Z ostatniej chwili
Czym jest Airdrop Crypto?

Czym jest Airdrop Crypto?

Ocena czytelników
[Głosów: 1 Ocena: 5]

Zrzut krypto polega na tym, że projekt CryptoCurrency dystrybuuje darmowe tokeny / monety jako nagrodę dla osób wykonujących określone zadania na żądanie tego projektu. Te projekty kryptowalut używają zrzutów (darmowych tokenów) jako kampanii marketingowej, a ludzie tacy jak Ty i ja czerpią z tego korzyści. Aby być odbiorcą zrzutów kryptograficznych (Airdrop CryptoCurrency) , często jedynym wymogiem jest rejestracja z kilkoma szczegółami i / lub podzielenie się słowem na ich temat w mediach społecznościowych.

Poniżej znajdziecie przewodnik, który naświetli Wam jakie są wymagania, aby zacząć uczestniczyć w Airdrops Kryptowaluty i jak uzyskać prawdziwe pieniądze na swoje konto bankowe po zdobyciu tokenów krypto.

 1. Pierwszą rzeczą, która pozwoli Ci na wzięcie udziału w zrzutach kryptowalutowych, jest portfel Ethereum zestandardami ERC20 – sugerujemy łatwiejszy sposób na stworzenia takiego portfela tj. MyEtherWallet .W poniższym artykule wyjaśniono co to jest portfel krypto (wallet), jak go uzyskać i jak sobie z tym poradzić:

 

Portfel (wallet), jaki wybrać i jak przechowywać kryptowaluty? Rodzaje i porównanie właściwości portfeli krypto

Portfel (wallet), jaki wybrać i jak przechowywać kryptowaluty Rodzaje i porównanie właściwości portfeli crypto

 1. Będziesz także potrzebować konta Telegram.Zwykle te monety zrzutu wymagają rejestracji na swoim końcie Telegram. Nie opuszczaj kont Telegram, dopóki nie zrzuci monet, lub ryzykujesz zdyskwalifikowanie zrzutu. Konto Telegram jest powiązane z Twoim telefonem komórkowym, ale możesz także pobrać wersję Telegram na swoim komputerze, jeśli jest to dla Ciebie lepsze. Na tej stronie możesz wybrać preferowaną wersję tg.
 2. Zalecam utworzenie dedykowanego konta Gmail dla Twoich Airdrops. Po dołączeniu do kilku osób otrzymasz kilka różnych wiadomości e-mail od każdej firmy z informacjami o ICO, propozycją tokena, sugestiami partnerskimi itd.Nie róbmy początkowego błędu, aby nie podawać swojego głównego konta e-mail, lepiej stwórz nowe konto pocztowe, stworzenie dedykowaneo konta Gmail zajmie Ci 2 minuty . To dla bezpieczeństwa Twojego i Twojej skrzynki e-mail.
 3. Będziesz potrzebować konta na Twitterze.Podobnie jak w przypadku konta Telegram, wiele monet zrzutu będzie również wymagało śledzenia (obserwowaniu) projektu na Twisterze.
 4. Będziesz potrzebować konta na Facebook. Podobnie jak w przypadku konta Telegram i Twitter, wiele monet zrzutu będzie również wymagało śledzenia (obserwowaniu) projektu na Facebooku.
 5. Aby sprawdzić swoje żetony Airdropped, możesz skorzystać z ethplorer Wystarczy umieścić swój adres Ethereum w polu wyszukiwania w prawym górnym rogu i nacisnąć enter.
  Wynik wyszukiwania pokaże wszystkie żetony (przerzucona i zakupione jeśli masz) odnoszący się do tego adresu Ethereum jak pokazano poniżej:

Czym jest Airdrop Crypto

OK, masz swoje żetony, ale jaka jest różnica między tokeny, monety i Altcoins ? Oto szczegółowe wyjaśnienie

MONETY, TOKENY I ALTCOINY: JAKA JEST RÓŻNICA?

Kryptowaluty zyskały wiele entuzjazmu od młodszych inwestorów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ponieważ coraz więcej osób wchodzi na rynek kryptowalutowy, konieczne staje się rozróżnienie terminów, do których odnoszą się te aktywa. Oto elementarz, który pozwoli inwestorom zauważyć różnice między trzema głównymi kryptowalutami: monetami (coin), żetonami (token) i altcoinami (altcoin).

Czym jest kryptowaluta?

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób monety, żetony i altcoiny są powiązane, musimy najpierw zrozumieć, czym są kryptowaluty. Zasadniczo kryptowaluty to wirtualne waluty zabezpieczone przez proces kryptograficzny. Podstawowa technologia kryptograficzna wykorzystuje szyfrowanie w celu zapewnienia, że ​​jednostki waluty nie mogą być powielane i aby ułatwić jej transfer wartości. Różne kryptowaluty różnią się w zależności od tego, w jaki sposób należy wykorzystać bazowy zasób blockchaina oraz filozofię projektowania protokołu.

Monety, tokeny i Altcoiny

Monety, tokeny i Altcoins, trzy główne typy kryptowalut są zróżnicowane w oparciu o ich podstawową technologię i przypadek użycia projektu. Na przykład Bitcoin i inne transakcyjne kryptowaluty, takie jak Monero i RaiBlocks, nazywane są monetami kryptowalutowymi z powodu ich wykorzystania jako transferu wartości (czyli możliwości nimi płacenia). Dla porównania wszystkie platformy zgodne z ERC-20, takie jak 0x i Civic, które są zbudowane na Ethereum i innych konkurencyjnych blockchainach, są nazywane tokenami. Projekty zbudowane na platformach takich jak Ethereum i Waves same w sobie nie ułatwiają transferu, a zatem są jedynie żetonami, a nie monetami. Wreszcie, altcoiny odnoszą się do większości innych projektów, które zaczęły się od kodu Bitcoin, ale teraz zostały zmodyfikowane w pewien sposób, np. Dash, Vertcoin itp., czyli tez służ do transferu wartości.

Rodzaje monet (coin)

Monety kryptowalutowe, które są używane do transakcji, można dalej podzielić na podstawie ich użycia i ich mocnych stron. Na przykład:

Transactional Coins:  Przykład, RaiBlocks i IOTA. Są to faworyci monet transakcyjnych w chwili obecnej, ponieważ oferują transakcje o niemal natychmiastowym przekazie, które są o rząd wielkości szybsze niż Bitcoin. Obie te monety mogą ułatwić transakcje peer to peer i machine to machine w przyszłości.

Store of Value: Przykład, Bitcoin i MakeDAO. Bitcoin ma przewagę pierwszego gracza w świecie kryptowaluty i może pochwalić się najdłużej działającym blokchainem. W ciągu dziewięciu lat istnienia Bitcoina nigdy go nikt nie zhakował, a to czyni z niego niesamowity zasób bogactwa. Z drugiej strony, MakerDAO oferuje stabilność na rynku kryptowalut. MakerDAO stworzył Dai, kryptowalutę, która jest stabilizowana cenowo w stosunku do wartości dolara amerykańskiego przy użyciu systemu Dai Stablecoin. System Dai Stablecoin zwiększa lub zmniejsza podaż Dai w zależności od popytu i innych czynników.

Privacy: Przykład, Monero. Jest niekwestionowanym królem, jeśli chodzi o prywatność, ponieważ używa sygnatur privacy-enhancing, ukrytych adresów i innych funkcji zwiększających prywatność. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o swoją prywatność i nie chcą, aby inne organizacje monitorowały, w jaki sposób wydają swoje pieniądze.

Rodzaje tokenów

Żetony kryptowalut, które są używane na platformach internetowych i cyfrowych, można dodatkowo podzielić na podstawie ich użycia i struktury. Na przykład:

Usage Token: Token użytkowania to taki, który daje użytkownikom dostęp do określonej usługi oferowanej przez kryptowalutę. Na przykład platforma Civic wymaga tokena CVC do korzystania z platformy do weryfikacji tożsamości.

Work Token: wymagane są tokeny pracy, aby uzyskać prawa do uczestnictwa w platformie. Na przykład platforma Maker zastrzega, że ​​właściciele znaczników MKR zarządzają Dai.

Hybrid Token: to żetony, które mają cechy zarówno żetonów Użytkownika, jak i Praca. Na przykład Ether , natywna waluta platformy Ethereum, jest używany zarówno jako płatności w sieci, jak i do głosowania (w Proof of Stake). https://www.wikidata.org/wiki/Q17083510

Network Token: token sieciowy powiązany z wartością i rozwojem sieci. Na przykład token 0x, który będzie używany do płacenia za transakcje w sieci, jest tokenem sieciowym, ponieważ jest on użyteczny tylko wtedy, gdy sieć się powiększa.

Equity Token: są to żetony (znaczniki kapitału), które zachowują się jak akcje spółki i są wykorzystywane do głosowania, dzielenia się dywidendami i podejmowania decyzji (ICO). Za pomocą tych żetonów posiadacze są uznawani za akcjonariuszy. Na przykład platforma ICONOMI wydała tokeny ICN, które wykorzystuje co miesiąc do spłacania posiadaczy kont, poprzez wypalanie tokenów ICN proporcjonalnych do ich zarobków.

Teraz, gdy masz już swoje żetony, możesz je wymienić na Ethereum lub Bitcoin, a nawet na walutę FIAT,tak jak dolar amerykański … prawda?Naszą sugestią jest zamiana Twoich tokenów na BTC, wtedy będziesz musiał wymienić BTC na USD, aby móc wysłać je na swoją kartę debetową lub konto bankowe.Zróbmy to krok po kroku:

 • Spójrz na obrazek Ethplorera poniżej. Zauważasz, że niektóre żetony / monety mają znak dolara i wartość, a niektóre nie. Te z dolarem są już wymienialne na giełdach, a inne nie. Możemy wymienić tylko te wymienione na giełdach .. oczywiste: 😉

Czym jest Airdrop Crypto ethplorer 3

 • Teraz, aby zrobić przykład, weźmy jeden z tokenów wymienianych na giełdach; StockChain Coin Gdzie znajduje się StockChain Coin? .. Na jakich giełdach?
  Możemy znaleźć, gdzie ta moneta jest wymieniona na CoinMarketCap lub Worldcoinindex.
 • Poszukajmy StockChainw polu wyszukiwania CoinMarketCap (CMC) lub, jeśli znamy nazwę waluty, którą możemy nazwać bezpośrednio:  https://coinmarketcap.com/currencies/stockchain/  Teraz, na CMC, na stronie Stockchain masz aby znaleźć TAB ” Rynki “. Kliknij na nią, a pojawi się lista giełd, na której pojawi się StockChain Coin .
  StockChain Coin jest wymieniony tylko na HitBtc (w chwili pisania tego artykułu). WOW, to dobra wymiana!

Czym jest Airdrop Crypto CoinMarketCap

 • Teraz potrzebujemy konta w HitBtc, aby wymienić StockChain Coinna Bitcoin ; tutaj jest link do tej pary . Dzisiaj dostałbym około 0,00000093 BTC dla każdego SCC za całkowitą wartość 0,00000465 BTC.
  Dobrze! .. Teraz mamy swoje 0,00000465 BTC siedząc na naszym koncie HitBtc .. czy możemy je teraz wymienić na USD? .. Nie, niestety nie na HitBtc ani jakiejkolwiek innej podobnej giełdzie. Będziemy musieli zrobić dodatkowy ostatni krok.
 • Istnieje kilka miejsc, w których możliwa jest wymiana BTC lub ETH na USD, PLN. Używam giełd BitBay i Bitmarket:
  Na tych 2 giełdach możemy zamienić nasz 0,0000465 BTC na solidny … 0,03 USD
  Lepiej poczekaj, aż nasz StockChain będzie rosnąć na wartości .. LOL.
 • Jednakże, gdy zrobimy ostateczną wymianę BTC (Bitcoin), będziemy mogli wysłać, bezpośrednio z jednego z dwóch kont, prawdziwe pieniądze na naszą kartę debetową lub konto bankowe.

W końcu był to tylko przykład, aby pokazać Ci niezbędne kroki, aby wymienić ” Token” lub ” Monetę” na dolary amerykańskie lub polską złotówkę, aby móc z nich skorzystać. Wiele innych monet ma znacznie lepszą wartość niż ta użyta w tym przykładzie, a Ty otrzymasz lepszy kurs wymiany do BTC. Moim zdaniem lepiej poczekać. Inaczej, kto wie, ile nasze 5 monet Stockchain będzie warte w ciągu 1 roku?

giełda kryptowalut BitBaygiełda Bitmarket

Podsumowanie informacji Airdrop krypto za pomocą pytań

Ile pieniędzy mogę zarobić na Airdrop?

To zależy … Kiedy ICO robi zrzut, obliczamy szacunkową wartość tokena / monet na podstawie ceny tokena ICO.

Wierzcie lub nie, ale przy minimalnym wysiłku można zarobić nawet 200 USD z tylko jednej Airdrop (Polymathnetwork wykonał zrzut o wartości 300 USD).
Nie wszystkie Airdrop’s są tak dochodowe, ale nadal jest to mądry wybór, aby ubiegać się o wszystkie Airdrop’y.

Jak długo trwają Airdrop’y?

Nie ma z góry ustalonego czasu. Niektóre z nich trwają tygodnie, a nawet miesiące, niektóre trwają tylko kilka dni.

Co musze posiadać, aby uzyskać Airdrop’y?

 • Portfel Ethereum: Sugeruję użycie MyEtherWallet,aby zacząć od razu.
 • Konto Telegram (https://telegram.org/): Zwykle monety zrzutu wymagają rejestracji na swoje konta Telegram. Nie opuszczaj konta Telegram, dopóki nie zrzuci monet, lub ryzykujesz zdyskwalifikowanie za zrzut.
 • Konto na Twitterze (https://twitter.com/): Podobnie jak w przypadku konta Telegram, wiele monet zrzutu będzie również wymagało śledzenia projektu na Twitterze.
 • Konto na Facebooku (https://www.facebook.com/): Podobnie jak w przypadku konta Telegram i Twitter, wiele monet zrzutu będzie również wymagało śledzenia projektu na Facenooku.
 • Adres e-mail. czasami zrzuty będą również prosić o e-mail. Jeśli nie czujesz się dobrze, dając im swój prawdziwy e-mail, po prostu stwórz nowy.

Gdzie mogę sprzedać moje żetony/monety kryptograficzne otrzymane z Airdrop?

Wiele monet, które dokonują zrzutów, to PRE-ICO lub właśnie zakończyło ICO.
Często oznacza to, że nie jest jeszcze dostępny do handlu na większych giełdach. Gdy trafią na dobre giełdy, możesz  je sprzedać na giełdzie kryptograficznej lub przytrzymać je dłużej w oczekiwaniu na podwyższenie wartości monety, aby zyskać więcej pieniędzy.

Różne monety mogą trafić na różne giełdy. Istnieje kilka różnych Crypto-Exchanges, więc sugerujemy utworzenie konta na giełdzie, gdy wiesz, na którą z nich trafi twój token kryptograficzny.

Poniżej znajduje się krótka lista najlepszych giełd Możesz dołączyć:

giełda kryptowalut Binance


giełda kryptowalut kucoin

Jak sprawdzić saldo tokenów Airdrop?

 • Krok 1: Otwórz tę stronę www.etherscan.io.
 • Krok 2: Wpisz adres portfela w polu wyszukiwania.
 • Krok 3: Naciśnij Enter, aby wyświetlić saldo żetonów.

Czym jest Airdrop Crypto etherscan

Jak się zabezpieczać przed kradzieżą tokenów Airdrop i każdej innej?

 • Nigdy nie podawaj swoich prywatnych kluczy portfela.
 • Użyj 2 Factor Authenticator w swoich portfelach. (Pobierz aplikację Authy na telefon).
 • Nigdy nie klikaj linków przekierowujących do swoich portfeli kryptograficznych.
 • Nie używaj głównego adresu e-mail do składania wniosków o zrzuty.
 • Nie używaj ponownie swoich haseł podczas rejestracji na stronie internetowej.

Jak długo będę czekać na monety?

Zazwyczaj upływa około 1-2 miesiące od zakończenia zrzutu, zanim otrzymasz tokeny.
Wynika to głównie z faktu, że wiele zrzutów odbywa się przed lub podczas sprzedaży żetonów, w połączeniu z szerzeniem świadomości ( reklamy projektu). Tokenów nie można dystrybuować, aż do końca sprzedaży żetonów.

Aby sprawdzić informacje o portfelu i sprawdzić, czy token pojawił się już w portfelu, przejdź do Etherscan (https://www.etherscan.io). Wpisz swój adres ETH w polu wyszukiwania > tak jak wyżej.

ICO NIE! Inwestuj tylko w STO i IEO. Co to jest STO i IEO

Z uwagi na to, że czas AirDropów jest różny, informacje o nowych zrzutach będą publikowane w obszarze AIRDROP CRYPTO w systemie ogłoszeń witryny – https://ogloszenia.legiobiznes.pl

LISTA AIRDROP

Jeżeli macie jakieś ciekawe i sprawdzone AIRDROP’y wrzucajcie je w systemie ogłoszeń w kategorii AIRDROP CRYPTO w razie problemów piszcie na maila:ogłoszenia@legiobiznes.pl.

airdrop link

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności. Aktualizacja wypłat zysku z węzłów YieldNodes

Ocena czytelników [Głosów: 0 Ocena: 0]Jak używać PanCakeSwap -farma, pool, swap ! Kolejny protokół DeFi …

Jeden komentarz

 1. trading bitcoin on margin

  I like the valuable information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your blog and check again here frequently.
  I am quite sure I’ll learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA