Na stronie TemplateMonster można znaleźć nie tylko płatne, lecz także darmowe szablony dla różnych typów CMS. Kilka z nich już ukazały się na naszej witrynie. To są darmowe motywy dla WordPress: PhotoLab, Kustrix Lite oraz Monstroid2 Lite.

Pomogą one Państwu zbudować nowoczesne blogi tematyczne i dzielić się własnym doświadczeniem z czytelnikami. Jeśli jednak poszukujecie darmowego motywu do tworzenia strony biznesowej, to dzisiejszy wpis jest dla Was.

Wybraliśmy szaty graficzne dla WordPress od TemplateMonster, które pomogą „ruszyć” ze stroną filmową. Motywy posiadają już gotowe wtyczki i widgety w składzie motywu. A jeśli zajdzie potrzeba rozszerzenia funkcjonalności strony, to można skorzystać z popularnych dodatków dostępnych na wordpress.org. Wszystkie opisane motywy są kompatybilne z nimi.

Do innych przewag poniższych templatek warto zaliczyć czysty kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Oprócz tego są one responsywne. Dzięki temu Państwa strona będzie poprawnie wyświetlana na różnych urządzeniach mobilnych internautów.

W paczce z motywem można znaleźć pliki demonstracyjne i podstawową dokumentację. Za ich pomocą można uruchomić stronę, która będzie wyglądać jak w trybie DEMO. A dalszej kolejności możecie Państwo ją dopasować do własnych potrzeb za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji.

Korzystając z damarowych motywów od TemplateMonster możecie Państwo liczyć na bezpłatne aktualizacje produktów. Jednak wsparcie specjalistów nie jest dostępne. Ta opcja dotyczy tylko płatnych templatek.

Furnicom

Prowadzicie Państwo firmę oferującą meble i akcesoria domowe? I tu warto zwrócić uwagę na motyw Furnicom. Projekt templatki został wykonany w szarych kolorach, co skupia uwagę odwiedzających na jaskrawe obrazy produktów i zawartości tekstowe. Dodatkowo warto wymienić ciekawe widgety, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić produkty na stronie.

Darmowe szablony WordPress Furnicom

Darmowe szablony WordPress Furnicom

DEMO|POBIERZ

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera kluczowe wtyczki Cherry. To pozwala korzystać z MegaMenu, suwaka, galerii, mediateki, licznika umiejętności, newslettera i popupu oraz opcji mediów społecznościowych. Motyw także posiada wizualny kreator stron Elementor, co pozwala tworzyć strony w trybie wizualnym.

Spellolite Lite

Świetne rozwiązanie do tworzenia strony dla szkoły języków obcych. Chociaż templatkę można lekko przebudować pod inne cele edukacyjne. Pomogą w tym wygodne opcje zarządzania wyglądem oraz widgety dla strony domowej. Za pomocą ostatnich można dodawać niezbędne informacji o szkole, zajęciach i lektorach.

Darmowe szablony WordPress Spello

Darmowe szablony WordPress Spello

DEMO|POBIERZ

Motyw Spellolite Lite został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możecie Państwo skorzystać z rozwijanego menu, galerii i mediateki, opinii klientów, newslettera, popupu itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Jest on responsywny i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami www.

Grafique

Za pomocą tego motywu można stworzyć elegancką stronę dla firmy działającej w dziedzinie nieruchomości. Templatka ma charakterystyczny projekt, w którym główny nacisk został położony na duże obrazy i typografie. Warto także wydzielić proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi odwiedzających i nie przeciążają strony.

Darmowe szablony WordPress Grafique

Darmowe szablony WordPress Grafique

DEMO|POBIERZ

Funkcjonalność motywu została zrealizowana w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework. Do użytku Państwa dostępne są MegaMenu, dynamiczny suwak, projekty i usługi Cherry, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw zawiera PowerBuilder i 25+ modułów treściowych do niego. Za ich pomocą można tworzyć strony dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”.

JohnnyGo Lite

Ten motyw idealnie pasuje dla firm oferujących usługi domowe. W projekcie strony domowej główny nacisk został położony na przegląd usług i zrealizowane projekty. Dzięki temu osoby odwiedzające stronę mogą szybko zapoznać się z ofertą i szybko skontaktować się z firmą w sposób telefoniczny oraz drogą mailową.

 

Darmowe szablony WordPress JohnnyGo Lite

Darmowe szablony WordPress JohnnyGo Lite

DEMO|POBIERZ

Do templatki zostały dodane kluczowe wtyczki i widgety, które pomogą przedstawić usługi domowe. Także można skorzystać z WMPL, Ecwid, Yoast SEO, Mail Chimp i innych popularnych wtyczek dla WordPress. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Jest on responsywny i przyjazny dla SEO.

Imperion Lite

Imperion Lite to elegancka templatka dla firm doradczych. Chociaż motyw można szybko dostosować do innych tematów biznesowych. Wygląd strony dla potrzeb projektu, pomoże nam dopasować przełącznik kolorów i rozbudowane opcje personalizacji. Również można skorzystać z Elementora, który pozwala szybko dodawać i zarządzać elementami na stronie w trybie wizualnym

Darmowe szablony WordPress Imperion Free

Darmowe szablony WordPress Imperion Free

DEMO|POBIERZ

Wybierając ten motyw możecie Państwo skorzystać z MegaMenu, suwaka, licznika umiejętności, mediateki, galerii i opcji mediów społecznościowych. Templatka także wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możecie wyróżniać zawartości tekstowe za pomocą stylowych typografii. Oprócz tego motyw jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości