“Prawdziwe Domy”, czyli motyw WordPress dostosowany do sprzedaży nieruchomości.

Real Homes – jest płatnym szablonem WordPress dla firm zajmujących się branżą nieruchomości. Motyw jest dostarczany razem z bardzo wieloma przydatnymi funkcjami. Głównymi cechami, które charakteryzują szablon są:  właściwości zaawansowanego wyszukiwania, mapa Google z właściwościami umieszczania markerów, różne szablony wyświetlania z dostosowaniem ich opcji. Niestandardowy panel logowania, rejestracji i przypominania hasła. Pozwala na pełną edycję opisu nieruchomości, wsparcie dla systemu płatność PayPal, wtyczki wizualne i  kompresory wyglądu. Rewolucyjny slider, wsparcie dsIDXpress, IDX Plugin, WPML. Niestandardowe widgety, różne szablony stron, łatwe opcje konfiguracyjne. Pełne wsparcie dla Google reCAPTCHA i wiele więcej.

Ten temat zawiera w sobie  zaawansowane funkcje wyszukiwania nieruchomości, która jest nie tylko szczegółowy, ale również w pełni konfigurowalny, aby spełnić różnorodne wymagania. Można wybrać, które pola mają być wyświetlane i jakie dane będą wyświetlane w danych dziedzinach. Real Homes może wyświetlić wiele pól lokalizacji, zapewniając przy tym właściwe wyświetlanie województwa, miasta, miejscowości itp. Pozwala na zmianę wartości w opcjach cenowych związanych z nieruchomością.

 

Zaawansowane opcje wyszukiwania, z możliwością łatwej konfiguracji

Real Homes zawiera zaawansowaną funkcję wyszukiwania nieruchomości, która jest potężna i w pełni konfigurowalna, aby spełniać różne potrzeby użytkowników. Można wybrać, które pola mają być wyświetlane i jakie dane będą wyświetlane w danych kategoriach wyszukiwania. W skrócie można w pełni dostosować formularz wyszukiwania do własnych potrzeb.

Elastyczne korzystanie z formularza wyszukiwania nad obrazem nieruchomości

Real Homes w wersji od 2.6.0 zawiera nowy moduł o nazwie “Formularz wyszukiwania nad obrazkiem”, które może być włączone do głównego systemu wyszukiwania i zastąpić obszar slidera formularza wyszukiwania. Temat zawiera również pokrewne ustawienia customizer, który  pozwala dostosować obraz,  pola formularzy wyszukiwania, tekst, kolory i marginesy.

Mapy Google z właściwościami umieszczania markerów

Konfiguracja Real Homes obejmuje integrację z Google Maps API, które pozwala na wyświetlanie mapy Google z właściwości znaczników na stronie wyników wyszukiwania, właściwości wyświetlania stron i obiektów szczegółów nieruchomości, strony głównej i taksonomii stron archiwalnych.

Porównaj Właściwości

Real Homes posiada funkcjonalność porównanie właściwości i cech nieruchomości, co pozwala odwiedzającym dodać właściwości danej nieruchomości do puli porównania, a później porównać właściwości nieruchomości dosłownie obok siebie (porównywarka nieruchomości). Odwiedzający nie muszą się zalogować, aby korzystać z tej funkcji. Sprawdź demo tematu!

Obsługa do 4 lokalizacji

Motyw Real Homes obsługuje do 4 rozwijanych menu lokalizacji, pracując automatycznie dla każdej z nich. Liczby i etykiety rozwijanego menu są w pełni konfigurowalne w ustawieniach modułu dostosowania wyglądu.

Lista nieruchomości pokazywana w formie siatki z podziałem lub w formie listy

Prawdziwe Domy” jest  tematem, który  zapewnia odpowiednie szablony wyświetlania stron, dla właściwego prezentowania nieruchomości w układzie listy bądź w układzie siatki. Szablony te są również obsługiwane z pozycji filtrowania i sortowania nieruchomości.

Real Homes został uzbrojony w wiele szablonów do wyświetlania właściwości nieruchomości – piękne galerie. Każdy szablon zawiera szybki filtr cech nieruchomości, który pozwala sprzedającemu na podkreślenie jej szczególnych walorów np.: okolica, bliskość komunikacji miejskiej itp.

Kompleksowe, a jednocześnie łatwy w użyciu ustawień customizer

Prawdziwe Domy” oferuje szeroki zestaw ustawień modułu dostosowania, które pomogą Ci skonfigurować i łatwiej dostosować wygląd Twojej strony. Pozwala dostosować: format ceny w dowolnej walucie na świecie, adresy URL do nich przyporządkowane. Wszystkie ważne elementy wizualne, które są związane z witryną można ustawić za pomocą customizera bez potrzeby ingerencji w kod motywu.

Łatwy w użyciu Meta Boxes

Real Homes zapewnia bogaty zestaw pól metadanych, które są bardzo łatwe w użyciu. Celem tych pól  jest ułatwienie dodawanie i modyfikowanie właściwości formularzy opisowych nieruchomości, a co za tym idzie wpływa na lepszą infiltracje wyszukiwania danej nieruchomości.

Dodatkowe szczegóły

Temat WordPress Real Homes zapewnia łatwy w użyciu interfejs, aby dodać/zmienić/usunąć dodatkowe szczegóły dotyczące nieruchomości. Funkcja ta może być stosowana na wiele sposobów, aby odpowiednio uzupełnić  informację o domu, mieszkaniu, działce, do której nie jest wymagany odpowiedni meta box.

Plany pięter

Możesz dodać plany pięter związanych z nieruchomością,  za pomocą łatwego w użyciu interfejsu znajdującego się na stronie edycji nieruchomości dodawanie/edycja administratora.

Załączniki Property

Można dodać różne typy plików, które są ściśle związane z danym obiektem  (PDF, DOC, JPG itp), jako załączniki do nieruchomości.

Podobne właściwości

Prawdziwe Domy” jest tematem zapewniającym moduł podobnych właściwości nieruchomości, co pozwala użytkownikowi na porównanie cen nieruchomości i nakierowania go na odpowiednią dla niego ofertę.

Właściwości Sub

Motyw WordPressa Real Homes został uzbrojony w  moduł pod-właściwości tzn. w danym domu (bloku), lokalizacji mogą być oferowane różne nieruchomości do sprzedania, temat radzi sobie z tym bez problemu, wyświetla wszystkie właściwości jak sub/dziecko lokalizacji (jako np.: apartamenty w budynku). Właściwości każdego “dziecka” pokazywane są niezależnie, w odrębnych pozycjach.

Google reCAPTCHA

Real Homes jest dostosowany do ścisłej współpracy z Google API reCAPTCHA wspierając wszystkie formularze kontaktowe, które zostaną opublikowane w obrębie strony, aby zapobiec spamowi.

Proste “Zaloguj się, zarejestruj” za pomocą dowolnego Social Network

Temat umożliwia logowanie i rejestrację na witrynie za pomocą popularnych portali społecznościowych, z funkcją przypominania hasła.

Łatwo konfigurowalna strona frontowa z ograniczeniem

Temat zawiera złożone szablon stron i związane z nimi konfiguracje. Więc pozwala na ograniczenie wyświetlania poziomów informacji  dla użytkowników pulpit administracyjnego, co pozwala dostosować odpowiednio interfejs dla nich z odpowiednimi właściwościami. Można również skonfigurować ustawienia na auto. System pozwala na pobieranie opłaty za publikowanie informacji o nieruchomości na stronie.

Moja Lista właściwości

Motyw Real Homes zawiera szablon do wyświetlania właściwości związanych ściśle z danym użytkownikiem. Temat może być używany do podglądu właściwości, zmiany właściwości, formy płatności za nieruchomość lub nawet pozwala na usunięcie tych właściwości. Użytkownik może uiścić opłatę za pomocą  PayPal-a, aby móc opublikować informację o nieruchomości na stronie. Funkcje płatności można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach modułu ustawień.

Ulubiony Właściwości

Odwiedzający mogą dodać właściwości nieruchomości do swojej kolekcji ulubionych, aby powrócić do nich później. Odwiedzający nie muszą się zalogować, aby korzystać z tej funkcji, właściwości są przechowywane w plikach cookie. Gdy użytkownik jest zalogowany, to ta informacja jest przechowywana w bazie danych jako dane użytkownika.

Pomoc FAQ

Prawdziwe Domy” zapewnia obsługę pomocy FAQ, która została zaimplementowana w motyw. Więc można dodać FAQ na swojej stronie, i dopisać do nich odsyłacze na stronie.

Temat gotowy do tłumaczenia, RTL obsługiwane i WPML kompatybilny

Real Homes jest tematem gotowym do tłumaczenia i można przełożyć jego tłumaczenie do  do jednego języka (LTR lub RTL), bez potrzeby korzystania z wtyczki. Ale, jeśli chcesz zbudować stronę internetową w wielu językach, można użyć wtyczki np.: WPML.

 

koszt: 59$

Demo Strona szablonu

 

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości