Clean Business jest elastycznym i niezwykle wszechstronnym motywem WordPress, który można dostosować do każdego rodzaju działalności gospodarczej, firmy.

Clean Business zapewnia użytkownikom przystępny interfejs. Jeśli twoim celem jest zbudować udaną korporacyjną stronę internetową, która jest niepowtarzalna, to warto spróbować to  z Clean Business. To prosty i minimalistyczny temat dla biznesu, bloga dla firmy z wieloma konfigurowalnymi z opcjami.

Każdy użytkownik może dostosować jego wygląd i  stworzyć stronę internetową, która pozostaje wierna jego/jej wizji.  Clean Business jest motywem responsywnym, dostosuje się do ekranu dowolnego urządzenia i przeglądarki internetowej.

Pozwala na moderację strony z systemów mobilnych np.: tablet, smartfon. Jest wyposażony w różne funkcje, takie jak funkcjonalności edycji treści, suwaki, promocyjne nagłówki, paginację, niestandardową nawigację, niestandardowe widgety i opcje graficzne nagłówka.

Każda funkcjonalność zaprojektowana w celu zwiększenia atrakcyjności witryny internetowej firmy na każdym ekranie. Te cechy pozwalają na większą elastyczność oraz wszechstronność.

Wreszcie, pełna kompatybilność z  CSS3 i HTML5  pozwala na przewagę stron przygotowanych za pomocą Clean Business nad innymi, co idzie w parze z wizerunkie Twojej Firmy w Internecie.

Motyw przygotowany do tłumaczenia.

 

Funkcje “Clean Business” dla wersji darmowej:

 1. Elastyczny projekt.
 2. Tożsamość strony: opcja dodawania logo, przeniesienie tytułu strony, sloganu przed logo, włącz/wyłącz tytuł strony i sloganu, ukrycie opisu witryny/sloganu.
 3. Opcje kolorów: opcja do wyboru jasnymi i ciemnymi kolorystyka, edycja nagłówka kolor tekstu i kolor tła.
 4. Header Image: opcja pozwala na ustawienie niestandardowych nagłówków zdjęcia/loga, pozwala na dodanie tekstu alternatywnego, tytułu lub linku/URL. Opcja otwierania linku w nowym oknie/karcie. Wstawianie niestandardowych rozmiarów obrazu.
 5. Opcja tła strony w formie obrazu, koloru.
 6. Menu: możliwość korzystania Primary Menu.
 7. Breadcrumb opcje: możliwość włączenia/wyłączenia breadcrumb na stronie głównej lub w całej witrynie oraz możliwość zmiany separatora.
 8. Opcje niestandardowe CSS: opcja, pozwala dodać Twój własny styl CSS, aby zmienić wygląd dla Twoich potrzeb.
 9. Opcja fragmentów tekstu: możliwość zmiany długości wpisów z poleceniem “Czytaj więcej”.
 10. Strona startowa/FrontPage opcje: przedstawianie postu z kategorii selektywnej.
 11. Opcje układu:
  • Wiele układów strony np.: treści, jednostronicowa, z panelem boczny, bez sidebaru z wyborem szerokości.
  • Archiwum zawartość układ: fragment obrazu w lewo, fragment obrazu prawo, góra fragment obrazu oraz pokazywanie pełnej zawartości lub bez wyboru zdjęcia.
  • Single Page (wygląd strony)/wpisu (post) i  układ obrazu: opcja wyłączyć/włączyć single page/post układ obrazu lub różne kombinacje opcji.
 12. Opcje paginacji: możliwość wyboru rodzaju paginacji z domyślnej (starsze wpisy/nowsze wpisy), numeryczna, nieskończony scroll (klik), nieskończony przewijania (scroll).
 13. Promocja Headline opcje: możliwość włączenia/wyłączenia promocji w  nagłówku na stronie głównej (FrontPage) lub całej witrynie, edycja Headline Promocja tekst, edycja promocji Subheadline tekst, edycja Promotion Headline przycisk TEXT,  dodawanie/edytowanie Promotion Headline link z otwarciem odnośnika w nowej karcie.
 14. Ikona przewijania w górę: możliwość włączenia/wyłączenia.
 15. Opcje wyszukiwania: z opcją zmiany tekstu pola wyszukiwania.
 16. Linki społecznościowe: 31 różnych ikon społecznościowych do wyboru.
 17. Wybrane opcje artykułów: opcja do wyboru dostępnych treści na stronie, włączanie/wyłączanie. Ciekawa zawartość na całej witrynie.  Strona startowa/FrontPage z ciekawym układem treści, przesunięciem wyżej stopki, nagłówka dla zwiększenia atrakcyjności treści, wybór polecanych treści a ponadto opcja wyboru tła.
 18. Wybrane opcje slider: opcja do wyboru na stronie włączenie/wyłączenie, slider na stronie głównej/ FrontPage, na całej witrynie, zmienne efekty przejścia, szybkości pokazu slajdów.
 19. Obszary widget: razem 5 obszarów widget. Oznacza to, podstawowy sidebar, i cztery stopki.
 20. Widgety motywu: opcje do wyboru 3 wzory. Są to: polecane stanowiska, ikony społecznościowe, chmura tagów. Możesz dodać widget na pasku bocznym.
Demo Pobierz

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości