Eleganto –  to elegancki motyw dla biznesu i stron korporacyjnych.  Temat można wykorzystać do zaprojektowania jednostronicowej stronki zawierającej portfolio, efekty paralaksy, formularz kontaktowy z wykorzystaniem niestandardowych animacji.

Szablon jest jednym z darmowych szablonów, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju działalności twórczej, korporacyjnej, fotograficznej oraz stron internetowych typu portfolio.

Eleganto jest tematem responsywnym, tak więc układ strony będzie dostosowywał się do różnych rozmiarów ekranu, które uczynią Państwa stronę kompatybilną z każdym urządzeniem, takim jak smartfony, tablety czy komputery stacjonarne.

Temat jest łatwo dostosować do swoich potrzeb, przyjazny dla wyszukiwarek (SEO).

Eleganto cechuje się nieograniczonymi możliwościami kolorystycznymi, linki serwisów społecznościowych, paralaksa, efekty tła, animacje, ponad 100 opcji  konfiguracyjnych, niestandardowe tła, niestandardowe menu, lewy lub prawy pasek z opcjami w 5 rozmiarach, niesamowity suwak sekcji karuzela postów, preferencje karuzeli, sekcja blogu i kontaktu z pełnym wsparciem dla Contact form 7.

Temat jest w pełni gotowy do tłumaczenia.

 

Demo Pobierz

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości