2017 rok jest już za nami i teraz można przystąpić do realizacji nowych projektów. Styczeń jest idealnym miesiącem do tego celu. Po grudniowych refleksjach i podsumowaniach roku mijającego macie pewno na myśli kilka planów do realizacji. Zgadza się? A gdy jeszcze zastanawiacie się nad projektem, to możecie spokojnie przemyśleć go. Styczeń to taki miesiąc, gdy więcej czasu spędzamy w domu. A co jest lepsze poza piciem kawy oraz herbaty lub jedzeniem kanapki, kiedy za oknem pada śnieg? Wtedy sama pogoda inspiruje nas do twórczości…

Jeśli Wasz plan dotyczy stworzenia strony internetowej, możecie skorzystać z gotowych szat graficznych, które znajdziecie na mojej stronie. Także możecie spojrzeć na dzisiejszy wpis do którego wybrałem najlepsze templatki dla WordPress z oferty TemlplateMonster. Wśród nich znajdziecie produkty do tworzenia różnego typu stron www zaczynając od blogów, a kończąc witrynami firmowymi. Dlatego na pewno będziecie mogli wybrać coś ciekawego dla siebie.

Opisane motywy mają nie tylko stylowe projekty, które zostały wykonane w  zgodność z panującymi trendami w projektowaniu webowym. One zawierają szereg opcji, które pomogą zbudować w pełni funkcjonale strony internetowe.  Oprócz własnych produktów od byłego zespołu deweloperów TemplateMonster będziecie mogły znaleźć Państwo produkty, od mniej znanych dostawców. To jednak w żaden sposób nie ogranicza ich funkcjonalność. Odwrotnie, nowe produkty oparte są o ciekawe i rozbudowane rozwiązania, które pomogą zbudować nowoczesną stronę www.

Do innych przewag dzisiejszego zestawu motywów należy odnieść responsywność i kompatybilność dla popularnych przeglądarek internetowych. Dzięki temu strona zbudowane o nie będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych, bez różnicy co do rozdzielność ekranu oraz systemu operacyjnego. Templatki również mają zoptymalizowany kod, dzięki czemu nie musicie dostosowywać go do wymagań wyszukiwarki.

Razem z motywem dostaniecie Państwo rozszerzoną dokumentację. Za jej pomocą możecie zapoznać się z opcjami produktu i zbudować stronę www. A gdy podczas realizacji projektu wyniknie jakikolwiek problem z motywem, możecie skorzystać z pomocy specjalistów wsparcia technicznego. Oni pracują 24/7 i szybko odpiszą na Wasze pytanie.

Szczególną informację o motywach możecie znaleźć Państwo w opisach poniżej.

EasyJet

EasyJet to wielefunkcjonalny motyw, który pozwoli Państwu stworzyć szeroki spektrum stron zaczynając od portfolio fotograficznego, a kończąc na stronie biznesowej. Jest to możliwe dzięki 9 motywom potomnym, które dostępne są wewnątrz projektu. Do motywu włączono 90 obrazów o wysokiej jakości, które możecie używać w dowolny sposób na swojej stronie. Dodatkowym plusem templatki są rozbudowane opcje personalizacji, które pomogą szybko wprowadzić potrzebne zmiany w projekcie.

Każdy motyw potomny ma charakterystyczny projekt, który na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Jeśli wydzielić wspólne właściwości tych projektów, można powiedzieć, ze w nich połączone są prostota i funkcjonalność. Dzięki temu Państwa strona będzie zawierać szereg wszystkie niezbędne elementów na stronie, przy tym nie jest ich nadmierna ilość. To pozwala osobom odwiedzającym w wygodny sposób korzystać ze strony. Należy wydzielić także wygodne opcje nawigacji, dzięki czemu osoby odwiedzające mogą szybko znaleźć interesujące informacje.

Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1.4, dzięki czemu możecie korzystać Państwo z najnowszych możliwości tego frameworku. Oprócz tego funkcjonalność templatki jest rozszerzona za pomocą wtyczki JetElement i wizualnego edytora stron Elementor. Za pomocą ostatniego możecie tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”.  Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Johnny Go

Podany motyw jest idealnym rozwiązaniem do realizacji stron o tematyce budowlanej. Zawiera gotowe motywy potomne dla wszystkich kluczowych tematów, w tym elektryka, instalacja okien, klimatyzacja, hydraulik, remont mieszkań, usługi sprzątania itd. Motyw zawiera także szereg profesjonalnych rozszerzeń, które pomogą przedstawić z jak najlepszej strony  usługi dla klientów. Oprócz tego możecie skorzystać Państwo z popularnych wtyczek dla WordPress. Templatka jest całkowicie kompatybilna z nimi. 

Każdy z wybranych motywów potomnych ma swój ciekawy projekt, który w najlepszy sposób zaprezentuje Państwa usługi dla klientów. We wszystkich przypadkach strony domowej, stwarza on wizytówkę Państwa firmy. Na nich można umieszczać różne informacji o usługach, Państwa umiejętnościach, wykonanych pracach i partnerach. Oprócz tego możecie prowadzić Państwo bloga i dzielić się użytecznymi poradami z klientami. Motyw ma również wygodną nawigację, co pomoże użytkownikom szybko znaleźć intersujące informacje.

Podany motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework i zawiera wszystkie popularne wtyczki Cherry. Oprócz tego templatka zawiera manager zamówień i specjalne rozszerzenia budowlane. Także do motywu został dodany zestaw z obrazkami (200+) o wysokiej jakości. Możecie używać go do przedstawienia swoich usług na stronie www. Motyw wspiera również fonty webowe Google i technologię Retina. Jest on responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

Bitunit

Temat kryptowalut jest coraz bardziej popularny na świecie, jak i w Polsce. Dlatego, gdy planujecie stworzyć stronę poświęconą kruptowalutom, motyw Bitunit będzie idealnie pasował do tego celu. Jest to charakterystyczny projekt, w którym główny nacisk został postawiony na jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Oprócz tego motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework, co pozwala Państwu korzystać z szeregu opcji niezbędnych do tworzenia profesjonalnej strony internetowej.

Pierwsze, co widzi osoba odwiedzająca po wejściu na stronę domową to duży obrazek tzw. Hero Image. To idealne miejsce do powitania i zachęcenia klientów do zapoznania się z tematem strony. Poniżej znajduje się krótka informacja o serwisie, sekcja z przeglądem usług oraz kalkulator walutowy. Możecie prowadzić Państwo bloga i umieszczać ciekawe artykuły na stronie domowej (wystarczy włączyć osobny widget).  Dostać się do pozostałych rozdziałów można przez rozwijane menu górne.

Jak pisałem powyżej, motyw został rozszerzony dzięki wtyczkom wchodzącym w zestaw Cherry Framework. Do niego została dodana także paczka JetElements. Ona wzbogaci Waszą stronę w widgety do przedstawienia różnych typów informacji na stronie www. Również możecie skorzystać Państwo z wizualnego edytora stron Elementor. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie zainstalować popularne wtyczki z repozytorium WordPressa. Podany motyw jest kompatybilny z nimi.

Szczegóły |  Demo

Imperion

Jeszcze jedno funkcjonalne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych, które można używać do wizualizacji usług w Internecie. Templatka zawiera 5 gotowych motywów potomnych poświęconych różnym tematom niszowym.  Oprócz tego do templatki zostały dodane rozbudowane moduły i widgety. Dzięki nim możecie dodawać różne elementy na stronę i w najlepszy sposób zaprezentować swoje usługi dla użytkowników.  Motyw ma także rozszerzone opcje personalizacji, które pomogą dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

Wygląd strony domowej zależy od wybranego motywu potomnego. Jednak możecie być Państwo pewni, że każdy z nich wzbudzi pozytywne emocje w osobach odwiedzających. W projektach wykorzystane są stylowe efekty animacyjne i jakościowe obrazki. Przy tym strona nie będzie obciążana skryptami. A więc będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach mobilnych. Motyw również ma wygodną nawigację, co pozwala osobom szybko przejść do interesujących rozdziałów.

Funkcjonalność tego motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Dzięki czemu do templatki zostały właczone popularne wtyczki Cherry. Oprócz tego możecie skorzystać Państwo z dodatkowych rozszerzeń – Slider Revolution, JetElements, JetMenu i Elementor. To wszystko pozwala Państwu tworzyć profesjonalne strony bez użycia cudzych wtyczek. Chociaż ten motyw jest całkiem kompatybilny z nimi. Na sam koniec należy wspomnieć o zestawie z obrazkami tematycznymi. Możecie używać ich do przedstawienia różnych informacji na stronie www.

Szczegóły |  Demo

Ascendio

Prowadzicie firmę, która oferuje usługi doradcze i chcecie zaistnieć w Internecie? Za pomocą motywu Ascendio będziecie mogli stworzyć stronę, która spełni wszystkie Wasze potrzeby. Ma ona 7 układów strony domowej, co pozwala wybrać optymalny wygląd dla Państwa strony. A dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji będziecie mogli dopasować go do potrzeb projektu.  Oprócz tego motyw zawiera szereg opcji niezbędnych do tworzenia profesjonalnej strony internetowej.

I chociaż układy strony domowej różnią się, to spełniają jeden cel – są wizytówką dla firmy. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z krótkimi informacjami o firmie, oferowanymi usługami i zrealizowanymi projektami. Na tej stronie dostępne także opinie byłych klientów i przewagi w porównywaniu do konkurencji. Odwiedzający mogą także zapisać się na newsletter i dostawać na pocztę gorące oferty od firmy. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony, w tym portfolio i bloga, można przez rozwijane menu górne oraz menu tekstowe, które znajduje się w stopce.

Motyw Ascendio opiera się o Cherry Framework 5.1.8, co pozwala Państwu korzystać z najnowszych możliwości tego frameworku. Oprócz tego zostały dodane: dynamiczny suwak Smart Slider, e-commerce rozszerzenie Ecwid i paczka komponentów JetElements. A jeśli będziecie potrzebowali więcej opcji, możecie zainstalować All in One SEO Pack, WooCommerce, MailChimp, bbPress, BuddyPress i inne popularne wtyczki dla WordPress. Strona nie „posypie się”. Motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać 500+ typografii na stronie internetowej.

Szczegóły |  Demo

Constructor

Motyw Constructor idealnie nadaje się do tworzenia strony www dla firm, które pracują w branży architektury i planowania przestrzennego. Chociaż może być dopasowany do innych tematów budowalnych. Podana templatka ma charakterystyczny projekt w którym główny nacisk został postawiony na jakościowe obrazki i dużą typografię. Także należy zwrócić uwagę na proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi od zapoznania się z zawartością strony.

Na stronie domowej znajduje się duży suwak, który można używać do prezentacji najlepszych projektów firmy. Poniżej niego znajduje się sekcja z przeglądom usług i historii przedsiębiorstwa. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z wcześniej realizowanymi projektami i najnowszymi wpisami na blogu. W nagłówku i stopce znajduje się krótka informacja kontaktowa oraz przyciski do profili strony w popularnych sieciach społecznościowych. Do pozostałych informacji dostać się można, przez rozwijane menu górne.

Do motywu włączono rozbudowane wtyczki Cherry dodające szereg opcji do użytku. To jest:  Cherry PopUps, Trending Post, Cherry Ptojects, Cherry Sidebars, Cherry Testemonials itd. Oprócz tego templatka zawiera wizualny edytor treści Power Builder i 25+ modułów treściowych. Dzięki temu możecie dodawać różne elementy na stronę i zarządzać nimi za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.  Motyw również ma poprawny kod, który został stworzony w zgodności do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Szczegóły |  Demo

Wapula

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie, które można używać do szerokiego rodzaju stron zaczynając od portfolio osobistego, a kończąc usługami doradczymi. Ten motyw ma 5 gotowych układów strony domowej i różnych stron wewnętrznych. Dzięki temu będziecie mogli wybrać optymalne rozwiązanie i dalej dopasować go do własnych potrzeb za pomocą rozszerzonych opcji zarządzania wyglądem. Wszystkie one zostały zebrane w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Wygląd strony domowej będzie zależał od wybranego układu. Jednak każdy z nich będzie miał ciekawy projekt i na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na stylowe efekty animacyjne, które korzystają z możliwości HTML i CSS oraz Parallax. Dzięki temu strona „ożywa” podczas najechania na elementy graficzne oraz podczas poruszania się po niej. Przy tym motyw jest lekki, dzięki czemu strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach wykorzystywanych przez użytkowników.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.0 i zawiera kluczowe wtyczki wchodzące w jego zestaw. Oprócz tego zawiera on dodatkowe rozszerzenia, w tym Revolution Slider i Visual Composer. Dzięki ostatniemu możecie tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”. Razem z motywem dostaniecie Państwo obrazki o różnej tematyce biznesowej, które możecie używać na stronie oraz na blogu. Dostaniecie również rozszerzoną dokumentację, która pomoże opanować opcje tego motywu.

Szczegóły |  Demo

Adverting

Za pomocą motywu Adverting będzie mogli stworzyć stronę dla agencji marketingowej. Chociaż nie jest to koniecznie.  Motyw ma wygodne opcje personalizacji, które pomogą dopasować jego projekt do innych celów biznesowych. Oprócz tego do templatki dodano popularne wtyczki Cherry, które pozwalają korzystać ze wszystkich popularnych opcji na stronie. A jeśli dodać do tego wsparcie popularnych wtyczek do WordPress, macie Państwo profesjonalne rozwiązanie do tworzenia stron www.

Na stornie domowej znajdują się wszystkie niezbędne informacji o Waszej firmie i oferowanymi usługami.  Tutaj jest dynamiczny suwak, informacja powitalna i krótki przegląd usług.  Osoby odwiedzające mogą przejść do portfolio z realizowanymi projektami i zapoznać się z najnowszymi wpisami na blogu. Także i oni mogą dołączyć się do grona fanów firmy w popularnych sieciach społecznościowych oraz zapisać się do newslettera. A szybko poruszać się po stronie pomoże przycisk „Wróć do góry”.

Jak pisaliśmy powyżej, do templatki zostały dodane wtyczki Cherry. To pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, mediateki, managera pasku bocznego, kalendarza, PopUp’u i opcji mediów społecznościowych. Oprócz tego do motywu dołączono Power Builder i dodatkowe moduły treściowe. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina, ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

 

Szczegóły |  Demo

HomePRO

Poszukujecie motyw dla firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz najmem nieruchomości? HomePRO idealnie nadaje się do tego celu. Motyw ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera wszystkie niezbędne opcji do oferowania tego typu usług. Do niego została wbudowana specjalna wtyczka Cherry Real Estate, która pomoże w wygodny sposób zarządzać obiektami nieruchomości.

Na stronie domowej znajduje się kilka kluczowych sekcji. Pierwsza to dynamiczny suwak, który idealnie nadaje się do celów reklamowych. Kolejna to wyszukiwarka obiektów nieruchomości w zależności od ustawień filtrów. No i na sam koniec – sekcja z wybranymi obiektami nieruchomości w postaci kafelek. Osoby odwiedzające mogą zapisać się także na newslettera oraz śledzić agencję nieruchomości w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw HomePro opiera się o Cherry Framework 5.0. Dzięki temu możecie korzystać z MegaMenu, mediateki, managera paska bocznego, opcji mediów społecznościowych i kalendarza. Oprócz tego do niego została dołączoną wtyczka Cherry Real Estate, którą powyżej krótko przedstawiliśmy.  Podany motyw wspiera także wtyczkę IDX, która zapewnia osadzenie w blogu danych z rynku nieruchomości w czasie rzeczywistym.

Szczegóły |  Demo

Elbrus

Elbrus to stylowe i funkcjonale rozwiązanie do tworzenia stron firmowych. Ten motyw ma elegancki projekt, w którym główny nacisk został położony na wysokiej jakości obrazki i ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu strona będzie wyglądać nowocześnie i przyciągać uwagę odwiedzających. Przy tym projekt nie jest obciążony elementami graficznymi i skryptami, a więc witryna będzie ładować się szybko.

Strona domowa stanowi wizytówkę dla firmy. Na niej znajduje się sekcja z różnymi typami widgetów, które pomogą osobom odwiedzającym szybko zapoznać się z oferowanymi usługami. Ciekawostką tego motywu jest także możliwość dodania wideo w tle, co pozwala w dodatkowy sposób przyciągnąć uwagę odwiedzających do odpowiedniego wpisu na blogu. Należy zwrócić uwagę na wygodną nawigację. Do podrozdziałów strony można dostać się przez rozwijane menu oraz odpowiednie widgety na stronie.

Funkcjonalność tego motywu została zrealizowana w oparciu o Revolution Slider i Visual Composer. To pozwala Państwu tworzyć rozbudowany suwak i nietypowe projekty stron. Oprócz tego motyw zawiera rozwijane menu, galerię, kalendarz i opcje mediów społecznościowych. Templatka wspiera także fonty webowe Google, co pozwala używać stylowej typografii dla zawartości tekstowych. Motyw posiada czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości