Rozpocznijcie Państwo wiosnę od ciekawego Giveaway, który prowadzi amerykańska firma TemplateMonster. Zakupcie jeden z oferowanych szablonów producenta i zdobądźcie stylowy gadżet. Jesteście zainteresowani? Prosimy zapoznać się z prostymi umowami marcowego konkursu.

Dla tego, aby stać uczestnikom giveaway należy do 31 marca 2017 roku kupić jeden z szablonów dla WordPress, Joomla!, Moto CMS 3 oraz HTML5. Po zakupie odpowiedniego produktu, staniesz się uczestnikiem konkursu, w którym dla każdego z zakupionych typów produktów będzie do wygrania :

  • dla uczestników, którzy kupili motyw WordPress – Nintendo Switch;
  • dla Joomla! – Kindle Paperwhite;
  • dla Moto CMS 3 – Gear VR;
  • dla HTML5 – Amazon Echo.

Losowanie nagród odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku na łamach serwisu random.org.

Informacja o szczęśliwcach pojawi się pod odpowiednimi artykułami konkursowymi na blogu TemplateMonster. Natępnie manager firmy skontaktuje się ze zwycięzcami, aby omówić sposób dostarczenia nagrody.

A więc, jeśli poszukujecie Państwo szablonu dla odświeżenia lub  utworzenia nowej strony www, kupcie go do 31 marca. Wtedy nie tylko otrzymacie stylowy i funkcjonalny produkt, lecz także weźmiecie udział w marcowym Giveaway od TemplateMonster.

TemplateMonste stwarza nam szansę wygrania jednego albo wielu nowoczesnych gadżetów ;).

Więcej informacji o akcji dla każdej kategorii produktów możecie otrzymać Państwo na polskojęzycznym blogu http://templatemonsterblog.pl/.

Warto zobaczyć

W czym Ci mogę pomóc?
Wiadomości