W poprzednim wpisie na temat motywów dla WordPress, opisałem ciekawe templatki dla fotografów. Wśród nich mogliście Państwo znaleźć skórki do tworzenia bloga tematycznego oraz portfolio dla fotografa. Każdy z tych motywów zawierał niezbędne opcje do realizacji funkcjonalnej strony www. Oprócz tego templatki miały ciekawe projekty, które, dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji, mogliście Państwo szybko dopasować do własnych potrzeb.

10 motywów dla fotografów na jesień 2017 r. < ZOBACZ

Jak wypływa z nazwy dzisiejszego artykułu, do zestawu trafiły motywy biznesowe. Ten temat został wybrany nie przypadkowo. Jesień kojarzy nam nie tylko ze zmianami kolorów liści na drzewach, lecz także z aktywizacją wszystkich ludzkich działań. A ponieważ wizerunek biznesu w Internecie tworzy strona www, przygotowaliśmy stylowe i funkcjonalne szaty graficzne, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić wasze produkty lub usługi w Internecie.

Dzisiejsze motywy wybrane są ze strony TemplateMonster. Prosimy zwrócić uwagę, że od sierpnia 2017 roku, „Szablonowy potwór” działa na zasadzie marketplace. Oznacza to, że każdy producent motywów dla WordPress-a może oferować swoje produkty w tym serwisie. Zespół deweloperów od TempalteMonster będzie również zaprezentowany na stronie pod marką Jetimpex. Przy tym, zmiany nie wpłynęły na jakość oferowanych produktów i usług. Umieszczone produkty, są sprawdzane pod względem spełnienia różnych kryteriów jakości przez specjalistów z TemplateMonster.

Poniższe motywy oprócz stylowych projektów zawierają szereg opcji, które pomogą Państwu stworzyć profesjonalne strony bez stosowania cudzych rozwiązań. Ponadto templatki kompatybilne są z popularnymi wtyczkami dla WordPress, co pozwala Państwu szybko dodać brakujące opcje na stronie www. Oprócz tego podane motywy są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona zbudowana o jedną ze skórek będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych użytkowników.

Każdy motyw udostępnia się z rozbudowaną dokumentacją. Za jej pomocą możecie szybko opanować możliwości produktu i zbudować profesjonalną stronę www. Razem z motywami, które rozpowszechniane są na licencji do jednorazowego użytku, otrzymacie Państwo komercyjne obrazki oraz pliki PSD. Także należy zwrócić uwagę tu na wsparcie techniczne, które dostępne jest dla klientów po realizacji zakupu templatki. Specjaliści TemplateMonster pracują 24/7 i z chęcią udzielą odpowiedzi na pytania związanie z instalacją i użyciem motywów.

Zapraszamy do wyboru najlepszej templatki biznesowej.

Muse

Motyw Muse to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Zawiera szereg opcji, dzięki czemu możecie wyświetlać różne typy zawartości dla swoich klientów. Oprócz tego templatka posiada 10 projektów strony domowej i zawiera wygodne opcje personalizacji. To pozwoli Państwu szybko dopasować jej wygląd do własnych potrzeb.

Bez różnicy na wybrany styl strony domowej na niej będą umieszczone sekcje, które pomogą odwiedzjącym zapoznać się z usługami firmy i podjąć decyzję o ich zamówieniu. To są:  krótka informacja o firmie, przegląd usług, licznik wykonanych projektów, ostatnie artykuły z bloga i fotografie z galerii. Na stronie także dostępne są przyciski do profili firmy w popularnych sieciach społecznościowych oraz  formularz zapisu do newslettera.

Do motywu został dodany wizualny edytor stron – Visual Composer, dzięki czemu możecie w wygodny sposób zarządzać elementami strony. Templatka zawiera również Slider Revolution, licznik umiejętności, rozwijane menu i opcje mediów społecznościowych. Motyw wspierany przez fonty webowe Google, co pozwala Państwu stosować stylowe topografir na stronie www.

Szczegóły |  Demo

Spotlight

Sportlight to rozwiązanie to realizacji strony docelowej, dzięki któremu będziecie mogli przedstawić swoją aplikację w Internecie. Motyw ma kilka układów strony do promowania oprogramowania dla komputerów, tabletu oraz smartfonu.  Oprócz tego zawiera przełącznik kolorów, dzięki czemu możecie szybko ustawić odpowiednie barwy dla elementów strony.

Strona docelowa ma posty projekt, w którym zostały połączone jakościowe obrazki i duża typografia. Wybrane podejście pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartość strony i pomoże szybko znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania. Zapytanie o dodatkowe możliwości aplikacji można kierować przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony (po długim przewijaniu myszką).

Motyw zawiera tylko kluczowe opcje, których całkiem jest wystarczająco do tworzenia strony docelowej. Templatka również ma poprawny kod, wykonany odpowiednio dla standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.  Dzięki temu wasza strona będzie przyjazna dla SEO. Motyw również wspiera technologie Retina i będzie cudownie wyglądać na odpowiednich ekranach od Apple Inc.

Szczegóły |  Demo

JohnnyGo

Za pomocą motywu JohnnyGo można stworzyć nowoczesną stronę do oferowania szerokiego spektrum usług związanych z remontem domu. Wykonujecie pracy wodno-kanalizacyjne, elektryczne, polowe oraz pokrywacie dachy? Podana tempalatka zawiera odpowiednie motywy potomne i szereg opcji do najlepszego przedawnienia waszego biznesu w Sieci.

Bez różnicy na wybrany motyw potomny, projekt strony będzie miał nowoczesny wygląd. Pod czas jego realizacji były wdrażane ciekawe efekty animacyjne realizowane w oparciu o HTML i SWiSH. Dzięki temu strona wygląda dynamicznie i będzie ciekawa dla odwiedzjących.  Do innych przewag templatki należy zaliczyć wygodną nawigację. Dostać się do interesującej informacji można przez rozwijane menu górne oraz różne sekcji na stronie domowej.

Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0. Dzięki temu macie Państwo szereg opcji do użytku. Wśród nich należy wyróżnić rozwijane menu, dynamiczny suwak Revolution, mediatekę, kalendarz, manager paskq bocznego itd. Oprócz tego templatka wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

Szczegóły |  Demo

Sanohimi

Podany motyw idealnie pasuje do realizacji strony dla hotelu. Przede wszystkim, on ma nowoczesny projekt, w którym główny nacisk wywarto  na jakościowe obrazki promujące hotel. Po drugie, do motywu został dodany funkcjonalny manager rezerwacji, co pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesujący pokój i zarezerwować go. Także templatka zawiera obrazki komercyjne, co pozwala Państwu używać ich pod czas przebudowania projektu strony www.

Pierwsze, co widzi odwiedzający to duży suwak do którego można dodawać najlepsze fotografie hotelu oraz różne informacji reklamowe. Poniżej znajduje się manager rezerwacji i sekcji z różnymi informacjami o hotelu, pokojach, ich cenach oraz opiniach byłych klientów. Osoby odwiedzjące mogą także przejść do galerii z fotografiami i sprawdzić dojazd, korzystając z mapy Google.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, dzięki czemu do niego zostały dodane funkcjonalne wtyczki i widgety Cherry. Oprócz tego do motywu dodano Power Builder i 25+ modułów treściowych. Dzięki nim możecie tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły |  Demo

Arnatera

Zajmujecie doradztwem IT? Wtedy na pewno potrzebujecie nowoczesnej strony, która byłaby waszą wizytówką w Internecie. Motyw Arnatera jest takim rozwiązaniem, który spełni wszystkie wasze potrzeby i oczekiwania użytkowników strony. A dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji będziecie mogli dopasować Państwo wygląd templatki do potrzeb projektu.

Motyw został wykonany w biało-czarnych kolorach z dodaniem niebieskiego koloru. Za pomocą ostatniej wyróżniane są kluczowe informacji na stronie oraz elementy graficzne i nawigacyjne. Oprócz tego do wyboru Państwa dostępne są rozbudowane widgety, co pozwala dodawać różne typy informacji na stronę www. Przy tym motyw nie jest obciążony elementami graficznymi i skryptami, dzięki czemu strona oparta o niego będzie ładować się szybko.

Oprócz funkcjonalnych wtyczek Cherry, do motywu dodano dodatkowy zestaw elementów JetElements. Dzięki temu macie wszystkie niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnej strony bez stosowania cudzych rozwiązań. Motyw ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Rentallo

Podany motyw będzie idealnie pasował do sprzedaży maszyn rolniczych. Jednak nie jest to konieczne. Templatka posiada szereg opcji niezbędnych do tworzenia funkcjonalnych stron www. Oprócz tego ma wygodne opcje personalizacji. Dzięki nim można szybko modyfikować wygląd strony przez sekcję „Personalizacja” w panelu administracyjnym WordPress.

Na stronie domowej można znaleźć informację powitalną, zapoznać się z przewagami firmy i zobaczyć najlepsze z maszyn. Osoby odwiedzające mogą również przejść do artykułów tematycznych na blogu, zapoznać się z partnerami firmy i zapisać się do newslettera. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne.

Funkcjonalność tego motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Dzięki temu możecie korzystać Państwo z MegaMenu, mediateki, galerii, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera 500+ fontów webowych od Google, które można wykorzystać podczas wyboru typografii dla tekstów na stronie www.

Szczegóły |  Demo

LilyHost

Jak wypływa z nazwy motywu poświęcony jest on hostingowi i będzie pasował do tworzenia strony dla firmy oferującej tego typu usługi. Templatka ma prosty projekt, w którym główny nacisk został położony na tematyczne obrazki i treści tekstowe. Dzięki temu osoby odwiedzacie mogą szybko zapoznać się z ofertą firmy i zamówić odpowiednie usługi.

Strona domowa zawiera różne sekcje z informacjami. Tutaj jest sekcja z krótkim przeglądem usług, przewagami firmy, opisami pakietów hostingowych. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z opiniami byłych klientów i przejść do ostatnich artykułów na blogu. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez menu górne.

Motyw opiera się o Redux Framework, co pozwala Państwu korzystać z szeregu opcji. Wśród nich można wyróżnić dynamiczny suwak, rozwijane menu i newsletter. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie zainstalować dodatkowe wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Oprócz tego wspiera on fonty webowe Google i technologię Retina.

Szczegóły |  Demo

Actema

Jeszcze jedno uniwersalne rozwiązanie, które można stosować do tworzenia różnych typów stron biznesowych, zaczynając od budownictwa, a kończąc medycyną. Do Państwa użytku udostępniono 9 tematycznych stylów strony domowej. To pozwala wybrać odpowiedni projekt i dalej dostosować go do własnych potrzeb.

Do innych przewag podanego motywu można odnieść obecność różnych widgetów. Dzięki nim możecie Państwo dodawać różne typy zawartości na stronę główną. Także należy wyróżnić stylowe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności witrynie.  Przy tym użycie tych efektów nie odwraca uwagi odwiedzających od przedstawionej zawartości na stronie.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki Visual Composer i Slider Revolurion. Oprócz tego templatka wspiera inne rozszerzenia z repozytorium WordPress, w tym WooCommerce. Motyw ma również czysty kod, dzięki czemu strona zbudowana na nim będzie przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Acumenship

Za pomocą podanego motywu możecie stworzyć funkcjonalną stronę dla firmy zajmującej się doradztwem biznesowym. Chociaż możecie szybko dostosować go do innych tematów niszowych. Wszystkie opcje personalizacji zostały przeniesione do odpowiedniej sekcji w panelu administracyjnym, co pozwala Państwu szybko wprowadzać wszystkie zmiany w projekcie templatki.

Strona domowa nie posiada tradycyjnego suwaka. Zamiast niej znajduje się sekcja z informacją powitalną i przyciskiem do zapisywania na bezpłatną konsultację. Także na stronie można znaleźć sekcję z krótkim przeglądem usług, partnerów i ostatnimi artykułami z bloga. A na dole witryny został umieszczony formularz kontaktowy. Dzięki niemu możecie Państwo umożliwić wysłanie dodatkowych pytań do administratora strony.

Motyw Acumenship opiera o Cherry Framework 5.0.  Dzięki temu możecie korzystać Państwo z rozbudowanych rozszerzeń Cherry: usług, zespołu, newslettera i PopUp’a, projektów, usług Cherry itd. Do templatki dodano także edytor treści Power Builder i moduły treściowe. Dzięki temu możecie zarządzać układem i elementami strony jednym kliknięciem myszką.

Szczegóły |  Demo

Roy Bed & Breakfest

Podany motyw idealnie pasuje do tworzenia stron oferujących najem mieszkań. Oprócz odpowiedniego rozszerzenia, które pozwala Państwu zarezerwować interesujące mieszkanie jednym kliknięciem myszką, do templatki dodano funkcjonalne wtyczki Cherry. Za ich pomocą można dodawać różne typy zawartości na stronę www.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach z naciskiem na duże obrazki. Przy tym nie jest on obciążony elementami graficznymi oraz efektami animacyjnymi. Dzięki temu strona zbudowana w oparciu o ten motyw będzie ładować się szybko. Motyw również ma wygodną nawigację. Dostać się do interesujących rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne oraz menu tekstowe, które znajduje się w stopce witryny.

Funkcjonalność motywu realizowana za pomocą Cherry Framework. To pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, mediateki, galerii, managera paska bocznego, opcje mediów społecznościowych itd. A jeśli będziecie chcieli dodać więcej opcji na stronę, możecie skorzystać się z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości