W tym roku TemplateMonster obchodzi 15 urodziny, które stały się początkiem nowego etapu w rozwoju firmy. Razem z pojawieniem nowych typów produktów na stronie oraz rozwojem templatek rozpowszechnianych na licencji GPL, „Szablonowy Potwór” zmienił swoją strategię.

Polega ona na rozdzieleniu firmy na 2 części: produkcja szablonów i marketplace.  Jeśli do tego czasu nazwa „TemplateMonster” kojarzyła z dużym producentem templatek dla różnych typów CMSów, to od dziś wszystko się zmienia.  TemplateMonster teraz, to rozbudowany serwis, na którym będą umieszczone również własne produkty pod marką JetImpex, lecz także templatki od innych sprzedawców.

Prawie od samego początku działania zespołu TemplateMonster na skrzynkę firmy przychodziły e-maili z pytaniami o możliwości udostępniania zewnętrznych produktów na stronie producenta. Do tego czasu, pracownicy odpisywali, że nie ma takiej opcji. Teraz wszystko się zmienia. Każdy deweloper oraz zespół, który pracuje nad produktami webowymi, może sprzedawać swoje rozwiązania na stronie TemplateMonster. Głównie nacisk położono na to, aby spełniały warunki bezpieczeństwa i jakości, no i podobały się użytkownikom. 😉

Jakie są przewagi Marketplace od TemplateMonster?

  1. Strona templatemonster.com jest dobrze znana wśród klientów. Codzienna jej audytorium wynosi 20-25 tysięcy unikalnych użytkowników.
  2. Strona posiada 14 wersji językowych (razem z angielską), co upraszcza korzystania z niej dla ludzi, z różnych końców świata. Zwłaszcza dla tych, którzy nie posiadają dobrych umiejętności w języku angielskim.
  3. W serwisie można sprzedawać ekskluzywne produkty, które dostępne są na innych stronach www.
  4. Prowizja od sprzedaży ekskluzywnych produktów stanowi do 70%. W przypadku niewyłącznych produktów wynosi ona do 40%.
  5. Tworzenie strony dla produktu i jego promocja będzie wykonana przez dział marketingu TemplateMonster.
  6. Dla użytkowników umożliwiono ustawienia własnej ceny dla produktu.

Na obecną chwilę Marketplace od TemplateMonster przyjmuje templatki dla popularnych CMS (WordPress, Joomla!, Drupal, Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopify), rozszerzenia e-commerce (WooCommerce, VirtueMart), szablony HTML, szablony PowerPoint i Keynote, logotypy itd. Liczba tych produktów będzie zwiększać się razem z rozwojem Markeplace.

A jeśli sprzedawca napotka jakiekolwiek problem podczas korzystania z Marketplace, to jego problemik 🙂 zostanie rozwiązany dzięki profesjonalnym doradcom TemplateMonster.

Dołącz do grona sprzedawców! Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/marketplace/.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości