Rok 2019 dużymi krokami zbliża się ku końcowi, a Święta tuż, tuż… Jeśli jednak masz w tegorocznych planach zbudować stronę internetową, masz na to dobrą okazję. Na stronie TemplateMonster ruszyła ostatnia duża promocja, która pomoże Ci oszczędzić koszty na zakupie templatek, elementów graficznych, rozszerzeń i jeszcze wiele więcej produktów niezbędnych do tworzenia strony.

 

W ramach promocji możecie Państwo uzyskać zniżki również na szablony, jak i na plany subskrypcyjne od One.  Już wspominaliśmy o tym serwisie w jednym z poprzednich wpisów na blogu. Przypomnimy tylko, że One nadaje użytkownikom w ramach rocznego oraz dożywotnego dostępu możliwość używać 10300+ produktów do tworzenia stron. To są szablony, rozszerzenia, obrazy, fonty itd. Ponadto korzystać z każdego produktu można dowolną liczbę razy.

TemplateMonster świąteczna promocja

Co proponuje TemplateMonster w ramach świątecznej promocji:

  1. 20% gwarantowanej zniżki na wszystkie produkty od marketplace. Jednak możecie Państwo skorzystać ze specjalnego banneru reklamowego i dostać osobną zniżkę (25, 30 i 35%) na wybrane templatki. Ta promocja jest ważna od 17 do 19 grudnia.
  2. $30 i $50 zniżki na plany subskrypcyjne One:
    • $50 możecie Państwo zgarnąć od 16 do 19 grudnia. Dlatego warto użyć specjalny promokod 1xmas50.
    • $30 możecie Państwo uzyskać od 20 do 25 grudnia. Specjalny promokod to 1xmas30.

Zapoznać się z oferowanymi produktami można stronie TemplateMonster i serwisie One. W razie jakichkolwiek pytań możecie Państwo pisać na czacie. Specjaliści TemplateMonster chętnie pomogą Wam wybrać najlepsze produkty.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości