Świat stron internetowych jest zagrożony, poprzez grupy cyberprzestępców włamujących się na wszystkie strony internetowe poklei. Włamują się i infekują, aby zarażać dalej niczego nieświadomych internautów. Jako właściciel strony internetowej masz obowiązek chronić ją przed hackerami i zadbać o to aby nie rozpowszechniała ona wirusów jak również nie dokonywała włamań na dalsze strony – to konieczność, którą musisz spełnić jeśli nie chcesz tracić w oczach swoich użytkowników i klientów.

Jeśli chcesz uniknąć wizyt policji i wyjaśnień dlaczego z serwera, na którym działa Twoja strona doszło do kolejnych włamań to również powinieneś o tym pamiętać. Pytanie co zrobić, jeśli nie jesteś informatykiem ani specjalistą od bezpieczeństwa. Przecież z problemem wirusów na WordPress, joomla itp. zmagają się prawie wszyscy. Prawie, ponieważ nie użytkownicy antywirusa dla stron internetowych jakim jest Webanti. Webanti zapewni ochronę. Jest to dziecinnie proste i darmowe.

Wystarczy, że założysz konto na https://app.webanti.com i dodasz swoją stronę do monitoringu (bardzo proste, a dodatkowo masz pod ręką specjalistę na czacie, który Ci w tym pomoże). Od tego momentu Twoja strona będzie monitorowana przez specjalistów z Webanti.

Jak działa Webanti?

Dodana do monitoringu strona jest chroniona podobnie jak Twój komputer za pomocą programu antywirusowego. Webanti skanuje Twoje pliki pod kątem niebezpiecznego oprogramowania. Gdy tylko ono się pojawi zostaniesz o tym powiadomiony, a Webanti przeniesie zagrożone pliki do kwarantanny.

Fragment artykułu, więcej na: http://www.seowordpress.pl

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości