Za oknem trawa się zieleni, słońce coraz chętniej wygląda zza chmur… a Państwa strona jest szara i ponura?  Możecie temu łatwo zaradzić, dodając jaskrawe obrazy do wpisów i zmieniając kolory układów. A jeśli przy takich działaniach strona dalej wygląda smutnie, potrzebujecie bardziej radykalnych zmian. Chodzi o użyciu nowej szaty graficznej, która spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania użytkowników.

 

Potrzebujecie takiego motywu? Przygotowaliśmy świeżą listę, z najnowszymi szatami graficznymi z oferty TemplateMonster. Poświęcone są one popularnym tematom niszowym. Oprócz tego możecie Państwo wykorzystać wygodne opcje zarządzania wyglądem oraz obrazki i/lub pliki PSD do personalizacji strony. Dzięki temu szybko dostosujecie dowolny z wybranych motywów do waszego tematu strony. A jeśli z pośród tych templatek nic nie wybierzecie, zachęcamy obejrzeć nasz poprzedni wpis z motywami dla WordPress.

Poniższe motywy zawierają własne wtyczki i widgety, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Oprócz tego są one kompatybilne z popularnymi dodatkami z repozytorium WordPress. Do innych przewag templatek warto zaliczyć responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internatowymi. Dlatego Wasza strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Wszystkie poniższe motywy oferowane są z dokumentacją. Dzięki temu możecie szybko opanować ich funkcjonalność i zbudować dobrą stronę www. A jeśli podczas tworzenia oraz użycia witryny pojawi się jakikolwiek problem z motywem, możecie zgłosić się o pomóc do specjalistów wparcia technicznego TemplateMonster. Są Oni dostępni 24/7 i z chęcią pomogą rozwiązać wynikły problem.

 

Goroad

 

Goroad to świetne rozwiązanie dla agencji podróży. Chociaż templatka może być zmodyfikowana pod blog podróżniczy. Zawiera ona rozbudowane opcje personalizacji i szereg widgetów, które pomogą w realizacji tego celu. Także warto zauważyć tutaj rozbudowaną galerię i mediateką. Z ich pomocą możecie Państwo dzielić się ciekawymi fotografiami ze swoich podróży.

 

Oprócz wspominanej powyżej galerii i mediateki, do templatki zostały dodane MegaMenu, dynamiczny suwak, licznik umiejętności, formularz kontaktowy i opcje mediów społecznościowych. Do użytku jest dostępny Elementor i dodatkowe wtyczki do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore.  Rozszerzają one  możliwości wizualnego kreatora stron, dodając ciekawe widgety do użytku. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

motywy WordPress Goroad

Szczegóły |  Demo

RoketMax

 

Ten motyw przyda się firmom oferującym usługi cyfrowe oraz zajmującym się tworzeniem oprogramowania. Motyw posiada charakterystyczny projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach. Dodatkową zaletą templatki są stylowe efekty animacyjne, w tym Parallax, dodające dynamiczności stronie. Przy tym kod motywu nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dzięki temu strona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

 

Funkcjonalność tego motywu została zrealizowana w oparciu o Unyson Framework. To pozwala Państwu skorzystać z rozwijanego menu, galerii, widgetów tematycznych i opcji mediów społecznościowych. Motyw także wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możecie stosować stylowe typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie www. Templatka posiada czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

RoketMax motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Rosetta

 

Za pomocą tego motywu można tworzyć różne strony biznesowe. Templatka ma nie tylko uniwersalny projekt, lecz także zawiera szereg wtyczek i widgetów. Z ich pomocą można zbudować funkcjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw wspiera popularne dodatki dostępne w repozytorium WordPress. Oprócz tego templatka ma wygodne opcje personalizacji.

 

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki, w tym Slider Revolution, Visual Composer i WooCommerce. Oprócz tego do użytku oddano MegaMenu, galeria, suwak  wideo, licznik umiejętności i wiele innych ciekawych widgetów. Templatka ma poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego nie musicie dodatkowo optymalizować opisywanego motywu.

Rosetta motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Ikos

 

Podana templatka jest poświęcona popularnym obecnie papierosom elektronicznym – Iqos. Jeśli planujecie oferować tego typu produkty, motyw świetnie nadaje się do tego celu. Chociaż może być przebudowany pod inne cele biznesowe. Pomogą w tym wygodne opcje personalizacji i szereg różnych widgetów. Za pomocą ostatnich możecie Państwo łatwo dodawać różne typy zawartości na stronie domowej.

 

Motyw Ikos został zbudowany w oparciu o Redux Framework. To pozwala Państwu korzystać z MegaMenu, suwaka, galerii, newslettera i popupu oraz opcji mediów społecznościowych. Dodatkowo do użytku dostępne są WooCommerce i inne atrakcyjne widgety. Także Państwo możecie zainstalować dodatkowe wtyczki ze strony wordpress.org. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Ikos motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Machir

 

Jest to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Templatka ma nowoczesny projekt, który został wykonany w przyjaznych biało-szarych kolorach. Dla wyróżnienia ważnych informacji na stronie zastosowano pomarańczową barwę. Do innych przewag projektu można odnieść dużą typografię i obrazki. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony.

 

Ten motyw zawiera rozwijane menu, suwak, galerię, formularz kontaktowy i formularz zapisu do newsletter oraz opcje mediów społecznościowych. Także można skorzystać z Elementora i wtyczki JetElements, która rozszerza możliwości tego edytora. Motyw również jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Posiada poprawny kod i jest optymalizowany pod kątem SEO.

Machir motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Skywer

 

Ten motyw idealnie nadaje się do tworzenia strony dla biura architektonicznego i planowania przestrzennego. Templatka posiada charakterystyczny projekt, w którym połączone są duże obrazki i stylowe efekty animacyjne. Dodatkową zaletą projektu są jasne kolory. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony. Motyw także ma wygodne opcje nawigacji, w tym odpowiednie widgety. Dlatego osoby odwiedzające mogą szybko przejść do interesującego rozdziału.

 

Motyw Skywer zawiera MegaMenu, suwak, licznik umiejętności, galerię, mediatekę, mapę Google i formularz kontaktowy. Także możecie Państwo skorzystać z WPML, YoastSEO, WooCommerce i innych popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Templatka wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Skywer motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Smixor

 

Jeszcze jeden rozbudowany motyw do realizacji stron biznesowych. Główny nacisk w projekcie został połozony na jakościowe elementy graficzne i ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda młodzieżowo i przyciąga do siebie uwagę internautów. Do innych przewag projektu warto odnieść udane połączenie kolorów, które pozwalają w lekki sposób wyróżniać ważne informacje na stronie.

 

Templatka posiada kluczowe rozszerzenia i wizualny kreator stron – Elementor. Z ich pomocą możecie Państwo zbudować profesjonalną stronę www bez stosowania cudzych wtyczek. Chociaż ten motyw jest całkowicie kompatybilny z nimi. Templatka także wspiera stylowe fonty Google, które pomogą Ci wyróżniać zawartości tekstowe na stronie. Motyw jest responsywny i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Smixor motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Fair Wind

 

Poszukujecie Państwo motywu do serwisu zajmującego się naprawą samochodów? Podana templatka spełni wszystkie Wasze potrzeby. Ma ona ciekawy projekt strony domowej, na której widnieje wizytówka firmy. Na niej umieszczone są kluczowe informacje o serwisie, oferowanych usługach oraz niezbędne dane kontaktowe. Także tutaj znajdziecie opinie klientów i dodatkowe informacje reklamowe.

 

Motyw Fair Wind posiada rozwijane menu, suwak, galerię, licznik umiejętności oraz opcje mediów społecznościowych. Także możecie Państwo skorzystać z Elementora i wtyczki JetElements, która rozszerza możliwości kreatora. Podany motyw ma poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego Wasza strona będzie przyjazna dla SEO.

Fair Wind motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Respes

 

Respes to świetna szata graficzna dla strony prawnika. W jej projekcie uwaga odwiedzających jest skupiona na zawartość strony, dzięki użyciu dużych typografii i obrazów. Ważną rolę w tym motywie odgrywają jasne kolory i proste efekty animacyjne. Do innych przewag templatki można także zaliczyć wygodne opcje zarządzania wyglądem. Dzięki nim możecie Państwo szybko dopasować projekt strony do własnych potrzeb.

 

Wybierając ten motyw możecie Państwo korzystać z rozwijanego menu, projektów i usług, galerii i mediateki, newslettera i opcji mediów społecznościowych. Do templatki został dodany Elementator i wtyczka JetElements. Z ich pomocą można szybko i łatwo tworzyć nowe podstrony i zarządzać elementami na nich według metody „Przyciągnij i Upuść”. Motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Respes motywy WordPress

Szczegóły |  Demo

Proman

 

Proman to stylowy i funkcjonalny motyw, który pomoże Państwu zbudować nowoczesną stronę biznesową. Projekt templatki został wykonany w klasycznych biało-czarnych kolorach, a dodatkowe barwy dodane są za pomocą obrazów tematycznych. Motyw posiada także funkcjonalne widgety, które możecie stosować do wyświetlenia różnych elementów na stronie domowej.

 

Do motywu zostały dodane MegaMenu, suwak, galeria i mediateka, licznik umiejętności, opinie klientów i inne widgety. Również możecie skorzystać z wizualnego kreatora Elementora i wtyczki JetElements, która wzbogaca go nowymi funkcjami. Ten motyw ma poprawny kod, który nie zawiera zbyt dużo skryptów. Dzięki temu strona będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix. Kod również został optymalizowany pod kątem SEO.

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości