Jeden z największych marketplace z gotowymi szablonami przygotował świetną nowość dla zespołów deweloperów i użytkowników końcowych. Na początku wiosny zostanie uruchomiony nowy serwis – One, który pozwoli klientom korzystać z płatnych subskrypcji i mieć dostęp do tysiące różnych szat graficznych, elementów graficznych i ciekawych ofert ze strony TemplateMonster. Dzięki temu, możecie Państwo oszczędzić sporo kosztów i czasu podczas projektowaniu witryn i odnawianiu designu przestarzałych stron internetowych.

 

ONE by TemplateMonster

 

Jakie są kluczowe przewagi serwisu One od TempalateMonster:

  • Wielki wybór produktów premium. Na stronie nowego serwisu będą umieszczone szablony dla wszystkich popularnych rozwiązań do tworzenia stron, w tym WordPress, WooCommerce, Joomla, Shopify, Magento, PrestaShop itd. Wśród nich znajdziecie Państwo także flagowce od TemplateMonster, w tym Monstroid2 i WooStroid2. Oprócz tego użytkownicy mogą skorzystać z wtyczek i dodatków, elementów graficznych, fontów itd. Twórcy serwisu zapowiadają, że tych produktów będą tysiące. 😉
  • Roczna licencja bez żadnych ograniczeń. Na starcie usługi użytkownicy mogą skorzystać z rocznej subskrypcji. Daje ona dostęp do wszystkich produktów i ofert na stronie templatemonster.com. Warto zaznaczyć, że użytkownicy mogą pobrać dowolną liczbę produktów i za ich pomocą zbudować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Oprócz tego wszystkie aktualizacje templatek są też darmowe (póki działa subskrypcja). Jeśli użytkownik nie przedłuża subskrypcji na kolejny rok, to nie może używać pobranych szablonów do tworzenia nowych stron.
  • Wsparcie techniczne 24/7. Wszystkie produkty serwisu „One” są wspierane przez profesjonalną ekipę TemplateMonster. Specjaliści firmy pracują non-stop i z chęcią pomogą rozwiązać każdy napotkany problem.
  • Dodatkowe oferty. Na stronie nowej usługi będą dostępne nie tylko templatki, dodatki do nich i obrazki. W przyszłości użytkownicy będą mogli skorzystać z dodatkowych ofert. To są instalacja szablonu, zarządzenie serwerem, personalizacja strony itd. Na starcie serwisu „One” takie oferty nie będą dostępne.
  • Regularnie dodanie nowych templatek i ofert. Liczba dostępnych produktów do użycia będzie się zwiększać regularnie. Dlatego aby z nich skorzystać nie musicie Państwo robić dodatkowych opłat.

One od TemplateMonster

Nowa usługa od TemplateMonster pojawi się na początku wiosny (orientacyjne w marcu 2019 roku). Jeśli Państwo jesteście zainteresowani tym tematem możecie zostawić swój e-mail na stronie one.templatemonster.com. Jako jedni z pierwszych dostaniecie wiadomość o uruchomieniu serwisu i specjalną zniżką 30% na roczną subskrypcje.

Więc nie przegapcie okazji zaoszczędzenia na szablonach od TemplateMonster.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości