Z ostatniej chwili

Zgłaszanie zdjęć w Google Maps! Profesjonalny podpis e-maila. Kampania mailingowa z poziomu Gmaila. Google i nowe filtry reklam

Ocena czytelników
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zgłaszanie nieodpowiednich zdjęć w Google Maps

W Mapach Google zaszły zmiany. Nie jest to co prawda duża aktualizacja, jednak pokazuje, że gigant ciągle rozwija swoje produkty. Tym razem chodzi o zgłaszanie zdjęć, które wyświetlane są w wizytówce firmy. Jeżeli uważamy, że fotografia jest nieodpowiednia, mamy możliwość powiadomienia o tym Google. Dotychczas przesyłając informację, wybieraliśmy jedną z sześciu opcji, które określały, w jaki sposób zdjęcie łamie zasady wyszukiwarki. Od niedawna wybór rozszerzono o kilka kolejnych kategorii. Teraz możemy wybrać spośród:

 • Treść nie jest związana z tą lokalizacją.
 • Zdjęcie jest niskiej jakości…

Czytaj więcej na: https://www.widzialni.pl

Jak powinien wyglądać profesjonalny podpis e-maila?

Profesjonalny podpis e-maila to podstawa biznesowej wiadomości. Zobacz, o czym należy pamiętać w trakcie tworzenia swojej własnej sygnatury e-maila.

Powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” idealnie odnosi się do mailowych sygnaturek. W końcu podpis e-maila jest elementem, który zawiera się (a przynajmniej powinien) w każdej wiadomości. Istnieje zatem szereg powodów w kwestii tego, aby zadbać o tę jakże istotną część e-maila.

Profesjonalny podpis e-maila musi przede wszystkim zawierać przydatne informacje, z czego istotna jest ich ilość oraz forma graficznej prezentacji. Główną rolę odgrywają zastosowanie odpowiednich kolorów, wykorzystanie przestrzeni, odpowiednia hierarchia informacji, a także ewentualne logo Twojej firmy lub nawet Twoje zdjęcie.

Sprawdź zatem, jakie dobre praktyki mogą okazać się pomocne wtedy, gdy będziesz projektować swoją własną sygnaturę…

Czytaj więcej na: http://mobiletry.com

Jak zrobić kampanię mailingową bez wychodzenia z Gmaila

MailChimp, GetResponse, FreshMail to pierwsze usługi, które przychodzą na myśl, jeśli potrzebujemy narzędzi do przygotowania kampanii mailingowej czy newslettera. A, co jeśli mamy stosunkowo niewielką bazę i chcemy to zrobić z poziomu Gmaila, z którego korzystamy na co dzień? Znalazłem usługę, która świetnie się w tym sprawdza, a mianowicie GMass.

To niewielkie rozszerzenie do Google Chrome, niewielkie, ale dużo potrafi. Nie zaśmieci nam też zbytnio skrzynki, po instalacji tworzy nam na Gmailu własne foldery, gdzie są później wrzucane wysyłane emaile czy raporty. Do tego pozwala na pełną automatyzację wysyłki, oczywiście po odpowiedniej wstępnej konfiguracji i przygotowaniu kilku szablonów…

Czytaj więcej na: http://antyweb.pl

Google planuje nowe filtry reklam dla reklamodawców

Doniesienia te pojawiają się w świetle dość niefortunnego zdarzenia, jakim było wyświetlenie reklamy serwisu The Guardian pod ekstremistycznym wideo na YouTube. Po tym wydarzeniu kilku wydawców wycofało swoje reklamy z sieci Google. Gigant z Mountain View zareagował zatem dość szybko. Google zamierza wprowadzić nowe filtry reklamowe dla przedsiębiorców i wydawców.

Google ostatnio robi sporo interesujących ruchów w temacie reklamowania w sieci. Przede wszystkim firma współtworzy…

Czytaj więcej na: http://www.komputerswiat.pl

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Do czego potrzebna jest treść na stronie internetowej Aktualizacja treści na stronie WWW. Co to jest remarketing Twoja firma na Mapie Google

Do czego potrzebna jest treść na stronie internetowej? Aktualizacja treści na stronie WWW. Co to jest remarketing? Twoja firma na Mapie Google

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Do czego potrzebna jest treść na stronie internetowej – zalety …

2 komentarze

 1. Greetings! Very helpful advice in this particular article!
  It’s the little changes that produce the biggest changes.
  Many thanks for sharing!

 2. ugly christmas sweater 80s tees

  Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
  you made blogging look easy. The overall look of your web site is great, as well as the content!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA