Już w ten piątek nadchodzi jedno z ulubionych wydarzeń młodzieżowych – Dzień Świętego Patryka. Jest to świetny powód do tego, aby zebrać się z kolegami, przyjaciółmi i wypić po kwarcie … irlandzkiego soku owocowego 😉 . A jeśli planujecie wziąć udział w tradycyjnych świętowaniach, to musicie dodać zielony element do odzieży i tańczyć do samego ranka przy irlandzkiej muzyczce… 🙂

Amerykańska firma TemplateMonster również przygotowała się do tego święta. Od 15 do 16 marca możecie kupić Państwo dowolny produkt na stronie producenta ze zniżką 29%. Dlatego jeśli planujecie odnowić projekt własnej strony oraz ubrać ją w “zielone kolory”, skorzystajcie się z tej promocji i zaoszczędźcie od 53 zł. (w zależności od produkty) przy zakupie motywu.

Zwróćcie uwagę, że dla klientów TemplateMonster odbywa się marcowy Giveaway. Kupując motywy dla WordPress, Joomla!, Moto CMS 3 i HTML5 do końca miesiąca, automatycznie bierzecie Państwo udział w konkursie od producenta. Zwycięzcy Giveaway otrzymają jeden z nowoczesnych gadżetów elektronicznych. I co jest najważniejsze, motywy zakupione w ramach akcji do Dnia Świętego Patryka, również biorą udział w marcowym konkursie.  O tym wydarzeniu możecie Państwo przeczytać w poprzednim wpisie na naszej stronie.

Marcowy Giveaway od Template Monster

 

Powitajcie Dzień Świętego Patryka ze zniżką 29% na wszystkie motywy od TemplateMonster. 😉

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości