Z ostatniej chwili

Gdzie inwestować w nieruchomości? Max Property Group jest na to rozwiązaniem

Ocena czytelników
[Głosów: 2 Ocena: 5]

Gdzie inwestować w nieruchomości, każdy zadaje sobie to pytanie? Na przeciw naszym wymaganiom wychodzi Max Property Group.

Co to jest Max Property Group?

Max Property Group to firma zarejestrowana w Holandii od 2016 roku. Firma decentralizuje handel aktywami i umowami najmu lokali, umowami zakupu, zadaniami zarządzania nieruchomościami i wieloma innymi opartymi o blockchain.

Jedynym minusem jest wysokość  stawki inwestycji tj.:  minimalna inwestycja to 1000 EURO (ale są nadzieje, że już niedługo będzie można inwestować od 1 EURO).  Ktoś się zapyta, a ile na tym można zarobić? Może nie tyle ile na kryptowalutach, ale w skali roku nawet 50%…

W tamtym roku tj. w 2018, zostało wypuszczone ICO pod nazwą Dominium, które zakończyło się rewelacyjnie…

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group11

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group16

Podczas gdy rynek nieruchomości ma kapitalizację 217 bilionów, i nie ma odpowiednich technologii, aby było to naprawdę opłacalne i instynktowne dla użytkowników na rynku, to w 2018 roku zostało to zrealizowane.

Pojawiła się technologia, która gromadzi i łamie barier finansowe tego rynku. Rozwiązaniem stała się platformie blockchain, którą  postanowiła wykorzystać ta firma.

Zespół i partnerzy Max Property Group

Techologia ta została opracowana przez grupę profesjonalistów rynku nieruchomości, których branża, zgodnie z siedzibą firmy, pochodzi z 1833 roku. Tak, tak nie z 1933 roku 😉 . Grupa ma doświadczenie w prowadzeniu portfeli kryptowalutowych, finansowaniu i zarządzaniu milionami dolarów i euro każdego roku. Grupa zainteresowała się blockchainem w 2012 roku i finansuje sama stworzoną przez siebie platformę.

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group19

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group20

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group2

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group3

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group4

Darmowa rejestracja w Max Property Group >

“Rynek nieruchomości jest tak stary, jak kultura ludzka, jest jednym z najważniejszych aspektów ludzkiego życia, ale jest także jednym z najbardziej przestarzałych.” Max Property Group ma na celu rozwiązanie niektórych od dawna istniejących problemów mających wpływ na światowy rynek nieruchomości za pomocą technologii, która ma stać się dostępnym dzięki pojawieniu się blockchain. “

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group5

“Możesz dosłownie kupić dom w kilka minut.”

Jako właściciel sprzedając swój dom, po prostu zadzwonisz do swojego agenta nieruchomości i powiesz: “Chciałbym sprzedać mój dom. To jest numer referencyjny. “Jeśli sprzedam moją własność na Max Property Group, wówczas majątek zostanie przeniesiony na Ciebie i zarejestrowany w Blockchain, który staje się rejestrem nieruchomości.

W końcu kraje na całym świecie zdadzą sobie sprawę, jak łatwo jest to zrobić i powinny się zastanawiać, dlaczego wciąż prowadzą rejestr nieruchomości. ”

Max Property Group -screens

KORZYŚCI DLA INWESTORÓW

“Jako inwestor, jeśli chcesz zainwestować w dom, który wart jest ćwierć miliona dolarów, prawdopodobnie musiałbyś przynieść 30% wkładu. 75 tysięcy dolarów to wysoki punkt wejścia dla inwestycji w nieruchomości. Dlatego fundusze nieruchomości zazwyczaj łączą pieniądze, aby kupić sto nieruchomości, aby zminimalizować ryzyko inwestora. Ale poziom wejściowy jest często 25 tysięcy dolarów lub więcej.

Zamiast tego, inwestor może zacząć od 1 EURO (obecnie na razie od 1000 EURO, ale czekamy na zmianę) na platformie z tokenami MPG. Oczywiście, jeśli zainwestujesz tylko 1 EURO, otrzymasz tylko jeden procent zwrotu, a opłata za transakcję będzie większa. Chodzi o to, że koszty transakcji na blockchain są minimalne, a małe zwroty mogą być wypłacone. Normalnie byłby to ogromny ból w szyi, aby obliczyć dywidendy, ale na blockchainie Ardor, którego używa firma, jest już protokół dywidendowy, więc nie stanowi to problemu.

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group12

Dlaczego obsługa Ardor?

W skrócie, technologia Ardor zapewnia funkcje wymaganą przez platformę Max Property Group. W szczególności, Childchain, który uzyskał pozwolenie Ardora, pozwala implementować różne poziomy bezpieczeństwa i odpowiednio otwierać różne funkcje platformy. Jest to ważne dla zgodności AML / KYC. W tym samym czasie childchain jest otwarty na publiczne badanie, które jest ważne dla aspiracji w zakresie przejrzystości. Ta kombinacja funkcji jest dostępna w Ardor, podobnie jak kilka innych funkcji, które znacznie ułatwiają programowanie.

Co ważne, Ardor nie cierpi z powodu wysokich opłat transakcyjnych i nadużywania blockchain, jak to czyni wiele innych technologii. Efektywność kosztowa jest dużą zaletą Max Property Group i dlatego dla nas ważne jest, aby element blockchain platformy nie spowalniał działań ani nie zwiększał opłat.

W przypadku Dominium/Max Property Group istnieje również mniejsze uzależnienie od instytucji finansowych w zakresie pozyskiwania funduszy. Załóżmy, że chcesz zbudować centrum handlowe i musisz zebrać 25 milionów. Nie musisz już iść do banku, ponieważ możesz umieścić to na platformie. Na platformie istnieje już zdecentralizowany system rynkowy, dzięki czemu można handlować, co sprawia, że ​​aktywa stają się bardziej płynne.

Darmowa rejestracja w Max Property Group >

Przyszłość rynku nieruchomości

Inwestorzy nieruchomości będą w najbliżej przyszłości mieli natychmiastowy dostęp do legalnych ofert nieruchomości dostępnych dla wyjątkowo niskiego punktu wejścia (od 1 EURO ). Będą mogli wymieniać aktywa na platformie, zapewniając natychmiastową strategię wyjścia, bez wykorzystania zarządzających funduszami, agentów lub innych scentralizowanych stron.

“Dzięki technologii blockchain ludzie na całym świecie będą mogli inwestować w nieruchomości już od 1 €” – mówi Mark Lloyd, dyrektor zarządzający .

Trudno nie kochać platformy, na której można utworzyć fundusz nieruchomości w 30 do 60 minut, a następnie natychmiast zacząć gromadzić fundusze. A gdy będzie to się rozrastało, będzie więcej funduszy nieruchomości, więcej inwestorów i więcej nieruchomości na blockchain. Powoli to się rozprzestrzeni. To nieuniknione…

 

 

Ryzyko inwestora

Max Crowdfund Risks

Inwestowanie w nieruchomości wiąże się z pewnym ryzykiem, podobnie jak każda inwestycja. Max Property Group dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć potencjalne ryzyko, ale użytkownicy platformy muszą mieć świadomość, że inwestowanie w akcje, obligacje, fundusze i inne struktury finansowe wiąże się z ryzykiem strat, w tym potencjalnej utraty kapitału. Podobnie, w przypadku deweloperów, zawieranie umów pożyczki, zobowiązań z tytułu obligacji lub innych umów dotyczących odsetek pociąga za sobą zobowiązanie do dokonywania wypłat odsetek.

Inwestowanie transgraniczne wiąże się z dodatkowym ryzykiem, w tym z większą zmiennością oraz z ryzykiem politycznym, gospodarczym i walutowym. Wyniki inwestycyjne jednostki, dewelopera, właściciela lub instytucji w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników.

Max Crowdfund nie zapewnia doradztwa inwestycyjnego i / lub doradztwa finansowego, ani też żadne informacje zawarte na platformie nie stanowią gwarancji spełnienia, pełnego oświadczenia o omawianych sprawach lub przepisów prawa.

Ograniczenie ryzyka

Ocena projektu

Max Crowdfund ocenia każdą aplikację aukcyjną zgodnie z ustalonymi w branży procedurami, aby zapewnić wysoki poziom należytej staranności. Doświadczony zespół kandydatów z instytucji finansowych, prawnych i księgowych testuje kandydatów zgodnie z rygorystycznymi kryteriami dotyczącymi płynności, przestrzegania przepisów, rentowności i rentowności projektu.

Transparentność

Wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości i szczegóły dotyczące inwestycji są dostępne dla użytkowników, aby zapewnić inwestorom możliwość przeprowadzania rygorystycznych kontroli przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Dane inwestora nie są ujawniane deweloperom w celach marketingowych, sprzedaży ani w żadnym innym celu. Działania związane z projektami, takimi jak wyniki osiągane w przeszłości, kwartalne i roczne dane finansowe, oraz szczegóły finansowania są również udostępniane na platformie.

Regulacja i legalność

Obecnie firma oferuje wyłącznie możliwości inwestycyjne wydane przez Max Property Group. Po uzyskaniu pozwolnienia z holenderskiego Urzędu ds. Rynków Finansowych (AFM) na platformę crowdfundingową na rynku holenderskim, umożliwiają również oferowanie usług przez strony trzecie. Max Property Group dąży do uzyskania odpowiednich licencji tak szybko, jak to możliwe, umożliwiając obsługę platformy crowdfundingowej we wszystkich krajach UE, po czym będzie dążyć do uzyskania licencji dla innych jurysdykcji, takich jak USA, Ameryka Środkowa i Południowa, Azja i Bliski Wschód .

Tylko projekty zgodne z prawem i przepisami są wyszczególniane na platformie, po rygorystycznych kontrolach. Użytkownicy korzystający z platformy podlegają procedurom KYC i AML, a także wdrożono system poziomu zgodności, który zapewnia użytkownikom dostęp do funkcji platformy zgodnie z wytycznymi regulacyjnymi. Obowiązują również ograniczenia inwestycyjne obowiązujące w danym kraju.

Max Crowdfund Viability Score

Max Crowdfund działa zgodnie z oceną żywotności projektu.

Stawki inwestorów

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group15

Wymiana nieruchomości

Max Crowdfund jest opracowywany w taki sposób, aby zawierał zestaw narzędzi i funkcji, z korzyścią dla specjalistów od nieruchomości, takich jak agenci, organizatorzy i pośrednicy w handlu nieruchomościami. Wkrótce użytkownicy będą mogli wymieniać nieruchomości na sprzedaż lub wynajem i korzystać z zaawansowanych narzędzi CRM i oprogramowania do zarządzania nieruchomościami. Gdy te funkcje zostaną w pełni przetestowane i wdrożone, zawartość zostanie dodana.

Dlaczego Max Property Group to dobra inwestycja?

“Myślę, że Max Property Group jest lepszą inwestycją niż większość innych ICO, ponieważ pieniądze, które zbieramy, są wykorzystywane do kupowania nieruchomości mieszkalnych. A przychody z wynajmu z naszego portfela nieruchomości są wykorzystywane do budowy platformy. Oznacza to, że stajemy się samowystarczalni i nie musimy stale zbierać pieniędzy.

Bardzo pozytywnie o projekcie piszą takie portale jak

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group13

Istnieje kilka unikalnych i przydatnych funkcji, które pozwalają na to, tj.:

 • Łatwa instalacja.
 • Handel na platformach (aktywa na Ardor).
 • System monetarny za pomocą tokenów natywnych i innych, jeśli to konieczne.
 • Przechowywanie w chmurze przez blockchain.
 • Bezpieczne wiadomości za pośrednictwem blockchain.
 • Zdecentralizowane głosowanie.
 • Dodatkowe wtyczki do dostosowania funkcjonalności.
 • Transakcje warunkowe i bezwarunkowe.
 • Rynek artykułów cyfrowych i fizycznych.

Plusy

 • Platforma operacyjna, która ma już ponad 71 000 zarejestrowanych użytkowników z ponad 150 krajów.

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group1

 • Może zakłócić rynek nieruchomości i uwolnić go. Dużo pieniędzy idzie obecnie na koszty pośrednictwa. Jest jednak bardzo mało prawdopodobne, że będzie pierwszym ważnym graczem lub jedynym graczem w historii.
 • Doskonała opcja dla użytkowników, którzy chcą mieć wielojęzyczny ekosystem, który będzie korzystać z wielu różnych walut.
 • Platforma będzie oferować wiele opcji inwestycji w nieruchomości, które można zrealizować w pełni zdecentralizowany sposób.
 • Określa wielką szansę na poziomie globalnym w zakresie możliwości wymiany nieruchomości i innych aktywów na blockchain. Skuteczne wykonanie będzie niezwykle opłacalne.
 • Silny zespół.
 • Przewaga pierwszego, który użył tej technologii w pośrednictwie, najmie i handlu nieruchomościami.
 • Biała księga i mapa drogowa są dobrze przemyślane i profesjonalne.

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group17

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group18

 • Spełnia przepisy.

Max Property Group  i jej platforma administracyjna i zarządzająca nieruchomościami, pozwala użytkownikom handlować za pośrednictwem blockchain i przeszukiwać w przejrzysty sposób usługi związane z nieruchomościami.

Sektor nieruchomości jest obecnie zbyt nieefektywny ze względu na jego centralny charakter. Poprzez przeniesienie projektu do blockchain można pracować znacznie wydajniej i bardziej ekonomicznie. Tylko poprzez wyeliminowanie trzeciej strony z systemu można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu w tym sektorze.

Procedury rejestracji na białej liście i KYC są rygorystyczne, aby chronić integralność sieci. Zespół ma duże doświadczenie w branży nieruchomości i udowodnił, że odniósł już nie jeden sukces.  Teraz to oni muszą nam pokazać, że ta historia sukcesu może być kontynuowana na blockchain. Oczywiście, jako pierwsi, już wyprzedzają konkurencję.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego projektu i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość dla Max Property Group.

Platforma Max Property Group w pigułce

Wszystko, co ma związek z nieruchomościami w jednym miejscu. Sprzedaj swój dom, wynajmij mieszkanie, zainwestuj w fundusze nieruchomości lub sprzedaj inwestycję, kiedy ci odpowiada. Możesz nawet skontaktować się z elektrykiem w sprawie renowacji domu. A wszystko to na poziomie międzynarodowym, ponieważ platforma została już przetłumaczona na ponad 15 języków, a ponad 71 000 kont zostało już utworzone!

Jak platforma wygląda od środka, kilka zrzutów ekranu

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group7

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group8

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group9

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group10

 

Wreszcie, działania na platformie Max Property Group będą naliczane w euro, ale muszą być opłacane w tokenach narzędziowych MGP. Opłaty pobierane za działania na platformie będą bardzo przystępne cenowo w porównaniu do opłat związanych z nieruchomościami, które są obecnie pobierane przez specjalistów. Na przykład wystawienie nieruchomości na platformę kosztuje 1,00 €, sprzedaż aktywów kosztuje 0,50 €, a umowa zakupu będzie kosztować 5,00 €. Sprzedaż nieruchomości może kosztować zaledwie 6,50 €. W porównaniu do opłat agenta nieruchomości (nie biorąc pod uwagę opłat prawnych, opłat notarialnych, opłat bankowych itp.), Jest to znacząca oszczędność.

Token MPG już dostępny na giełdach

Większość innych projektów związanych z nieruchomościami składa się z podstawowej tokenizacji konkretnego funduszu majątkowego jako środka pozyskiwania funduszy i późniejszej wypłaty dywidendy. Firma uważa jednak, że nie jest to zmiana branży. Nie ma potrzeby zbywania funduszy nieruchomości lub poszczególnych nieruchomości. To, co  robić, ma znacznie szerszy zakres, stara się dodać zgodność z przepisami oraz bezpieczeństwo i wygodę digitalizacji do całego świata nieruchomości. Dąży by stać się de facto platformą, która będzie wykorzystywana w innych projektach związanych z kupnem nieruchomości, aby wymienić i wymieniać swoje produkty…

Kontakt z Max Property Group

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group6

Więc szykuje się przełom na rynku nieruchomości! Nie może Cię to ominąć!

Handluj nieruchomościami >

Gdzie inwestować w nieruchomości. Opina Max Property Group14

Trochę informacji z kanału TouTube o Max Property Group

https://youtu.be/XY-nInCRjxU

https://youtu.be/ttZj-lTZ8Nw

https://youtu.be/rjMpubabO0g

Informacja LegioBiznes.PL

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). LegioBiznes.PL nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie LegioBiznes.PL ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autora. Informacje na stronie LegioBiznes.PL mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie LegioBiznes.PL nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie LegioBiznes.PL bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO?

Ocena czytelników [Głosów: 4 Ocena: 5]Poniżej postaram się nakreślić czym różni się ICO od STO …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA