Amerykańskie święto duchów staje coraz popularniejsze w Polsce. Chociaż dla dużej części Polaków oraz innych narodów środkowej i wschodniej Europy, Halloween pozostaje dość kontrowersyjnym świętem.

Jeśli także Państwo nie należycie do zwolenników hasła „Cukierek albo psikus”, możecie jednak uzyskać korzyści z Halloween. W ramach tej promocji wiele sklepów za granicą, a i w Polsce robią różne promocje dla swoich klientów. Więc możecie Państwo zakupić to, co potrzebujecie z dobrym rabatem.

 

Jak Halloween to i promocje u Szablonowego Potwora ;) 2

Szablonowy Potwór także przygotował się do Halloween. Od 30 do 31 października możecie Państwo liczyć na następujące zniżki:

  • 20% na wszystkie produkty na stronie TemplateMonster. To jest ponad 21 tysięcy rożnych motywów, szablonów, wtyczek, rozszerzeń, fontów, grafiki itd.
  • Wartość rocznego dostępu do serwisu One wynosi $189 zamiast $229. Ten serwis pozwala korzystać z ponad 10 tysiące gotowych produktów bez żadnych ograniczeń.
  • Wartość dożywotnego dostępu wynosi $569 zamiast $849. Dzięki temu uzyskujecie dostęp do wszystkich produktów, w tym nowych i korzystacie z nich bez żadnych ograniczeń.

W ramach Halloweenowej promocji można korzystać z kosztów zgromadzonych na koncie lojalnościowym. Zapoznać się z umowami Programu lojalnościowego można na stronie TemplateMonster.

Jeśli planujecie Państwo zoszczędzić koszty na tworzeniu strony, więc nie przegapcie promocji od Szablonowego Potwora. Zwróćcie uwagę, że zniżki dostępne są tylko 2 dni.

Zapoznać się z asortymentem marketplace można na stronie https://www.templatemonster.com/pl/

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości