Prowadzenie strony nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Należy nie tylko dodawać nowe treści, lecz także ciągle rozbudowywać witrynę w odpowiednio do potrzeb użytkowników. Oprócz tego ważne, aby projekt strony odpowiadał najnowszym trendom w projektowaniu webowym…

Inaczej możecie stracić potencjalnych klientów, którzy uznają waszą stronę za „starą”. Dlatego, jeśli dawno już nie odnawialiście swojej witryny internetowej, to warto by było się tym zająć. Tym bardziej, gdy na stronie jednego z największych marketplace z gotowymi szatami graficznymi można uzyskać zniżkę nawet do 70%.

Chcecie uzyskać zniżkę,  od 19 do 22 lutego zawitajcie na stronę TemplateMonster. W ciągu promocji możecie uzyskać zniżkę na takie produkty:

  • WordPress – 25%;
  • WooCommerce – 45%;
  • Drupal – 30%;
  • Magento, Shopify i PrestaShop – 45%.
  • I wiele więcej produktów.

Na stronie marketplace dostępne jest ponad 26 tysięcy różnych produktów, dlatego na pewno znajdziecie Państwo coś ciekawego dla siebie. Oprócz tego podana akcja łączy się z Programem lojalnościowym , co pozwala Państwu otrzymać dodatkowe bonusy od zakupionych templatek.

Zapoznać się z oferowanymi produktami można na stronie TemplateMonster Polska.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości