Wskaźnik temperatury idzie do góry wraz ze zniżkami na stronie TemplateMonster. Jeśli potrzebujecie Państwo stylowego i funkcjonalnego szablonu dla tworzenia strony internetowej,  to na pewno znajdziecie ciekawe rozwiązanie na stronie marketplace. „Szablonowy potwór” oferuje ponad 25 tysiące produktów dla popularnych CMSów i eCMSów, rozszerzeń i elementów tożsamości firmy. Liczba tych produktów ciągle się zwiększa!

Jeżeli znaleźliście odpowiedni szablon na stronie TemplateMonster? Macie cudowną możliwość kupić go o 40% taniej. Od 3 do 5 lipca działa zniżka na wszystkie produkty dostępne na marketplace. Ponadto, możecie kupić dowolną ilość produktów z podaną zniżką.

Planujecie realizować stronę w oparciu o WordPress?  Wtedy musicie zwrócić uwagę na nową linjję produktów zasilanych przez Elementor. Jest to wizualny edytor stron, który w ciągu 2 lat podbił rynek rozwiązań dla WordPress.

Zniżka 40% na wszystkie szablony TemplateMonster

Zgodnie z danymi ze strony Elementora, podany edytor ma ponad 900 000+ aktywnych instalacji. Wspaniały rezultat, jeśli sprawdzić rezultat najbliższego konkurenta – Visual Composer.

Ostatni ma ponad 200 tysiące aktywnych instalacji. Zapoznać się z motywami mającymi Elementor na pokładzie oraz znaleźć szablony i rozszerzenia dla wizualnego edytora można na odpowiedniej stronie – Elementor marketplace.

W ramach akcji możecie kupić Państwo dowolną ilość produktów. A jeśli macie środki na koncie lojalnościowym, to możecie skorzystać z nich i zamówić szablony za same bonusy. Oprócz tego przy zakupie produktów, które uczestniczą w Programie lojalnościowym, będziecie otrzymywać bonusy odpowiednie do aktualnego schematu.

Nie przegapcie 40% zniżek na zakup szablonów ze strony TemplateMonster! Promocja trwa tylko 3 dni!

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości