Z ostatniej chwili
„Jaka jest przyszłość Crypto Mining’u” Marco Streng
„Jaka jest przyszłość Crypto Mining’u” Marco Streng

„Jaka jest przyszłość Crypto Mining’u?” Marco Streng

Ocena czytelników
[Głosów: 11 Ocena: 5]

Ostatnio natrafiłem na “analizę” CEO Grupy Genesis Mining  – Marco Streng na temat przyszłości kopania kryptowalut (crypto mining). Warto przeczytać jego przewidywania, z którymi się też zgadzam. Żyjemy w czasach, gdzie zmienia się „wartość posiadania” – ewaluacja pieniądza…

Chociaż kopanie kryptowalut wiąże się ze zdecentralizowanymi zasadami i nieodnawialnym zużyciem energii, z czasem stanie się bardziej scentralizowane i przyjazne dla środowiska. Badania przeprowadzone przez CoinShares pokazują, że około 70% wydobycia odbywa się już przy użyciu odnawialnych źródeł energii.

Mamy jasną wizję przeszłości wydobywania kryptowalut: było to lukratywne hobby dla nerdy z college’ów w pokojach wieloosobowych (takich jak ja!), Które przekształciły się w wysoce konkurencyjny przemysł wart miliardy dolarów. Przemysł ten ewoluował od górników pracujących w domu do bardziej wydajnych dużych firm. Są to gracze, którzy poprawili każdy element operacyjny, aby uzyskać maksymalną wydajność i wydajność.

Wydobywanie kryptowalut jest branżą o dużym wolumenie, więc samotnej osobie trudniej jest odgrywać znaczącą rolę. Centra danych wydobywających kryptowaluty wyciskają maksymalną wydajność z każdego urządzenia wydobywczego, aby uzyskać najwyższe wyniki. Nie muszą nawet rozmieszczać się w pobliżu cywilizacji, ale mogą założyć farmę wydobywczą w dowolnym miejscu z tanią energię elektryczną i niezawodny dostęp do Internetu. Przedsiębiorcy działający na dużą skalę mogą łatwiej realizować tego rodzaju pragmatyczne decyzje.

CEO Genesis Mining opinia o przyszłości crypto mining

Dlatego ci, którzy chcą odgrywać znaczącą rolę w górnictwie, gromadzą się w usługach górniczych w chmurze. Firmy te pozwalają wydobywać wybraną kryptowalutę za pomocą wysoce wyspecjalizowanego i doładowanego sprzętu wydobywczego. Domowy górnik jest obecnie zaledwie pingiem na radarach górniczych. Ci, którzy korzystają z usług wydobywczych w chmurze, faktycznie tworzą znaczącą podstawę, która utrzymuje wszystko inne.

Możemy narysować wyraźne porównanie między wydobywaniem kryptowalut i wydobywaniem złota. Na początku Gorączki Złota można było dość łatwo znaleźć złoto, przesuwając się w rzece. W miarę upływu czasu, ludzie wciąż zaczęli odkrywać procesy mające na celu wydobycia większej ilości złota, które ostatecznie wymagały nowego poziomu wyrafinowania – kopania w ziemi kilofami lub innymi potężnymi narzędziami. Odzwierciedla to przejście od wydobycia kryptograficznego z uruchamiania klienta na laptopie (co kiedyś było skuteczne) do wydobywania w chmurze, doładowanego „rozwiązaniami” niezbędnymi do wywarcia wpływu w dzisiejszych czasach.

Genesis Mining crypto mining

Jednocześnie istnieje wiele ekscytujących pomysłów na dostarczanie bardziej ekologicznej, przyjaznej dla środowiska technologii blockchain . Ze względu na podstawową zachętę ekonomiczną do kopania, firmy są zmotywowane do wprowadzenia nowych wydajności i obniżenia kosztów, gdzie tylko mogą. Oznacza to przejście dużych operacji wydobywczych na energię odnawialną, identyfikację bardziej ekologicznych algorytmów dla maszyn i ogólnie skonsolidowanie operacji wydobywczych w kilku dużych firmach.

To ekscytujący czas, aby znaleźć się w przestrzeni wydobywczej kryptowalut. Spędzam dużo czasu myśląc o przyszłości tej branży, więc oto moje trzy wielkie prognozy dotyczące wydobywania kryptowalut.

Bitcoin pozostanie użytecznym środkiem transakcyjnym i niezawodnym magazynem wartości.

Bitcoin to kryptowaluta, która uruchomiła tysiąc kryptowalut. Jest dobrze ugruntowany jako bezpieczna, cyfrowa waluta o otwartym kodzie źródłowym, możliwa do wymiany między dowolnymi dwiema stronami na świecie, do działania potrzebuje dokładnie zero pośredników zewnętrznych i ma ponad dziesięć lat impetu. To atrakcyjna technologia dla każdego, kto jest zamknięty w głównym nurcie świata finansowego.

Z każdym kolejnym rokiem Bitcoin wydaje się być coraz silniejszy – w przeszłości z powodzeniem poruszał się po kryzysach i nie ma powodu sądzić, że ten trend powinien się zmienić.

Branża blockchain będzie się dalej rozwijać i dojrzewać.

Tak zwany „przemysł blockchain” odnosi się do firm i osób, które wykorzystują technologię kryptowalut do rozwiązywania problemów w sferach wykraczających poza kryptowalutę. Powstał wkrótce po tym, jak anonimowy Satoshi Nakamoto wprowadził na rynek bitcoiny w styczniu 2009 roku. Przemysł blockchain wygenerował tak wiele przekonujących mediów, że główny gracz bankowy JP Morgan podniósł własną inicjatywę blockchain .

Nadal potrzebujesz więcej dowodów na to, że technologia blockchain jest rzeczywiście przydatna? Zachodnia Virginia przeprowadziła w zeszłym roku część swoich wyborów stanowych, korzystając z aplikacji do głosowania opartej na blockchain. Przykładów jest więcej i wszystko sugeruje, że blockchain zaprowadzi nas głębiej.

Kopanie ktyptowalut podpiera to wszystko.

Nie ma domu bez fundamentu, a wydobywanie kryptowalut jest z pewnością fundamentem technologii blockchain. Te rzeczy działają tylko dlatego, że sprzęt do wydobywania crypto działa w tle, wykonując skomplikowane obliczenia matematyczne w celu weryfikacji transakcji. W miarę rozprzestrzeniania się technologii blockchain dzieje się tak tylko dlatego, że wydobywanie kryptowalut diametralnie wzrosło.

Dlatego jestem uparty w wydobywaniu kryptowalut – to serce i dusza są w centrum wszystkich tych ekscytujących przypadków użycia. Chcę, aby moja firma nadała ton najlepszym praktykom blockchain, ustanawiając jednocześnie nową normę technologiczną. Gdy technologia zapewnia nowy rodzaj normalności, stwarza szereg nowych problemów dla innowatorów do rozwiązania ich w tym samym czasie.

Właśnie tam mamy blockchain – mile do przebycia, ale mnóstwo energii i emocji związanych z nim.

Bitcoin Mining GM >

Kopalnia Genesis Mining

Nowa partia mocy wydobywczych Bitcoin jest już dostępna, a ta oferta jest jedną z najlepszych, jaką firma przygotowała w tym roku.

Genesis Mining oferty wydobycia bitcoina
Genesis Mining oferty wydobycia bitcoina

 

Targ niedźwiedzi czy hossa? Kto wie, co nadchodzi. I to nie ma znaczenia, dopóki kopiesz. Wydobywanie jest jak „Hodling”. Robisz to, ponieważ w to wierzysz.

Sprawdź, co ma Genesis Mining dla Ciebie w sklepie!>

Więcej o Genesis Mining

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników [Głosów: 16 Ocena: 5]Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA