W poprzednim wpisie przedstawiliśmy Państwu ciekawe templatki na lato, które zawierały Elementor na pokładzie. Na obecną chwilę jest to najpopularniejszy wizualny edytor stron dla WordPress działający zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”. W ciągu 2 lat podbił on rynek i jest już zainstalowany na ponad 1 milionie stron internetowych. I ta liczba szybko się zwiększa. Dlatego przygotowaliśmy nowy zestaw motywów na jesień, które posiadają Elementor i pozwiolą Państwu tworzyć stylowe strony w trybie online.

Nie pracowaliście jeszcze Państwo z żadnym z wizualnych edytorów stron? W tym przypadku na pewno musicie wybrać Elementor. On ma wygodny interfejs użytkownika, który pozwoli szybko opanować jego możliwości, których można użyć podczas tworzenia strony. Oprócz tego Elementor posiada darmową wersję, która zawiera wygodne widgety do użycia. Dlatego możecie korzystać z edytora całkowicie za darmo. 🙂

Jeśli mieliście już Państwo do czynienia z innymi wizualnymi edytorami stron, Elementor na pewno przypadnie Wam do gustu. Działa on bardzo szybko i zawiera różne rozszerzenia dodające nowe widgety do panelu użytkownika. Znaleźć dodatkowe wtyczki dla Elementora można w specjalnym rozdziale na stronie TemplateMonster.

A jeśli nie chcecie Państwo męczyć się nad dodaniem rozszerzeń do bazowej wersji Elementora, możecie skorzystać ze wspomnianych w poprzednich wpisie oraz poniższych motywach dla WordPress. Wszystkie one zawierają dodatkowe wtyczki dla Elementora. Dzięki temu możecie korzystać z szeregu nowych widgetów i tworzyć jeszcze bardziej rozbudowane strony jednym kliknięciem myszki.

Przedstawione poniżej motywy były zaprojektowane przez różne zespoły deweloperów. Jednak wszystkie one są wysokiej jakości. Templatki mają poprawny kod, a więc przyjazne dla SEO. Oprócz tego są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Więcej informacji o wybranych motywach znajdziecie w poniższych opisach do każdego produktu.

Kupując jeden z motywów na stronie „Szablonowego potwora” możecie skorzystać się z profesjonalnego wsparcia technicznego. Jest ono zapewniane przez zespół pracowników marketplace oraz bezpośrednio przez autorów produktu.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z templatkami.

Journez

Jeśli planujcie stworzyć stronę dla firmy turystycznej oraz blog poświęcony podróżom, na pewno warto zwrócić uwagę na ten motyw. Ma on tematyczny projekt, w którym główny nacisk został postawiono na jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Przy tym motyw nie jest obciążona elementami graficznymi, dlatego strona będzie szybko ładować się na urządzeniach internautów.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera kluczowe wtyczki i widgety wchodzące w jego zestaw. Oprócz tego do niego zostały doączone dodatkowe rozszerzenia dla Elementora. To są JetMenu, JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetTricks. Motyw także wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress, posiada czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Journez

Szczegóły |  Demo

Celerony

Podany motyw idealnie nadaje się do tworzenia strony personalnej. Templatka ma elegancki projekt i zawiera szereg rozszerzeń, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić Wasze umiejętności dla odwiedzających. Sam projekt strony został realizowany w postaci landingu. Dzięki temu można szybko się poruszać pomiędzy rozdziałami używając myszki.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki Cherry. To pozwala korzystać z rozwijanego menu, mediateki, galerii, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego templatka zawiera JetMenu, JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetTricks, które dodają nowe widgety do Elementora. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Celerony

Szczegóły |  Demo

Contribuz

Za pomocą tego motywu można zrealizować stronę dla firm oferujących różne usługi doradcze. Chociaż dla potrzeb może on być dostosowana pod inne cele biznesowe. Pomogą w tym rozbudowane opcje personalizacji, które pozwalają szybko zarządzać wyglądem strony. Templatka także zawiera szereg wtyczek i widgetów dla Waszego użytku.

Funkcjonalność motywu została zrealizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. Dzięki temu można korzystać z rozwijanego menu, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych, newslettera i popupa. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Jego kod został stworzony w zgodności z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Contribuz

Szczegóły |  Demo

Loftina Cupertino

Poszukujecie rozwiązanie do stworzenia strony dla zakładu gastronomicznego. W tym przypadku warto skorzystać z Loftina Cupertino. To stylowy i funkcjonalny motyw, który pozwoli w najlepszy sposób zaprezentować restauracje. Motyw także zawiera gotowe układy nagłówka i stopki oraz wygodne opcje personalizacji. Dzięki temu możecie Państwo szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki Cherry, w tym: Cherry PopUps, Cherry Projects, Cherry Team Members, Cherry Services List i Cherry Socialize. Motyw także wspiera WooCommerce, WPML, Yoast SEO i inne popularne wtyczki dla WordPress. Ma poprawny kod, który został stworzony w zgodności z standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Loftina Cupertino

Szczegóły |  Demo

Algorithm

Jeszcze jeden ciekawy motyw na temat dla usług doradczych. W jego projekcie główny nacisk położono na jakościowe obrazki, elementy graficzne i efekty animacyjne. Przy tym strona szybko się ładuje i ma dobre wyniki w testach Google PageSpeed oraz GTmetrix. Templatka posiada także gotowe układy nagłówka, stopki i blogu oraz wygodne opcje personalizacji. Dzięki nim możecie bardzo szybko dopasować stronę do własnych potrzeb.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework, dlatego Algorithm zawiera rozbudowane wtyczki Cherry. Templatka zawiera także dodatkowe rozszerzenia dla Elementora – wtyczki JetElements oraz JetMenu. Dodają one ciekawe widgety dla tego wizualnego edytora stron. Templatka  jest responsywna i przyjazna dla SEO.

Algorithm

Szczegóły |  Demo

AdverocKing

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć portfolio fotograficzne i podzielić się swoimi umiejętnościami w Sieci. Templatka ma kreatywny projekt, który na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. A jeśli wyniknie potrzeba jego zmodyfikowania, macie dla tego Państwo wygodne opcje zarządzania wyglądem strony. Znajdują się one w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu zostały dodane ciekawe rozszerzenia dla Elementora. To są JetMenu, JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetTricks. Motyw także wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Dlatego możecie w dowolnym czasie rozszerzyć jego funkcjonalność. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

AdverocKing

Szczegóły |  Demo

Indexan

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla agencji marketingowej. Chociaż nie jest to koniecznie. Templatka ma uniwersalny projekt, który można łatwo dopasować pod inne tematy niszowy. Pomogą w tym również rozbudowane opcje personalizacji oraz gotowe układy nagłówka i stopki.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera popularne wtyczki Cherry. To pozwala Państwu korzystać z MegaMenu, galerii, mediateki, newsletter i popupa, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowych typografi do wyróżnienia zawartości na stronie. Motyw ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Indexan

Szczegóły |  Demo

Belle Fleur

Omawiany motyw jest poświęcony tematom ślubnym i będzie pasował do tworzenia stron dla agencji zajmujących się organizacją wesel. Motyw ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera szereg opcje do wyświetlenia różnych typów informacji na stronie. W paczce z templatką można znaleźć także obrazki komercyjne.

Motyw zawiera popularne rozszerzenia Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Services List oraz Cherry Socialize. A jeśli będą Państwo potrzebować dodatkowych opcji, można zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi. Motyw jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Belle Fleur

Szczegóły |  Demo

AlpenHouse

Poszukujecie motyw do stworzenia strony hotelowej? Templatka będzie idealnie nadawać się do tego celu. Nie tylko ma ona nowoczesny projekt, lecz także zawiera niezbędne rozszerzenia, w tym menadzer rezerwacji. Także warto zainteresować się dodatkowymi widgetami dla lepszego wyświetlenia informacji o hotelu i wygodnej rezerwacji pokoji.

Oprócz managera rezerwacji do templatki zostały dodany serwis płatności, galeria, MegaMenu, formularz kontaktowy i Elementor. Motyw także wspiera popularne wtyczki dla WordPress, w tym WooCommerce, WPML, MailChimp, Yoast SEO itd. Templatka również ma czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

AlpenHouse

Szczegóły |  Demo

4news

Motyw pozwoli stworzyć portal informacyjny i pozwoli dzielić się różnymi artykułami z czytelnikami. Możecie także go używać do realizacji blogów tematycznych. Jest to możliwe dzięki szerokiemu wyborowi układów strony domowej oraz gotowym projektom nagłówku i stopki. Oprócz tego motyw ma rozbudowane opcje personalizacji, które pomogą dopasować jego wygląd do potrzeb projektu.

Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1. To pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, suwaka, mediateki, managera paska bocznego, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać ponad 800 stylowych typografii na stronie www.

4news

Szczegóły |  Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości