Błyskawiczne bezpieczeństwo konta administracyjnego, z dwupoziomowym uwierzytelnianiem użytkownika opartego na email (przesyłaniu kodu aktywacji wejścia), opcjonalna aplikacja mobilna dla większego bezpieczeństwa. Brak słów.

Jedno z najlepszych dwupoziomowych zabezpieczeń konta administracyjnego dla WordPress-a

 • Daje Ci poczucie bezpieczeństwa (Personal Edition), a w wersji płatnej dla wszystkich użytkowników (Business Edition) *.
 • 1-klik pobieranie, aktywacja 1-klick.
 • Nie wymagana konfiguracja i szkolenie.

Najbardziej zaawansowane i intuicyjne narzędzie do zabezpieczenia kont WordPress.

Zalecany przez ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa i profesjonalistów z branży

“Pod wrażeniem” – Tony Perez, Sucuri
“obowiązkowa dla każdego WordPress do zainstalowania” – Christian Elsen VMware
“najprostszy i najbardziej bezpieczna wtyczka uwierzytelniania” – Max Monty 
“Absolutnie niezbędna dla każdego WordPressa, instaluje” – Chuck Laskera 
“cud z wtyczka do uwierzytelniania w systemie “- Álvaro Degives Más 
” najlepsze rozwiązanie uwierzytelniania dla WordPressa “- rain3r.walt3r 
” dwupoziomowe uwierzytelniania dla naszych tysięcy klientów “- Steve Trumana,a3rev

Dlaczego warto posiadać dwupoziomowe uwierzytelnianie?

Roboty (Botnets) przeprowadzają ataki Brute Force na tysiące stron i blogów WordPressa każdego dnia, niezależnie od ich wielkości.  Po wejściu do środka, botnety infekują odwiedzających złośliwym oprogramowaniem.  Przejęta strona zostaje wykluczenia przez wyszukiwarki lub zablokowana przez dostawcę usług hostingowych. Rublon Two-Factor Authentication zapobiega takim atakom.

Dlaczego Hasła nie wystarczą?

Wiele osób korzysta z prostego hasła, które jest łatwe do odgadnięcia. Może być łatwo skradzione podczas korzystania z wielu urządzeń, to samo hasło w wielu usługach lub niezabezpieczonych połączeń, takich jak publiczne sieci Wi-Fi. Botnety jak młot udarowy będą aatkować  twoją stronę opartą na  WordPressie przy użyciu milionów wspólnych haseł i kombinacji znaków.

Jak działa Rublon Two-Factor Authentication?

Podczas pierwszego logowania, potwierdza Twoją tożsamość poprzez kliknięcie na link, który otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej (którą wskazałeś/aś podczas konfiguracji Twojej strony opartej na WordPress). Kolejne logowanie z tego samego urządzenia będzie wymagało tylko hasła WordPress, Rublon Two-Factor Authentication doda twoje urządzenie do zaufanych. Dla dodatkowego bezpieczeństwa można skorzystać z funkcji autoryzacji mobilnej, rublon skanuje kod rublon aby potwierdzić Twoją tożsamość.

Dlaczego warto korzystać rublon?

Rublon jest prosty i łatwy w użyciu. Aktywacja wtyczki i gotowe, bez zbędnej konfiguracji. Użytkownik musi tylko zainstalować i aktywować plugin, nie wymaga przeszkolenia szkoleń. Kiedy potwierdzi swoją tożsamość na urządzeniu, możesz bezproblemowo zalogować się do wszystkich usług witryny, tylko przez wprowadzenie hasła WordPress.

Co różni rublon od innych wtyczek ?

Wtyczka Rublon Two-Factor Authentication po jednorazowej autoryzacji wymaga tylko hasła WordPress (po wyczyszczeni plików cookies  w przeglądarce, poprosi cię o ponowną autoryzację) natomiast inne wtyczki o podobnym działaniu za każdym razem wymagają autoryzacji, gdy chcesz się zalogować. Dlatego ludzie ich nie lubię. Rublon Two-Factor Authentication jest zatem bezkonkurencyjny w przypadku rywalów. Autoryzacja Rublon, polega na potwierdzeniu Twojej tożsamość poprzez kliknięcie na przesłany link na twoją pocztę  lub przez kod skanowania rublon.

* Czy wtyczka ma jakieś ukryte koszty?

Domyślnie Rublon Two-Factor Authentication jest wtyczką WordPress korzystającą z wolnego rublon API, która chroni maksymalnie 1 konto na stronie internetowej. W celu ochrony większej liczby kont lub do wykorzystania w obszarze biznesowym, potrzebny jest dostęp do płatnej wtyczki  rublon API. Kontaktować się proszę z adresem producenta pluginu  sales@rublon.com aby uzyskać więcej informacji. Strona twórcy wtyczki https://rublon.com/.

 

W jakich językach rublon jest dostępny?

 • Angielski
 • Niemiecki
 • Japoński (tłumaczenie cyfrowej Cube )
 • Turecki (przetłumaczone przez Mehmet Emre głowy, sprawdzane przez Tarika Meadow)
 • Polski

Instalacja

 1. Zaloguj się do swojego panelu administracyjnego WordPress przy użyciu konta administratora.
 2. Przejdź do “Wtyczki” -> “Dodaj nowe” i szukaj “rublon” za pomocą pola wyszukiwania wtyczek.
 3. Kliknij przycisk “Zainstaluj teraz” wewnątrz obudowy wtyczki rublon w wynikach wyszukiwania i potwierdzić instalację.
 4. Kliknij na “Activate Plugin”.
 5. Podczas następnego logowania, potwierdzić swoją tożsamość poprzez odnośnik, który rublon wyśle ci na Twój email.
 6. Opcjonalnie: Dla większego bezpieczeństwa i kontroli, należy zainstalować aplikację mobilną rublon do telefonu (dostępne dla systemu Android , iOS i Windows Phone ).

Wymagania serwera

 • PHP 5.2.4 lub wyższa
 • Rozszerzenie PHP cURL włączony

 

Zrzuty ekranu

 

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości