YITH WooCommerce Członkostwo Premium – To wtyczka do sprzedaż produktów z dedykowanym dostępem. Modół może pomóc w zwiększeniu dochodów w sklepie.

Duże firmy takie jak Udemy lub Treehouse to udowodniły, osiągając ogromną ilość sprzedaży, korzystając z tego modelu biznesowego.

W całkowicie automatyczny sposób, można zaoferować użytkownikom ograniczony i wyłączny dostęp do informacji produktowych na stronie, niczym oczywiście plan badawczy, dodatkowe e-booki, a nawet usług premium itp. W skrócie można przyznać danym użytkownikom (za opłatą) kategorie, które pozwolą na odpowiednie uprawnienia do danych produktów, które będziesz chciał/chciała udostępnić w sklepie. Widać to w wersji demo jak przełączając tabele kategorii użytkowników zmieniają się nam poszczególne opcje dostępowe w menu.

Prosty i skuteczny sposób, aby zarządzać swoim członkostwem

Wyobraź sobie klasę uczniów, którzy uczęszczają na swoje lekcji, a każda lekcja jest wyświetlana dokładnie wtedy, kiedy masz to zaplanowane, bez błędów, respektując w pełni swój plan prowadzenia lekcji.

Zasoby i produkty dla klientów, zarządzanie niezależnymi płatnościami oraz treścią  YYITH WooCommerce Membership Premium pozwoli Ci to zrobić, a nawet więcej.

Zarządzając członkostwem, stworzysz usługi oferowanych planów z prywatnym dostępem, będziesz wysyłać wiadomości do swoich klientów, zaplanujesz publikację ekskluzywnych treści dla swojego klienta. Działania te są łatwo osiągalne z  YYITH WooCommerce Membership Premium.

Wtyczka została zaprojektowana po to, aby “zburzyć wszelkie trudności w zarządzaniu produktami zarezerwowanymi dla tych, którzy je zakupili lub zakupią i uzyskają pewien stopień członkostwa w Twoim sklepie.
“Członkostwo” jest miłym i gotowym narzędziem: po prostu trzeba stworzyć produkt w Twoim sklepie, a program zrobi resztę, dzięki czemu można swobodnie zarządzać czasem, tak jak chcesz.

Wtyczka współpracuje ze stronami, postami, plikami, produktami WooCommerce, plikami wideo, itp. Stworzony wydzielony obszar jest łatwy w obsłudze i pozwoli Ci chronić Twoją pracę, która zostanie udostępniona wtedy, gdy zostanie dokonana opłata za odpowiedni poziom członkostwa – no oczywiście za odpowiednią kwotę 🙂

Wtyczka gotowa  do tłumaczenia.

 

koszt: 97$

Strona wtyczki Demo

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości