Jeśli śledzisz nasz blog przynajmniej od kilku miesiące pewnie zauważyłeś już, że TemplateMonster coraz aktywnej przygotowuje ciekawe bundle dla użytkowników zamiast typowych zniżek na produkty. Tego typu oferta jest ciekawa przede wszystkim dla deweloperów stron www, którzy aktywnie korzystają z templatek w swojej pracy.

Ale wartość wcześniejszych paczek z dziesiątkami i nawet setkami produktów kosztowała taniej od ceny jednego szablonu na stronie marketplace. Więc zwykli użytkownicy mogą i muszą zwracać uwagę na takie oferty. Dzięki nim możesz otrzymać ciekawy szablon, w tym flagowiec, z dobrym rabatem. A jeśli dołożyć do tego inne templatki, które możesz użyć później,  jest to na prawda świetna propozycja.

Od 23 i do 29 lipca na stronie TemplateMonster jest dostępny WordPressowy Bundle. Regularna cena tej paczki wynosi $1379, jednak w ramach akcji cena wynosi $69. Dzięki temu możesz zaoszczędzić 95% od wartości wszytych produktów w bundle.

W środku paczki można znaleźć:

Dodatkowo możesz skorzystać z rocznego planu hostingowego. Dostaniesz kod dostępu do serwisu po zakupie paczki.

Więcej informacji o produktach w bundle można znaleźć na stronie:https://www.templatemonster.com/landings/business-bundle/pl/

Nowe Bundle z szablonami Elementatora. Możesz zaoszczędzić, aż 1310 $! 2

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości