Początek września kojarzy nam się nie tylko ze szkołą i zbliżeniem jesieni, lecz także z aktywizacją aktywności gospodarczej. Jest to również dobry czas na start nowych projektów i realizację własnych pomysłów. Tym bardziej, gdy potrzebujecie stworzyć stronę internetową oraz odnowić projekt już istniejącej witryny www. W tym przypadku możecie kupić funkcjonalne motywy dla WordPress o 35% taniej dzięki nowej akcji od TemplateMonster.

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że od sierpnia ten serwis uległ zmianie i teraz działa na zasadzie marketplace, który oferuję również własne produkty, jak i rozwiązania od cudzych deweloperów. Dlatego na stronie TempalateMonster możecie znaleźć nowe i ciekawe produkty do realizacji profesjonalnej strony internetowej. Już dostępne są templatki od nowych dostawców dla popularnych CMS – WordPress, Joomla!, Drupal, Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopify; dodatki e-commerce – WooCommerce i VirtueMart oraz szablony HTML.

Wracając do akcji, należy dodać, że zniżka będzie dostępna tylko dla pierwszych 1000 klientów, którzy złożą zamówienie od 4 do 5 września.  Dlatego musicie się spieszyć, aby trafić do grona szczęśliwców, którzy otrzymają aż 35% zniżki przy zakupie templatek.

Zapraszamy więc do wyboru motywów na stronie TemplateMonster – https://www.templatemonster.com/pl/.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości