W tym roku na stronie TemplateMonster odbywają się gigantyczne zmiany. Od sierpnia serwis zaczął działać na zasadzie marketplace, dzięki czemu w ofercie pojawiły się produkty od cudzych producentów. W listopadzie powstał program lojalnościowy, który pozwala klientom otrzymywać cashback przy zakupie szablonów. Za pomocą tych kosztów można dokonywać nowe zakupy produktów oraz zamawiać usługi na stronie marketplace.  Ale to jeszcze nie wszystkie tegoroczne nowości. Już wkrótce TemplateMonster przedstawi swoim czytelnikom pierwszy bundle dla deweloperów i projektantów stron www.

Jeśli nie spotykaliście jeszcze ze słowem „bundle”, musicie widzieć, że z języka angielskiego ono tłumaczy się jako pakiet, a ściślej – „zawiniątko”, czyli plik kilku elementów, które stanowią niewielki zbiór (zgodnie z definicją na stronie bundle.com.pl). W języku marketingowo handlowym bundle to pakiet produktów lub usług, które kupowane w zestawie powinny być tańsze, niż każdy z elementów kupowany oddzielnie.  W rezultacie przy zakupie takiej paczki „dóbr” dostajecie Państwo sporą zniżkę.

Czym jest bundle od TemplateMonster? Jest to paczka zawierająca produkty, które pomogą szybko realizować strony internetowe bez stosowania dodatkowych rozwiązań. Do zestawu włączone są:

  • 8 topowych szablonów z niezbędnymi plikami PSD;
  • 3 najbardziej popularne wtyczki dla WordPress;
  • 3 ciekawe oferty od partnerskich serwisów TM;
  • 3 UI Kits (Web + Mobile Apps) dla Photoshop i Sketch;
  • 2 duże zestawy ikon (1200+ elementów);
  • 1 topowy Mockup Bundle (iPhone X, laptopy, inne urządzenia od Apple Inc. );
  • Mnóstwo przydatnych materiałów graficznych i ilustracyjnych do Państwa projektów;
  • Paczka szablonów do popularnych mediów społecznościowych;
  • Banery reklamowe spełniające wymagania Google;
  • Ilustracje zimowe i wakacyjne.

Jaka jest cena oferowanego budle? Dowiedzieć się o cenie i o konkretnych produktach w bundle będziecie mogli Państwo bezpośrednio w dzień rozpoczęcia sprzedaży. Przy tym, powiemy Wam, że kupując wszystkie produkty razem będziecie mogli zaoszczędzić ponad $3000. Tyle kosztowałyby pojedyncze produkty z tej paczki.

Kiedy zaczyna się sprzedaż bundle? Zestaw produktów będzie można kupić od 11 do 15 grudnia.

Na jakiej stronie będzie sprzedawany bundle? O rozpoczęciu sprzedaży bundle możecie Państwo zostać poinformowani pozostawiając swój e-mail na stronie promocyjnej. W liście otrzymacie Państwo bezpośredni link do strony z promocyjnym zestawem instrumentów.

Należ zauważyć, że omawiany bundle będzie dostępny tylko 5 dni. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, nie przegapcie świetnej możliwości zaoszczędzenia kosztów, a co za tym idzie otrzymamy całą paczkę różnych produktów za 2%  ich osobnej wartości.  Za pomocą tych produktów będziecie mogli tworzyć różne typy stron w zależności od własnych potrzeb oraz zamówień klientów. I co jest najważniejsze: korzystać z tych rozwiązań można wielokrotnie.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości