Niedługo będzie Czarny Piątek – wielkie święto wyprzedaży, które w tym roku przypada na 29 listopada. Jeśli planujecie Państwo kupić interesujące produkty oraz zamówić usługi, macie kilka dni, aby zgarnąć największe zniżki. Przynajmniej tak zapowiadają organizatorzy promocji w swoich reklamach. 😉

Jasne, że nie wszystkie oferty są najlepsze, a zniżki są największe. Jednak tych zniżek jest na prawda sporo. Dlatego możecie wybrać to, co potrzebujecie i liczyć na dobrą cenę.

Jeżeli interesują Państwa motywy dla WordPress, Czarny Piątek jest dobrym czasem na ich zakup. Wszystkie popularne marketplace i producenci templatek robią promocje dla swoich klientów. Na przykład, na stronie TemplateMonster można kupić szaty graficzne do popularnego CMS nawet o połowe taniej! Więc, jeśli macie Państwo zamiar zakupić jakiś motyw, możecie poczekać do Czarnego Piątku.

Nie wybraliście jeszcze motywu WordPress? Zapraszamy do przejrzenia naszej dzisiejszej listy templatek. W niej znajdziecie produkty do wszystkich popularnych tematów niszowych. Oprócz tego motywy posiadają gotowe układy stron oraz dodatkowe opcje personalizacji. Niektóre templatki posiadają kreatory stron. To wszystko pozwala Państwu dopasować szatą graficzną strony internetowej do własnych potrzeb.

Do innych przewag motywów można zaliczyć:

  • Responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi.
  • Poprawny kod zoptymalizowany pod kątem SEO.
  • Własne rozszerzenia i wsparcie popularnych wtyczek dla WordPress.
  • Obecność dokumentacji.
  • Wsparcie techniczne.

Więcej informacji o motywach możecie Państwo znaleźć w opisach poniżej.

Nexxt

Nexxt to rozbudowany motyw do tworzenia portfolio, strony personalnej i strony CV. Templatka posiada 8 unikatowych układów dla strony domowej. jest wykonana w jaskrawych kolorach, posiada stylowe efekty animacyjne i dodatkowe widgety. Dzięki temu wszystkie projekty są ciekawe i na pewno przypadną Wam i Waszym klientom do gustu. Zarządzać wyglądem strony pomoże Elementor.

Oprócz Elementora do motywu zostały dodane galeria, MegaMenu, licznik umiejętności, produkty i usługi, opinie klientów, mapa Google itd. Templatka także wspiera WMPL, Yoast SEO, MailChimp, WooCommerce i inne popularne wtyczki do WordPress. Dlatego możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę. Kod motywu został zoptymalizowany zgodnie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego templatka jest przyjazna dla SEO.

Nexxt motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Bookleum

Jeżeli poszukujecie Państwo motywu dla strony hotelowej, podane rozwiązanie spełni wszystkie Wasze potrzeby. Templatka oferuje 5 unikatowych układów dla strony domowej w temacie hotele, apartamenty i B&Bs. Oprócz tego możecie Państwo skorzystać z szeregu widgetów, aby dodać różne informacji o pokojach i zachęcić użytkowników do skorzystania z Waszych usług. Także do przewag templatki warto zaliczyć wygodne opcje personalizacji.

Motyw posiada specjalną wtyczkę do rezerwacji pokoi. Stronę można zintegrować z popularnymi serwisami jak Booking, Expedia, Airbnb oraz Hotels. Również można podłączyć popularne metody płatności: PayPal, 2Checkout, przelew bankowy itd. Do użycia również dostępne są rozwijane galerie, suwak, opcje mediów społecznościowych itd. Dodatkowo możecie Państwo korzystać z 30+ widgetów do Gutenberga.

Bookleum motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Jobfinder

Sama nazwa motywu wskazuje, że on jest przeznaczony dla serwisu z ogłoszeniami o pracę. Templatka ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także posiada szereg opcji i funkcji do tworzenia profesjonalnej strony. Do użytku dostępne są gotowe układy dla stron, dodatkowe opcje zarządzania wyglądem, obrazy komercyjne. Motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress, co pozwala szybko wzbogacić stronę nowymi opcjami.

Do motywu Jobfinder zostały dodane rozwijane menu, rozbudowana wyszukiwarka z filtrami, projekty i usługi, opinie klientów, licznik umiejętności i opcje mediów społecznościowych. Templatka wspiera fonty webowe Google. Więc możecie Państwo podłączyć stylowe fonty, aby wyróżniać zawartości tekstowe na stronie.  Motyw jest całkiem responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Jobfinder motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

Edugroit

Za pomocą tego motywu można stworzyć serwis z kursami. Chociaż nie ma problemu przebudować templatkę pod stronę dla działalności edukacyjnej. Motyw posiada dodatkowe układy, opcje personalizacji i niezbędne funkcje do tworzenia tematycznej strony. Także można śmiało korzystać z popularnych wtyczek. Strona będzie działać z nimi poprawnie.

Motyw zawiera rozwijane menu, projekty i usługi, formularz zapisywania się do newsletter, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Do przewag templatki można odnieść obecność Elementora i popularnych wtyczek Jet. To jest: JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetTabs, JetDataImporter, JetPluginWizzard, JetThemeCore i JetTricks. One znaczniej rozszerzają możliwości Elementora i pozwalają tworzyć unikatowe strony za pomocą metody “Przyciągnij i Upuść”.

Edugroit motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Softwer

Softwer to stylowy motyw dla firm działających w branże IT. Wyróżnia się on nowoczesnym projektem w którym połączone są duże obrazy, typografie i proste efekty animacyjne. To wszystko pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartościach. Także warto wydzielić wygodne opcje nawigacji i prostą strukturę strony. Oprócz tego zarządzać wszystkimi elementami strony można za pomocą wizualnego kreatora stron.

Motyw Softwer posiada projekty i usługi, galerię, rozwijane menu, formularz zapisywania do newslettera, opcje mediów społecznościowych itd. Do templatki zostały włączone wszystkie kluczowe wtyczki Jet rozszerzające opcje Elementora. Dzięki temu możecie dodawać różne widgety na stronę i zarządzać wszystkimi elementami w trybie wizualnym, bez edycji kodu. Motyw jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Softwer motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Drubo

Ten motyw pasuje do tworzenia różnych stron biznesowych. Templatka posiada stylowy projekt, gotowe układy dla podstron i dodatkowe opcje personalizacji. Także warto zwrócić uwagę na ciekawe widgety. Za ich pomocą możecie Państwo dodać różne informacji o swojej firmie oraz usługach na stronie domowej. Razem z motywem dostaniecie Państwo obrazy komercyjne, które można stosować na stronie bez żadnych ograniczeń.

Do motywu dodane są rozwijane menu, suwak, galeria, opinie klientów, zespół pracowników, formularz kontaktowy itd. Templatka wspiera popularne wizualne kreatory stron, WPML, Yoast SEO, MailChimp itd. Motyw wspierany jest przez 900+ fontów ze strony Google i technologię Retina. Templatka jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi. Dlatego strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Drubo motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Gutenberry

Prosty i wygodny motyw do tworzenia blogów tematycznych i stron personalnych. Do użycia dostępne jest 5 układów dla strony domowej, 3 układy dla bloga i gotowe projekty dla nagłówku i stopki. Templatka także posiada ciekawe widgety i zawiera dodatkowe opcje personalizacji. W paczce z templatką znajdziecie również obrazy, które możecie Państwo stosować we wpisach bez żadnych ograniczeń.

Ten motyw wspiera nowy wizualny edytor WordPress – Gutenberg. Do niego także zostały dodane ciekawe widgety, co pozwala Państwu dodawać nowe informacje na stronie. Motyw zawiera MegaMenu, galerię, formularz zapisywania się do newslettera, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka ma czysty kod, który został zaprojektowany w zgodności z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Gutenberry motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

Gymo

Gymo to rozbudowany motyw dla stron o temacie sportowym. Za jego pomocą możecie Państwo zbudować stronę dla siłowni, studia tańców, bloga o sporcie itd. Templatka posiada 4 unikatowe projekty dla strony domowej i szereg układów podstron. Także możecie Państwo skorzystać z WPBackery do personalizacji tych stron i tworzenia własnych stron. Motyw również ma dodatkowe opcje zarządzani wyglądem.

Motyw posiada Slider Revolution, MegaMenu, Contact Form 7, galerię, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Do przewag motywu można odnieść poprawny kod, responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Templatka także wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress.

Gymo motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

Yoha

Poszukujecie Państwo stylowy i funkcjonalny motyw dla portfolio fotograficznego? Tu trafiliście na dobry produkt. Projekt templatki jest wykonany w jaskrawych kolorach, posiada duże obrazy, typografie i ciekawe efekty animacyjne. Do użycia została przygotowana rozbudowana galeria. Pozwala ona w najlepszy sposób przedstawić Wasze fotografie na stronie.

Motyw Yoha zawiera rozwijane menu, galerię, mediatekę, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw wspiera WPML, YoastSEO, WooCommerce i inne wtyczki dla WordPress. Dzięki temu możecie Państwo dodać brakujące opcje na stronę. Motyw także ma poprawny kod, który nie jest przeciążony skryptami i elementami graficznymi. Dzięki temu strona ma dobre wyniki w testach PageSpeed Insights i GTmetrix.

Yoha motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 

House

Jeśli planujecie Państwo wynajmować własne mieszkanie, ten motyw spełni wszystkie Wasze potrzeby. Posiada on tematyczny projekt, w którym umieszczone są kluczowe sekcje z informacjami o mieszkaniu. Także do użycia dostępne są rozszerzenia pozwalające stworzyć profesjonalną stronę bez stosowania dodatkowych wtyczek. Chociaż templatka jest kompatybilna z rozszerzeniami dostępnymi na stronie wordpress.org.

Do motywu House zostały dodane rozwijane menu, galeria, manager rezerwacji, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw spiera stylowe fonty Google i technologię Retina. Kod motywu został zoptymalizowany pod kątem SEO. Dzięki temu nie musicie go edytować ręczne i dopasowywać do wymagań wyszukiwarki Google. Templatka również jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi.

House motywy templatki wordpress

Szczegóły |  Demo

 


 

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości