Poszukujecie stylowego szablonu do tworzenia strony lub odnowienie projektu już istniejącej witryny? Przy tym chcecie zaoszczędzić koszty na usługi hostingowe? Nie przegapcie możliwości zakupu z 40% zniżką szablonów od TemplateMonster.

 

W ramach akcji, od 22 do 24 maja dla pierwszych 3 tysiące kupujących, będzie przewidziana 40% zniżka, a dla kolejnych osób – 29%. Dlatego bądź wśród pierwszych i uzyskaj maksymalny upust przy zakupie interesującego szablonu.

Należy dodać, że podana akcja dotyczy nie tylko 25000 różnych templatek, lecz także wtyczek dla WordPress, rozszerzeń dla PrestaShop i Magento oraz elementów tożsamości firmy. Także dodamy, że wśród templatek dostępnych na stronie możecie znaleźć produkty rozpowszechniane na licencji GPL oraz na licencji do jednorazowego użytku. Każdy z tych typów szablonów ma swoje wady i zalety, a więc możecie wybrać ten, który będzie najbardziej pasował do waszego projektu.

 

Pospieszcie się żeby otrzymać największą zniżkę i zaoszczędzić do $72 (zależy od typu produktu). Podana akcja trwa tylko 3 dni!

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości