Jeśli przejrzeliście Państwo motywy dla WordPress od TemplateMonster, to z dużym prawdopodobieństwem mogliście natrafić na Monstroid oraz Monstroid 2. Są to dwa flagowe produkty, stworzone przez zespół ZEMEZ i oferowane na stronie marketplace. Należą one do tak zwanych motywów uniwersalnych, dzięki czemu mogą być stosowane do realizacji różnych stron www. Pomogą w tym rozbudowane opcje personalizacji i szereg rozszerzeń. Oprócz tego motywy są kompatybilne z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki czemu można szybko wzbogacić stronę w brakujące opcje.

Nowy Monstroid2

Na naszej stronie można także znaleźć informacji o Monstroid2: krótko opisaliśmy płatną i darmową wersję templatki. A jeśli już używacie tego motywu na swojej stronie, to mamy dla Was świetną nowość. Twórcy Monstroid 2 zrobili dużą odnowę dla templatki i… faktycznie zbudowali ją od zera, bazując na poprzednim doświadczeniu i nowych wymaganiach użytkowników. Dzięki temu nowy Monstroid2 jest o 10 razy szybszy od swego poprzednika. Oprócz tego opiera się on o wizualny edytor stron Elementor, co pozwala Państwu tworzyć strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Do kluczowych przewag podanego motywu można także zaliczyć:

  • Magic Button. Jest to świetny instrument, który pozwoli zmienić wygląd strony bez ręcznego pisania kodu.
  • 20+ stylowych projektów dla witryny. Templatka zawiera układy strony domowej i niektórych podstron. Oprócz tego twórcy planują, co miesiąc zwiększać tę liczbę.
  • Elementor i rozszerzenia do niego z Elementor marketplace. Za pomocą ostatnich możecie Państwo dodawać nowe ciekawe widgety na stronę w trybie online.
  • 500 szablonów dla Elementora. Oprócz tego można kombinować wygląd strony za pomocą Magic Button i tworzyć unikatowe projekty. Także warto dodać, że twórcy planują zwiększyć liczbę szablonów do 1000 sztuk.
  • Zestaw nowych rozszerzeń dla WooCommerce.
  • Kompatybilność z popularnymi wtyczkami dla WordPress, w tym Contact Form 7, Mail Chimp, Yoast SEO, WooCommerce itd.

Monstroid - uklady

Jeśli wcześniej już patrzyliście w stronę Monstroid2 oraz poszukujecie uniwersalnej templatki do tworzenia witryny, warto zapoznać się z flagowcem od TemplateMonster. Tym bardziej, że teraz działa specjalna promocja na zamówienie Monstroid 2. Od 20 do 26 sierpnia zniżka na zakup templatki wynosi 30%. Oprócz tego, wsparcia dla templatki na 3 miesiąca wynosi tylko $1.

Więcej informacji o nowym Monstroid2 można znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/pl

P.S. Prosimy zwrócić uwagę, że poprzedni Monstroid2 nie można zaktualizować do nowej wersji. To są 2 zupełnie różne produkty. Przenieść dane z poprzedniej wersji na nową, można tylko ręcznie. Ale przeniesienie designu nie jest możliwe.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości