Niedługo skończy się lato wraz z urlopami wypoczynkowymi, z których korzysta duża liczby pracowników, w tym kierowników przedsiębiorstw. Dlatego właśnie początek jesieni wiązy się z odnowieniem tzw. aktywności gospodarczej, czyli startem „sezonu biznesowego”.  Więc jeśli planujecie zaktualizować swoją stronę biznesową oraz zbudować nową witrynę dla firmy, to macie nie wiele czasu na to.

Abyście Państwo nie spędzali za dużo czasu na poszukiwaniu nowych motywów dla WordPress, które poświęcone są różnym tematom biznesowym, wybraliśmy dla Was zestaw z nowymi szatami graficznymi z oferty TemplateMonster.

Wśród poniższych templatek znajdziecie Państwo motywy poświęcone również osobnym tematom niszowym, jak i uniwersalne rozwiązania. Dlatego możecie wybrać najlepszy produkt i dalej go dopasować do własnych potrzeb za pomocą dostępnych narzędzi do personalizacji wyglądu strony.

Opisane motywy posiadają nie tylko dodatkowe opcje w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego, lecz także zawierają gotowe kreatory stron na pokładzie. Dzięki ostatnim można tworzyć własne strony w trybie wizualnym dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”.

Do przewag opisanych motywów można zaliczyć czysty kod, responsywność i kompatybilność z przeglądarkami www. Templatki także posiadają dodatkowe obrazy komercyjne (nie wszystkie produkty) i niezbędną dokumentację (dostępna bezpośrednio w paczce oraz na stronie internetowej).

Oprócz tego wszystkie motywy są wspierane przez ich twórców. Więc w razie pojawienia jakiegokolwiek problemu podczas instalacji oraz używania templatki możecie liczyć na szybką i wykwalifikowaną pomoc.

Zgłosić problem można również przez system ticketów, który jest dostępny w menu użytkownika na stornie TemplateMonster.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami.

 

Generisys

Ten motyw świetnie nadaje się do firm oferujących usługi doradcze dla swoich klientów. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach. Dodatkowy nacisk wyawrto na pomarańczową barwę, która stosuje się do wyróżnienia ważnych informacji na stronie oraz elementów nawigacyjnych. Do przewag projektu warto zaliczyć proste efekty animacyjne i wygodne opcje nawigacji.

Do motywu Generisys zostały dodane MegaMenu, usługi i projekty, licznik umiejętności, formularz zapisywania do newslettera, formularz kontaktowy itd. Templatka także posiada Elementor i dodatkowe wtyczki do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Motyw posiada poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Generisys motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Flairo

Flairo to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Motyw zawiera 3 układy dla strony domowej i gotowe projekty dla podstron oraz elementów witryny. Templatka zawiera szereg widgetów dla strony domowej. Dzięki temu możecie Państwo dodawać różne informacji o firmie i oferowanych usługach. Zarządzać wyglądem strony można za pomocą dodatkowych opcji personalizacji oraz za pomocą Elementora.

Motyw posiada wszystkie niezbędne wtyczki do tworzenia profesjonalnej strony. Możecie Państwo skorzystać z MegaMenu, galerii, opinii klientów, licznika umiejętności, formularza kontaktowego i opcji mediów społecznościowych. Templatka także wspiera WPML, WooCommerce, Yoast SEO i inne popularne wtyczki dla WordPress. Motyw jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Flairo motywy templatki WordPress

Szczegóły  Demo

Guardan

Za pomocą tego motywu można uruchomić nowoczesną stronę dla prawnika. W projekcie templatki główny nacisk postawiono na jasne kolory, duże obrazy i typografie oraz proste efekty animacyjne. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na informacjach o firmie i oferowanych usługach. W paczce z motywem znajdziecie Państwo obrazy komercyjne, które można używać na stronie bez żadnych ograniczeń.

Wybierając ten motyw możecie Państwo skorzystać z rozwijanego menu, usług i projektów, licznika umiejętności, mediateki, formularza zapisu do newslettera i formularza kontaktowego. Do użytku jest dostępny Elementor, który został rozszerzony następnymi wtyczkami: JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Motyw także wspiera fonty Google. Za ich pomocą możecie Państwo wyróżniać zawartości tekstowe na stronie.

Guardan motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Innomerce

Jeszcze jeden uniwersalny motyw do tworzenia stron biznesowych. Posiada on czysty projekt, który został wykonany w szarych kolorach. Templatka także posiada szereg rozszerzeń, co pozwala dodawać różne elementy na stronę.  Oprócz tego możecie Państwo w łatwy sposób zarządzać tymi elementami oraz ustawić potrzebne kolory dla tła i nagłówków. Macie do tego dostępny Elementor i rozbudowane opcje personalizacji.

Oprócz Elementora, motyw zawiera rozwijane menu, dynamiczne menu, projekty i usługi, licznik umiejętności, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera popularne wtyczki dla WordPress. To pozwala w dowolnym czasie dodać brakujące opcje na stronę. Motyw został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Innomerce motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

MoversGo

Prowadzicie Państwo firmę działającą na rynku usług transportowych? W tym przypadku musicie zwrócić uwagę na ten motyw. Ma on charakterystyczny projekt oraz zawiera wszystkie niezbędne funkcje do prezentacji Waszego przedsiębiorstwa w internecie. Warto także zwrócić uwagę na proste efekty animacyjne. One dodają dynamiczności stronie, jednak nie ociążają jej. Dlatego witryna będzie szybko się ładować na różnych urządzeniach internautów.

Do templatki dodano tylko kluczowe wtyczki i widgety. Motyw pozwala korzystać z MegaMenu, suwaka, opinii klientów, mediateki, formularza kontaktowego i managera rezerwacji. Do motywu został dodany Elementor i wtyczki Jet: JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetBlog. Za pomocą ostatnich można tworzyć jeszcze bardziej rozbudowane strony według metody „Przyciągnij i Upuść”. Motyw jest responsywny i przyjazny dla SEO.

MoversGo motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Zetter

Kolejny uniwersalny motyw do realizacji stron w temacie biznesowym. Jego projekt został wykonany w klasycznych czarno-białych kolorach, które możecie Państwo zmienić za pomocą opcji personalizacji. Templatka zawiera szereg rozszerzeń, co pozwala prezentować różne produkty i usługi w sieci. Przy tym możecie Państwo skorzystać z innych wtyczek. Templatka jest kompatybilna z nimi.

Motyw Zetter posiada rozwijane menu, mediatekę, usługi i projekty, licznik umiejętności, opinie klientów, formularz kontaktowy itd. Także możecie Państwo skorzystać z Elementora i popularnych wtyczek do niego od zespołu ZEMEZ. To są JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Motyw również wspiera 900+ fontów Google i technologię Retina. Templatka posiada czysty kod, który został zoptymalizowany pod kątem SEO.

Zetter motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Machir

Ten motyw jest przeznaczony do tworzenia stron dla agencji marketingowych. Jednak można go łatwo dostosować do powiązanych tematów. Templatka zawiera gotowe układy nagłówku i stopki, dodatkowo opcje personalizacji oraz szereg widgetów. To pozwala dopasować jej wygląd do własnych potrzeb.  Dodatkowo można skorzystać z Elementora, aby tworzyć nowe strony oraz zarządzać już istniejącymi.

Do motywu zostały włączone Elementor, rozwijane menu, suwak, mediateka, zespół pracowników, projekty i usługi. Templatka wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce, MailChimp itd. Kod motywu został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego Państwa strona będzie przyjazna dla SEO.

Machir motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Natum

Natum to stylowy i funkcjonalny motyw do tworzenia różnych stron firmowych. W projekcie templatki nie ma charakterystycznych elementów graficznych. Dzięki temu można szybko dostosować jej wygląd do własnych potrzeb. Pomogą w tym rozbudowane opcje w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego. Dodatkowo można skorzystać z Elementora do zarządzania elementami strony.

Oprócz wizualnego kreatora, motyw posiada rozwijane menu, suwak, usługi i projekty, mediatekę, formularz zapisywania do newslettera itd. Jeśli wyniknie potrzeba dodania nowej funkcji, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Motyw jest kompatybilny z nimi. On także wspiera fonty Google, co pozwala wyróżniać nagłówki oraz bloki tekstowe za pomocą ciekawych czcionek.

Natum motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

 

Commuz

Poszukujecie nowoczesnego projektu dla swojej strony biznesowej? Motyw Commuz spełni wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania odwiedzających. Templatka zawiera gotowe układy dla nagłówku, stopki i podstron. Dzięki temu można ustawić najlepszy wygląd dla witryny i dalej go dostosować do własnych potrzeb za pomocą dostępnych narządzi. Motyw także posiada szereg funkcji i jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Motyw Commuz zawiera MegaMenu, galerię, licznik umiejętności, opinie klientów, newsletter i popup, opcje mediów społecznościowych itd. Dodatkowo można skorzystać z Elementora i wtyczki JetElements, która rozszerza jego funkcjonalność. Motyw także wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. Templatka jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami www.

Commuz motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Adverom

Za pomocą tego motywu możecie Państwo zbudować nowoczesną stronę dla firmy. Przy tym templatka ma uniwersalny projekt, wygodne opcje personalizacji i zawiera szereg rozszerzeń. Dzięki temu możecie ją dostosować do własnych potrzeb. W paczce z motywem znajdziecie rozbudowaną dokumentację. Ona pomoże szybko opanować możliwość templatki i zbudować stronę o której dawno marzyliście.

Templatka posiada rozwijane menu, suwak, usługi i projekty, galerię, opcje mediów społecznościowych, newsletter i popup. Także można skorzystać z Elementora. On został rozszerzony dodatkowymi wtyczkami JetElements, JetBlock, JetTabs i JetThemeCore. Za ich pomocą można tworzyć unikatowe projekty stron w trybie wizualnym. Motyw również ma czysty kod i jest optymalny pod kątem SEO.

Adverom motywy templatki WordPress

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości