Jeśli śledzicie Państwo za naszymi zbiorami motywów do WordPress i jakiś z tych produktów już dawno wpadł wam w  oko, jednak cały czas wahaliście się z jego zakupem, macie dobry powód, aby to zrobić teraz. TemplateMonster obniżył ceny na szaty graficzne do 70%.

Promocja dotyczy wszystkich szablonów dostępnych na stronie marketplace. O zniżce dla każdego typu produktów można dowidzieć się bezpośrednio na stronie TemplateMonster. Jeśli chodzi o WordPress oraz WooCommerce, możecie liczyć Państwo na zniżkę 25% i 45% odpowiednio. Do wyboru Państwa dostępne są 1750+  i 400+ motywów dla każdego z tych rozwiązań. Dlatego, gdy jeszcze nie znaleźliście odpowiedniej szaty graficzne dla strony, macie sporo templatek do zobaczenia. Na pewno jakiś z tych produktów przypadnie Wam do gustu.

Wielka wyprzedaż motywów w TemplateMonster, nawet do 70% zniżki!

Zwróćcie Państwo uwagę, że akcja trwa od 14 do 17 maja. Dlatego macie Państwo 3 dni na zapoznania się z produktami dostępnymi na stronie marketplace.

Warto także dodać, że akcja wiąże się z Programem Lojalnościowym . Jeśli to już nie pierwszy zakup Państwa na stronie marketplace i macie Państwo bonusy na rachunku cashback, możecie ich użyć podczas zamówienia następnego szablonu. W przypadku, gdy wybrana templatka jest objęta Programem Lojalnościowym, dostaniecie Państwo zwrot kosztów na swój rachunek bonusowy.

Nie przegapcie okazji żeby zaoszczędzić na zakupie nowoczesnego i stylowego motywu z oferty TemplateMonster.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości