Monstroid 2 Lite to darmowa wersja uniwersalnego motywu flagowego Monstroid 2. I chociaż to „mniejszy brat” zawierzające niezbędne opcje, które pozwalają na zbudowanie funkcjonalnego bloga, strony hobbistycznej oraz prostej witryny firmowej.  A jeśli wyniknie potrzeba dodać można wtyczki z rozszerzeniami dla WordPress-a.  Ten motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi w serwisie wordpress.org.

Po wejściu na stronę odwiedzający widzi pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać różne obrazki reprezentujące blog. Przy tym sama witryna ma dwukolumnowy układ: po prawej stronie znajdują się różne widgety z informacjami o autorze strony, kalendarzem itp., a po lewej – przegląd artykułów. Za pomocą menu górnego i nawigacji w stopce witryny można dostać się do innych rozdziałów strony.

Monstroid 2 Lite zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0. Dzięki temu motyw został oparty o podstawowe moduły Cherry, rozszerzające funkcjonalność tego motywu. To jest: suwak, kalendarz, przyciski mediów społecznościowych, sekcja o mnie oraz Image Grid. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu Monstroid 2 Lite:

WordPress CMS: 4.7.x

Kompatybilny z WordPress: 4.2.x-4.7.x

Cherry Framework wersja: 5.0

Animacja: HTML plus JS

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager.

Język: Angielski

 

Demo Pobierz

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości