Postanowiliście stworzyć stronę www i poszukujecie szablon do tego celu? Nie przegapcie pierwszej tegorocznej akcji od TemplateMonster. Od 22 do 25 stycznia możecie kupić szablony z oferty marketplace do 35% taniej. Rozmiar zniżki zależy od ostatecznej sumy w koszyku i oblicza się według następującego przelicznika:

  • przy łącznej wartości zakupu do $75 zniżka wynosi 20%
  • od $75 do $139 – 30%,
  • ponad $139 – 35%.

Należy także zwrócić uwagę na Program lojalnościowy, który pozwala Państwu otrzymać zwrot kosztów przy zakupie szablonu. On także działa w czasie organizacji akcji przez TemplateMonster. Ponadto, możecie zwiększyć ranking swego profilu i otrzymywać jeszcze więcej środków w postaci „cashback” przy kolejnych zakupach na stronie marketplace.

W ramach akcji można uzyskać zniżkę nie tylko na szablony dla popularnych CMSów i eCMSów, lecz także templatki HTML, szablony PowerPoint, rozszerzeń dla WordPress i Prestashop, fonty i elementy tożsamości firmy. Na obecną chwile ogólna liczba tych produktów wynosi ponad 26 tysięcy. Dlatego na pewno będziecie mogli znaleźć coś ciekawego dla Siebie na stronie TempalateMonster.

Wspomniana akcja trwa 4 dni. A więc macie trochę czasu, aby zastanowić i wybrać najlepsze rozwiązania dla strony internetowej. Zapoznaj się z produktami biorącymi udział w akcji na stronie TemplateMonster Polska.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości