Jeśli posiadasz wiele stron i chciałbyś zarządzać ich aktualizacją, motywami, wtyczkami oraz ich kopią zapasową z jednego miejsca,  to wtyczka InfiniteWP Client  jest dla Ciebie. Zainstaluj InfiniteWP Client na wielu stronach i zarządzaj nimi z centralnego panelu.

 

InfiniteWP pozwala użytkownikom zarządzać nieograniczoną liczbę stron WordPress w obrębie własnego serwera.

Główne cechy:

 • Self-Hosted System: wtyczka rezyduje na Twoim serwerze i całkowicie jest pod Twoją kontrolą.
 • Jednym kliknięciem aktualizujesz WordPress-a, wtyczki i motywy, wszystkich witryn.
 • Natychmiastowe tworzenie kopii zapasowych i przywracania całej witryny lub baza danych.
 • Jednym kliknięciem dostęp do wszystkich paneli administracyjnych WP.
 • Zarządzanie wtyczkami i motywami: aktywacja i dezaktywacja wielu wtyczek i motywów na wielu stronach jednocześnie.
 • Instalowanie wtyczek i motywów w wielu miejscach na raz
 • i więcej..

Podsumowanie witryny

Można wyświetlić podsumowanie strony, jej aktualność wtyczek, motywów itp.  Można przeglądać dostępne kopie zapasowe, wersja WordPress-a witryn jakie zostały uruchomione, i wiele więcej.

Szybkie działanie i wszechstronność

Szybkiego wykonania kopii zapasowej witryny, otwórz panel WP w nowej karcie, otwórz swoją stronę w nowej karcie, zapisywanie notatek oraz linków.

Aktualizuj wszystko w jednym kliknięciu

“Aktualizuj Wszystko – Przycisk” – InfiniteWP umożliwia proste i łatwe do aktualizacji wszystkich pluginów i motywów na wielu stronach WordPress, bezpośrednio z panelu administracyjnego. Przestań marnować czas na aktualizowanie poszczególnych wtyczek i motywów ręcznie wchodząc do panelu administracyjnego każdej strony osobno. InfiniteWP wyręczy Cię za pomocą jednego kliknięcia.

Elastyczność aktualizacji

Pełna elastyczność wtyczki, chcesz przeprowadzić aktualizacje wybranej wtyczki czy motywu InfiniteWP zapewni Ci to w dowolny sposób.  Czyli, aktualizacja konkretnej wtyczki na selektywnej stronie lub zaktualizowanie wtyczki na wszystkich stronach.

Ukrywanie aktualizacji

Jeżeli masz swoją stronę ze zmodyfikowanymi wtyczkami i nie chcesz, aby były aktualizowane kiedykolwiek? Nie ma problemu. Można po prostu ukryć aktualizacje  i  InfiniteWP nigdy ich nie pokaże, gdy aktualizacje będą dostępne dla wybranej wtyczki – nie będzie to drażniło i pozwoli na niepopełnienie błędu w konfiguracji Twojej strony.

Kopia zapasowa i przywracanie

InfiniteWP zapewnia nam darmowe tworzenie kopii bezpieczeństwa i jej przywracanie. Wystarczy najechać kursorem na wybranej stronie w panelu,  i kliknąć kopię zapasową i wybrać składniki do tworzenia kopii zapasowej. Tworzenie kopii zapasowej witryny WordPress nie może być prostsza, która jest gwarantowana przez plugin. Jeżeli napotkasz jakiś problem z WordPress-em na danej stronie, wystarczy nacisnąć Restore, a Twoja strona WordPress będzie działa w ciągu kilku minut.

Harmonogram kopii zapasowych ( wtyczka premium )

Automatyzacja kopii zapasowych za pomocą zaplanowanego harmonogramu tylko w wersji płatnej.

Zapisywanie kopii strony w wybranej chmurze danych (wtyczka premium )

Z Backup Addon Cloud można zapisać kopię zapasową poza serwerem, na którym postawione są strony, obsługiwane:  Amazon S3, Dropbox, Google Drive, lub dowolny inny serwer FTP.

Zapewnienie bezpieczeństwa

InfiniteWP jest wtyczką self-hosted WordPress-a, czyli narzędziem do zarządzania, dzięki czemu można ją zainstalować na własnym serwerze hostingowym i monitorować zainstalowane tam witryn WordPress-a. Uwzględniając platformę  self-hosted producent zapewnia, że po zainstalowaniu pluginu, zarządzanie odbywa się w obrębie tylko Twojego serwera bez ingerencji jakiejś innej strony zarządzania.

Self-hosted INSIDE zapewnia wielowarstwową ochronę.

Chociaż, najbardziej godny zaufania układ to taki, który nie ma zaufania.

Brak indeksacji

Skoro jesteś gospodarzem serwera, wyszukiwarki nie będą indeksować strony i miejsca, z którego będziesz zarządzać witrynami.  Potencjalni napastnicy nie będą mieć dostępu do listy katalogów wrażliwych na atak.

Niewidoczne dla ŚWIATA

Ty decydujesz, gdzie chcesz zainstalować panel administracyjny. Czy to w folderze głównym lub w jakimś katalogu chronionym hasłem w głębi zasobów serwera.

Instalacja na istniejącym hostingu

Nie musisz inwestować w nowym hostingu. Można zainstalować InfiniteWP na obecnie wykorzystywanym hostingu.

Wzmocnij swój panel administracyjny, wiele warstw ochrony

Oprócz tego, że wykorzystywany jest  self-hosted, można podjąć kroki, aby zabezpieczyć dodatkowo swój panel administracyjny
Obsługa protokołu HTTPS

Po zainstalowaniu certyfikatu SSL, umożliwi to uruchomienie protokołu HTTPS dla panelu administratora, cała komunikacja pomiędzy przeglądarką a panelem administratora będzie szyfrowana. Zapobiega to złośliwemu podsłuchaniu danych oraz zapewnia, że dane są wysyłane tylko do danego serwera.

Dwuwarstwowa, podwójna autoryzacja

W przypadku, gdy ktoś zyska dostęp do położenia panelu, gdy logujemy się tylko z kombinacją email + hasłem, może to być bardzo niebezpieczne w przypadku słabych haseł. Słabe hasła można łatwo złamać. InfiniteWP zapewnia dwuwarstwowe logowania, gdzie autoryzacja musi być uwierzytelniona poprzez e-mail, SMS lub aplikację mobilną To dodaje dodatkową warstwę ochrony dla panelu.

Ochrona hasłem FOLDERU PANELU

Można zabezpieczyć hasłem folder, w którym został zainstalowany panel administracyjny.Tak więc, nawet jeśli ktoś zna położenie panelu, będzie nadal trzeba wprowadzić hasło, aby skorzystać z panelu. Opcja chroni Twój panel przed atakami brute force, gdy osoba atakująca próbuje odgadnąć hasło losowo.

Ograniczenie IP

Będziesz mógł się zalogować do panelu tylko z określonych adresów IP, które umieścisz na białej liście (jeżeli masz stałe IP). Oznacza to, że po dodaniu statycznego IP lub zakresu adresów IP do listy dozwolonych, nikt inny nie będzie mógł uzyskać do niego dostępu, nawet jeśli ktoś zna URL panelu.

Wszystkie transmisje danych są zabezpieczone OpenSSL – ENCRYPTION

OpenSSL szyfruje wszystkie dane, które są przesyłane, za pomocą klucza prywatnego + kombinacji klucza publicznego. Oznacza to, że nawet jeśli haker jakoś przechwyci dane w połowie drogi, to będzie to dla niego jedynie bełkotem, ponieważ połączenia do poszczególnych witryn są szyfrowane (nawet w wersji darmowej).  Nawet dla super komputera, rozszyfrowanie danych zajmie więcej niż 1000 lat. Więc jest to bardzo bezpieczne.

 

https://youtu.be/8wOMewY2EBY

Instalacja

 1. Dodaj wtyczkę do folderu wtyczek /wp-content/plugins/
 2. Przejdź w panelu WordPress-a do strony Wtyczki i aktywuj InfiniteWP Client
 3. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś InfiniteWP Panel Administratora, odwiedź InfiniteWP.com , pobierz darmowe InfiniteWP Admin Panel i zainstaluj na swoim serwerze.
 4. Dodaj swoją stronę WordPress do InfiniteWP Panel Administratora i zacznij zarządzać.

infinitewp-client-1

Miejsca i Zarząd Grupy

infinitewp-client2

Wyszukiwanie w repozytorium WordPress wtyczki

infinitewp-client3

Zarządzanie wtyczkami & tematami

infinitewp-client4

Jednym kliknięciem dostęp do paneli administracyjnych WordPress

infinitewp-client6

Aktualizacje jednym kliknięciem

 

Strona wtyczki Pobierz Instalator CPanel

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości