Wreszcie nadchodzą cieplejsze dni, a wraz z nimi długo oczekiwana wiosna. Ale póki co należy jeszcze poczekać na ładną pogodę, możecie więc Państwo zająć się przebudową strony internetowej. To pozwoli Wam powitać swoich użytkowników w nowych szatach graficznych. A jeśli chcecie zbudować absolutnie nową stronę, też macie na to dobry czas. Tym bardziej, gdy jeden z największych marketplace na rynku udostępnia swoje produkty ze zniżką do 50%.

Od 14 do 19 marca powitajcie wiosnę razem z TemplateMonster i uzyskajcie zniżkę przy zakupie stylowej i funkcjonalnej templatki. Ponadto, akcja rozpowszechniona jest na wszystkie produkty ze strony marketplace. Na obecną chwilę ich liczba to ponad 26,5 tysięcy produktów. Warto zauważyć, że w ramach akcji każdy produkt ma swoją unikatową cenę. Dlatego, jeśli chcecie złapać największą zniżkę, należy zapoznać się z wszystkimi produktami na stronie marketplace.

A wybór jest na prawda duży. Tak, dla WordPress macie ponad 1700 motywów, Joomla! – ponad 1100, a WooCommerce – ponad 400 templatek. Oprócz tego na stronie TemplateMonster dostępne są rozszerzenia do popularnych systemów, fonty webowe, elementy UI i elementy tożsamości firmy itd. Dlatego na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

Pospieszcie się, by wybrać najlepszy motyw i zaoszczędzić do 50% od jego wartości. Ponadto, możecie dostać dodatkowe pieniądze (płacić nimi przy zakupie szablonów w ramach akcji) na swój osobisty rachunek na stronie marketplace. Jest to możliwe dzięki Programowi lojalnościowemu od TemplateMonster.

Zapoznać się z produktami można na stronie TemplateMonster Polska.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości