Lato już w pełni. I jest to piękny czas nie tylko na urlop, lecz także na przemyślenie swoich osiągnięć i realizację nowych pomysłów. Nawet więcej. Możemy powiedzieć, że jest to najlepszy period na zmiany i pracę nad nowymi projektami. Dlaczego? W ten czas, póki wasi konkurenci odpoczywają i zostawili wszystkie swoje sprawy, wy możecie nie tylko nadrobić zaległości, lecz także przedstawić oryginalny produkt. To pozwoli rozpocząć jesień z dodatkowym atutem w kieszeni i wyprzedzić konkurentów.

Co wy na to?

Jeśli prowadzicie Państwo stronę i dawno już mieliście odnowić jej projekt, to wykorzystajcie lato na realizację tego celu. A my dopomożemy Państwu w tym działaniu. Przedstawiamy kolejny zestaw stylowych i funkcjonalnych motywów dla WordPress, które zbudowane są odpowiednio do najnowszych trendów w projektowaniu webowym. Używając ich możecie być pewni, że wasza strona będzie nowoczesną i ciekawą dla odwiedzających.

Do przewag poniższych motywów można odnieść responsywność i kompatybilność. Dzięki temu strona zbudowana w oparciu o jedną z templatek będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych. Oprócz tego motywy mają poprawny kod stworzony odpowiednio dla standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. A więc strona będzie przyjazna dla SEO i nie musicie jej dostosowywać do wymagań Google.

Wszystkie poniższe motywy zbudowane są w oparciu o Cherry Framework. To pozwala Państwu korzystać się z szeregu opcji niezbędnych do tworzenia profesjonalnej strony www. Oprócz tego templatki kompatybilne są z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki temu możecie szybko rozszerzyć funkcjonalność strony internetowej.

Także należy dodać, że kupując motywy od TemplateMonster, będziecie mogli korzystać się Państwo z dożywotnego wsparcia technicznego. Specjaliści firmy pracują 24/7 i pomogą rozwiązać wszystkie problemy, które wynikły podczas instalacji i używania templatki.

 

Oceanica

Lato zawsze kojarzy się  nam z urlopem i podróżami. Dlatego podany motyw jak najbardziej odpowiada temu tematowi i będzie idealnie pasował dla firm turystycznych lub serwisów udostępniających mieszkania dla podróżników. Do templatki został wbudowany rozbudowany manager rezerwacji pokojów, który pomoże odwiedzającym w kilka klików myszką wybrać najlepsze miejsce dla odpoczynku.

Projekt motywu został wykonany w biało-czarnych kolorach, z akcentem na jakość obrazków. Takie podejście pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości witryny, a nie na elementach graficznych lub efektach animacyjnych. Do innych przewag templatki należy odnieść wygodną nawigację. Dostać się do interesujących rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne oraz widgety umieszczone w stopce strony.

Motyw jest w 100% GPL, co pozwala używać go Państwu wielokrotnie. Także on opiera się o najnowszej wersje Cherry Framework i zawiera popularne wtyczki Cherry. Templatka zawiera również Power Builder i moduły treściowe. Za ich pomocą możecie tworzyć Państwo unikatowe projekty stron i zarządzać dodanymi elementami dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły |  Demo

Vichax

Jeśli zajmujecie Państwo fotografowaniem i chcecie przedstawić swoje pracy w Internecie, podany motyw będzie ciekawy dla was. On ma lreatywny projekt, w którym zostały połączone styl, prostota i funkcjonalność. Dzięki temu strona zbudowana w oparciu o tą templatkę będzie zawierała wszystkie niezbędne opcji do użytku. Przy tym ona nie będzie obciążona nadmierną ilością skryptów, a więc będzie ładować się szybko.

Motyw ma nietypowy projekt strony domowej. Ona zawiera tylko i wyłącznie kafelki z obrazkami przedstawiającymi dostępne galerie oraz menu ukryte w „Hamburgerze”.  Dzięki takiemu prostemu podejściu osoby odwiedzające mogą szybko dostać się do interesującego albumu i zapoznać się z pracami fotografa. Na dole strony umieszczone są linki do profili społecznościowych. To pozwala odwiedzającym zapisać się na kanale fotografa i otrzymywać aktualne nowości na bieżąco.

Do motywu Vichax zostały dodane popularne rozszerzenia wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. Dzięki temu do użytku Państwa dostępne są rozwijane menu, kalendarz, projekty, wyszukiwarka i zespół Cherry, polecane wpisy, manager paska bocznego itd. Także motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Motyw ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Latify

Projekt tego motywu jest poświęcony gospodarstwu rolnemu, chociaż z potrzeby może być dostosowany do innych tematów niszowych. Tym bardziej, że motyw ma rozbudowane opcje personalizacji, które pozwalają modyfikować wygląd templatki bezpośrednio w trybie online. Oprócz tego motyw zawiera wszystkie niezbędne rozszerzenia do tworzenia profesjonalnych stron www.

Na stornie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać różne obrazki promujące działalność gospodarstwa. Poniżej umieszczone są sekcje z informacją powitalną, krótkim przeglądem usług i pracowników firmy. Osoby odwiedzjące mogą zapoznać się z produkcją gospodarstwa rolnego oraz przejść do tematycznych artykułów umieszczonych na blogu.

Motyw rozpowszechnia się na licencji GPL 3.0. Oznacza to, że produkt może używać się do tworzenia nieograniczonej liczby stron komercyjnych. Funkcjonalność templatki jest realizowana za pomocą Cherry Framework. Jednak, gdy będziecie potrzebowali Państwo dodatkowych opcji, możecie łatwo dodać, instalując popularne wtyczki z repozytorium WordPress.

Szczegóły |  Demo

Kieds Health

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesną templatkę do tworzenia strony dla gabinetu pediatry, musicie zwrócić uwagę na produkt Kieds Health. On ma nie tylko stylowy projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach, lecz także zawiera szereg opcji realizowanych za pomocą Cherry Framework. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie rozszerzyć je za pomocą wtyczek ze strony wordpress.org. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Po wejściu na stronę domową można znaleźć niezbędną informację o gabinecie pediatry. Tutaj jest sekcja z krótkim przeglądem ofertowych usług i lekarzy, informacja powitalna oraz opinie byłych klientów. Na dole strony znajduje się formularz kontaktowy, który pozwala odwiedzającym zadać interesujące pytania pracownikom gabinetu. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne.

Funkcjonalność motywu została zrealizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z rozwijanego menu, managera rezerwacji, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możecie używać 500+ stylowych typografii do przedstawienia informacji na stronie www.

Szczegóły |  Demo

DropLibs

Podany motyw będzie idealnie pasował do realizacji strony dla klubu fitness oraz kliniki odchudzania.  Chociaż z potrzeby może być wykorzystany do innych tematów niszowych. Tym bardziej, że podana templatka zawiera rozbudowane opcji personalizacji, które pomogą szybko wprowadzić niezbędne zmiany do strony. Oprócz tego motyw zawiera kluczowe rozszerzenia, co pozwoli Państwu tworzyć profesjonalne strony bez stosowania cudzych rozszerzeń.

Projekt motywu został wykony w jasnych kolorach z głównym naciskiem na jakościowe obrazki i dużą typografię. To pozwala skupić uwagę odwiedzających na kluczowych sekcjach witryny. Do kolejnych przewag motywu można odnieść obecność prostotą i wygodną nawigację. Dzięki temu osoby, którzy pierwszy raz trafili na stronę, mogą szybko dostać się do interesującego rozdziału witryny.

Jak pisaliśmy powyżej, motyw DropLibs zawiera szereg opcji realizowanych za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework. Wśród nich można wydzielić rozwijane menu, usługi i galerię Cherry, opcji mediów społecznościowych i wyszukiwarkę AJAX. Także motyw wpiera WPML, Ecwid i inne popularne wtyczki dla WordPress.  Templatka ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Inigo

Stylowy motyw do tworzenia strony poświęconej klubu nocnemu. Jednak nie jest to koniecznie. Templatka opiera się o Cherry Framework 5.0 i zawiera wszystkie niezbędne rozszerzenia do użycia motywu pod inne cele niszowe. Do innych przewag motywu można odnieść stylowe efekty animacyjne. One dodają dynamiczności stronie i robią jej ciekawą dla odwiedzających.

Na stronie domowej umieszczone są sekcji z kluczowymi informacjami dotyczącymi klubu nocnego. Odwiedzające mogą zapoznać się z afiszem, rezydentami zakładu i zobaczyć foto z ostatnich imprez. Także na stronie dostępne są artykuły tematyczne i informacji reklamowe. Dla odwiedzających dostępny jest formularz zapisywania na newsletter i linki do profile klubu w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw jest na 100% GPL, co pozwala Państwu modyfikować go i używać do tworzenia nieograniczonej liczby stron www. Wśród rozszerzeń motywu należy wydzielić MegaMenu, manager rezerwacji miejsc, manager pasku bocznego, galerię i mediatekę, opcji mediów społecznościowych itd. Także on jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami z serwisu wordpress.org.

Szczegóły |  Demo

Credo

Motyw Credo to całkiem nowy produktem od TemplateMonster, który został zbudowany w oparciu o technologię – CSS Grid. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które pozwala realizować nietypowe projekty stron i dodawać do nich stylowe efekty animacyjne.  W rezultacie, projekt templatki zawiera szereg animacji i „ożywa” pod czas przewijania strony i najechania myszki na różne elementy graficzne.

Motyw Credo idealnie pasuje do tworzenia blogów tematycznych. Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać popularne artykuły oraz ostatnio dodane wpisy. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko dostać się do interesującego tematu i zapoznać się z nim. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez menu, które jest ukryte w „Hamburgerze”.

Templatka została zbudowana w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework. To pozwala korzystać Państwu z odnowionych wtyczek i widgetów Cherry. W motywie dostępne jest rozwijane menu, rozbudowana galeria, madiateka, manager paska bocznego, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera 500+ fontów webowych od Google i zawiera mapę Google, jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

Innovi

Jeśli poszukujecie Państwo funkcjonalny motyw do tworzenia strony biznesowej, zwróćcie uwagę na Innovi. On został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala realizować profesjonalne strony bez stosowania cudzych rozwiązań. Przy tym templatka będzie całkiem kompatybilna z nimi. Dzięki temu możecie szybko dodać Państwo brakujących opcji na stronę www.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach i zawiera proste efekty animacyjne. Takie podejście było wybrane po to, aby skupić maksymalną uwagę odwiedzających na zawartości witryny. Oprócz tego templatka ma wygodną nawigację. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne oraz widgety nawigacyjne, które znajdują się w stopce strony.

Jak pisaliśmy powyżej, funkcjonalność motywu jest realizowana dzięki Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać z popularnych wtyczek i widgetów Cherry. Do templatki była dodana również wtyczka Power Builder i 25+ modułów treściowych. Za ich pomocą można przedstawić różne typy informacji na stronie i zarządzać umieszczonymi elementami w jednym kliknięciem myszką.

Szczegóły |  Demo

Prestige

Podany motyw będzie idealnie pasował do tworzenia strony dla drukarni internetowej. Przede wszystkim on ma stylowy projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach. To pozwala przyciągnąć uwagę odwiedzających do produkcji drukarki i zachęcić ich do zamówienia odpowiednich usług. Po drugie, motyw zawiera wszystkie niezbędne opcje do przedstawienia różnych typów zawartości na stronie www.

Strona domowa jest wizytówką dla firmy. Na niej umieszczone są kluczowe sekcji z informacjami, które pomogą odwiedzającym zapoznać się z usługami drukarni. Oprócz tego na stronie można znaleźć listę klientów i artykuły tematyczne. A jeśli odwiedzające będą mieli dodatkowe pytania mogą zgłosić je do managera strony przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony. Dostać się do pozostałych rozdziałów można przez rozwijanemu menu górne.

Motyw Prestige odnosi się do produktów GPL producenta. Oprócz przewag tego typu licencji, templatka zawiera szereg opcji realizowanych za pomocą Cherry Framework. Do użytku Państwa dostępne są MegaMenu, rozbudowana galeria, dynamiczny suwak, manager zamówień, manager pasku bocznego, kalendarz itd. Motyw wspiera WMPL, BuddyPress i inne popularne wtyczki dla WordPress. Za ich pomocą możecie szybko rozszerzyć funkcjonalność templatki.

Szczegóły |  Demo

Fastlek

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia strony dla klubu sportowego. On ma prosty projekt, w którym główny nacisk wywarto na jakościowe obrazki i dużą typografię. To pozwoli zwrócić uwagę odwiedzających na oferowane usługi i szybko znaleźć informację dotyczącą treningów. Z drugiej strony, templatka nie jest obciążona skryptami i elementami graficznymi. Dzięki temu witryna będzie ładować się szybko na urządzeniach mobilnych klientów.

Na stronie domowej znajduje się dynamiczny suwak, który można używać do celów reklamowych. Poniżej niego umieszczone są sekcji z informacją powitalną od trenerów, krótka informacja o trenerach i ich programach. Odwiedzające mogą zapoznać się z opiniami byłych klientów i przejść do artykułów tematycznych. Oprócz tego odwiedzający stronę mogą dołączyć się do grona fanów klubu w popularnych sieciach społecznościowych i być pierwszymi w otrzymywaniu świeżych nowości.

Motyw Fastlek został zbudowany o Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać z najnowszych możliwości tego frameworku. Wśród opcji templatki można wydzielić obecność dynamicznego suwaku, rozwijanego menu, kalendarza, newslettera, managera pasku bocznego itd. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Także on ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości