki. A więc musicie szybko decydować, aby otrzymać największy gratis. 🙂

Jeśli poszukujecie Państwo rozwiązanie do tworzenia nowej strony oraz planujecie odnowić projekt już istniejącej, nie przegapcie oferty od TemplateMonster.  Z okazji Czarnego piątku i Cybernetycznego poniedziałku zniżka na wszystkie produkty na stronie serwisu będzie wynosiła 50%. Akcja trwa od  23. do 30. listopada, dlatego macie Państwo cały tydzień, aby lepiej zapoznać z szablonami i wybrać najbardziej pasujący dla Waszego projektu. A jeśli spodobał się Państwu jakiś z płatnych motywów dla WordPress i WooCommerce przedstawionych w naszych poprzednich zestawach, możecie również kupić go o 50% taniej.

Należy także dodać, że od 13 listopada kupując produkty na stronie serwisu będziecie automatycznie uczestniczyć w Programie lojalnościowym i dostawać bonusy za każdy produkt. Minimalny procent wzrostu kosztów wynosi 3% i może zwiększyć się do 30% w zależności od rankingu konta. Otrzymane bonusy będą aktywne w ciągu roku i ich można stosować do zakupu innych produktów na stronie TemplateMonster. Więcej informacji o programu lojalnościowym możecie znaleźć Państwo na podanej stronie: https://www.templatemonster.com/pl/cashback/.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości