Z ostatniej chwili
Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Kryptowaluta 3VCOIN wychodzi na przeciw Polakom w Wielkiej Brytanii. Szybkie płatności za usługi i produkty

Ocena czytelników
[Głosów: 2 Ocena: 5]

Postanowiliśmy uruchomić platformę internetową, która pomogłaby Polakom w Wielkiej Brytanii znaleźć nieznane dotąd punkty usługowe i handlowe, w których nie musieliby wykazywać się znajomością języka angielskiego. Pomysł powstał na bazie własnych doświadczeń w związku z emigracją do Wielkiej Brytanii i pierwszych (trudnych) miesiącach życia tutaj. W wyniku obserwacji zarówno społeczności emigrantów z Polski jak i rynków lokalnych, powstał pomysł na współpracę z brytyjskimi przedsiębiorstwami.

3V Group Ltd. to legalna firma z siedzibą w Anglii. Naszym głównym celem jest stworzenie globalnej kryptowaluty, dostępnej dla wszystkich i wszędzie. Wiemy, jak trudny i długi może to być proces, ale mamy też świetne rozwiązanie.

Strona internetowa UKpopolsku.com będzie doskonałym miejscem do stworzenia ekosystemu, odzwierciedlonego w prawdziwym rynku, w którym ludzie, którzy codziennie płacą za różne towary i usługi będą mogli z łatwością korzystać nie tylko z gotówki lub kart płatniczych, ale także z nowoczesnego i wygodnego systemu płatności, a walutą, z której będą mogli korzystać, jest 3VCOIN.

W czym nam pomoże UKpopolsku.com

UKpopolsku.com to portal, od którego rozpoczniemy. Jak już wspomniałam, większość Polaków nie mówi biegle po angielsku. Nasza strona internetowa pomoże im i tym, którzy właśnie przybywają do UK. Z pomocą portalu każda osoba posługująca się językiem polskim będzie mogła natychmiast wyszukać najbliższy sklep, agencję pracy lub dentystę mówiącego po polsku.

Ponadto będą mogli zapoznać się z ofertą takich firm i umieścić własną reklamę w specjalnej sekcji. Z kolei firmy będą mogły prezentować nie tylko swoje dane kontaktowe, ale także podać szeroki opis swojej oferty, aktualne promocje lub ogłoszenia i reklamy. Wszystko to stworzy zatem stronę internetową jednoczącą społeczność kupujących i sprzedających lub przedsiębiorców oferujących usługi.

Ponadto portal zostanie wzbogacony o sekcję informacyjną zawierającą codzienne zestawienie najważniejszych wiadomości z całego kraju i poszczególnych regionów. Krótkie i zwięzłe artykuły dostarczą jasnych informacji o tym, co jest obecnie najważniejsze w Wielkiej Brytanii.

3V Group Ltd globalny system płatności

Jak już na wstępie wspomniałam, głównym celem 3V Group Ltd. jest stworzenie globalnego systemu płatności. Nazwaliśmy nasz system „SmartPayment”, ponieważ jego kluczem jest prostota użytkowania z ogromnym potencjałem serwisowym. SmartPayment to nie tylko aplikacja służąca do płacenia za towary i usługi we wszystkich punktach akceptujących 3VCOIN jako środek płatniczy, bez względu na kraj, w którym transakcja została dokonana.

System ten umożliwi użytkownikom komunikowanie się z przedsiębiorcami w prosty i bezpośredni sposób w odniesieniu do ich ofert i usług, oszczędzając czas obu stronom. W łatwy i przejrzysty sposób, a co najważniejsze, w jednej chwili użytkownik będzie mógł zamówić określoną usługę w określonym czasie lub sprawdzić dostępność towarów w danym sklepie. Dodatkowo aplikacja SmartPayment będzie wyposażona w wygodny i przejrzysty kantor wymiany walut, dzięki któremu użytkownik będzie mógł zdecydować czy zapłacić w 3VCOIN, czy w tradycyjnej walucie danego kraju.

Bez opłat transakcyjnych i prowizji

Brak opłat za transakcje lub comiesięcznych prowizji, w przeciwieństwie do terminali płatniczych, będzie stanowić wielką korzyść dla firm współpracujących. Innymi słowy, jedyna opłata uiszczana przez przedsiębiorcę za wprowadzenie naszego systemu będzie jednorazowym kosztem jego instalacji. Takie punkty usługowe i detaliczne będą mogły obniżyć koszty prowadzenia własnej działalności gospodarczej, co można skutecznie przełożyć na wzrost zysków lub niższe ceny produktów i usług, a w efekcie także zwiększenie konkurencyjności.

SmartPayment i wymiana kryptowalut

Wymiana kryptowalut, która będzie integralną częścią SmartPayment, jeszcze bardziej usprawni przepływ kryptowalut i ułatwi użytkownikom wymianę kryptowalut na pieniądz fiducjarny. Bardzo niska, stała prowizja od każdej transakcji z korzystną stawką dla użytkownika będzie stanowić dodatkową przewagę konkurencyjną naszej waluty.

SPRZEDAJEMY TOKENY NA GIEŁDZIE WAVES I W PAKIETACH NA NASZEJ STRONIE WWW.3VCOIN.IO.

Chcemy umożliwić wszystkim, którzy kupią pakiet na naszej stronie, zarobić dodatkowe pieniądze. Udostępniliśmy siedem rodzajów pakietów, w których inwestorzy otrzymują tokeny, procent z udziału w zyskach naszej firmy i dodatkowe usługi reklamowe w obecnie tworzonej witrynie UKpopolsku.com.

KOSZTY PAKIETÓW MIĘDZY 30-5000 USD.

Pakiety z udziałami będą aktywne tylko do 20 mln sprzedanych tokenów.

Zachęcam do zapoznania się z załączoną prezentacją przedstawiającą korzyści wynikające z poszczególnych pakietów oraz z naszą stroną na www.3vcoin.io.

Prezentacja pakietów 3V COIN

PREZENTACJA PDF

Posiadamy również profil na Facebooku: https://www.facebook.com/3VGroupLtd i Instagram: 3v_group__ltd

 

Joanna Rucińska Marketing Director 3V Group png logo 3V Group Ltd. Exchange House 2 Queen Street WF1 1JR Wakefield United Kingdom Mobile: +44 74790 702146 Tel. kom.: +48 793 391 313 www.3vgroup.com.pl www.3vcoin.io

www.3vcoin.io

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! Kolejny protokół DeFi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA