Potrzebujecie nowoczesny i funkcjonalny motyw do tworzenia strony biznesowej? Mamy dla Was cudowną nowość! Jeden z najstarszych serwisów oferujących płatne templatki dla WordPress przygotował świetną letnią propozycje dla swoich klientów. W ramach akcji możecie Państwo kupić 15 rozbudowanych motywów biznesowych w cenie niższej niż wartość jednej templatki z tego zestawu. Brzmi świetnie, nie prawda?

Co wchodzi do paczki? Mega Bundle od TemplateMonster zawiera 15 motywów opartych o Elementor. Poświęcone one są różnym tematom niszowym, co pozwala Państwu wybrać optymalne rozwiązanie dla swojego projektu. Oprócz tego do paczki włączono 5 wtyczek, które rozszerzają możliwości wizualnego edytora stron – Elementora. Dzięki temu możecie tworzyć jeszcze bardziej kreatywne projekty stron za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Kupcie 15 biznesowych motywów dla WordPress za $69

Jaka jest wartość Mega Bundle? Cena wszystkich produktów wchodzących w paczkę przy ich osobnym zakupie wynosi $1199. Przy tym wartość samego Mega Bundle stanowi tylko $69 ! Dzięki temu możecie Państwo oszczędzić 94% przy zakupie motywów i wtyczek od TemplateMonster.

Kiedy będzie taka promocja? Kupić Mega Bundle dla WordPress można od poniedziałku 30 lipca do piątku 3 sierpnia. Później podana paczka będzie niedostępna.

Gdzie znaleźć Mega Bundle? Zapoznać się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi bundle oraz kupić go można na stronie: https://www.templatemonster.com/landings/business-bundle/pl/

Prosimy zwrócić uwagę, że podana promocja nie wiąże się z Programem lojalnościowym od TemplateMonster. Nie możecie Państwo otrzymać bonusu za zakup Mega Bundle dla WordPress oraz kupić go za otrzymane bonusy.

P.S. Spośród motywów z paczki nie ma potrzebnego Państwu rozwiązania? Możecie przejść do odpowiedniego rozdziału na stronie TemplateMonster. Znajdziecie tutaj różne zestawy z motywami dla WordPress, które zawierają templatki blogowe, motywy do realizacji portfolio fotograficznych, stron biznesowych i e-sklepów. Więc na pewno znajdziecie tutaj coś ciekawe dla siebie. 🙂

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości