Z ostatniej chwili
Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.
Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Snode wprowadza funkcję hostingu Trustless na masternode. Prosta, tania metoda uruchomienia masternode.

Ocena czytelników
[Głosów: 16 Ocena: 5]

Po bardzo produktywnym kwartale zespół Snode jest dumny i bardzo podekscytowany, ogłaszając oczekiwane oficjalne wprowadzenie funkcji hostingu Trustless. Oprócz informacji na temat hostowania Trustless masternode, Snode będzie również udostępniać aktualizacje dotyczące platformy Snode i SnodeCoin, a także kilka kluczowych zmian w programie Snode na nadchodzące miesiące.

Jesteśmy jak zawsze oddani naszym użytkownikom platformy i cieszymy się, że możemy powitać o wiele więcej projektów i członków społeczności, ponieważ poszerzamy nasz model usług i budujemy bardziej przyjazne dla użytkownika funkcje na platformie Snode.

Wiadomości o platformie Snode

Przybył zaufany hosting

Trustless hosting jest najnowszą opcją hostingu masternode, która umożliwia utworzenie masternode na platformie Snode, jednocześnie bezpiecznie przechowując kryptowaluty w lokalnym portfelu. Aby aktywować masternode, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na platformie, składającymi się z 3 bardzo prostych kroków. Kroki te pokazano na poniższych ilustracjach pulpitu nawigacyjnego.

  • Rezerwacja Masternode

Rezerwacja Masternode Snode

  • Utwórz tryb Trusternode

Utwórz tryb Trusternode Snode

  • Przeglądaj i zarządzaj swoimi Masternodes

Przeglądaj i zarządzaj swoimi Masternodes Snode

Wydanie tej funkcji hostingu Trustless stanowi kluczowy kamień milowy w mapie drogowej Snode. Dzięki tej funkcji, wraz z opcjami hostingu współdzielonego, natychmiastowego i dedykowanego, firma może z dumą powiedzieć, że ma najbardziej kompletną ofertę hostingu dostępną obecnie na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie (ponad 2 x 3 razy taniej niż większość innych usług).

Podobne funkcje posiada Simple Pos Pool

Wsparcie językowe

Do opcji językowych platformy Snode dodano trzy nowe języki, w tym: koreański, filipiński i rosyjski. Można poprosić firmę o swój ulubiony język, doda go dla Ciebie!

Rejestracja w SNODE >

Nowe partnerstwa

Snode buduje partnerstwo z różnymi grupami marketingu / promocji, w tym z następującymi.

  • Crypto Master Club: Crypto Master oferuje różnorodne cyfrowe usługi marketingowe, które są skonsolidowane, specyficzne i skuteczne.
  • Wszystkie najważniejsze projekty MN, takie jak DASH, PIVX, XZC, zgodziły się pomóc w promowaniu ich usług w swoich społecznościach.

Bieżąca współpraca pomoże promować platformę Snode i z czasem zwiększyć wartość użytkową SnodeCoin.

Witamy Jamesa w rodzinie Snode!

Jesteśmy podekscytowani, że dołączył do nas w czerwcu nasz najnowszy członek zespołu, James_Snode, który był motorem niektórych z naszych najnowszych integracji projektów masternode w projektach MN najwyższej klasy, takich jak PIVX i DASH.

James mieszka w Amsterdamie i pochodzi z europejskiej przestrzeni wymiany kryptowalut i będzie ściśle współpracował z głównym zespołem, aby stworzyć nowe możliwości współpracy z projektami zewnętrznymi i obecnymi partnerami. James jest podekscytowany dalszym umacnianiem pozycji Snode’a w bieżącym ekosystemie Hosternode Hosting. Razem z administratorami Snode możesz spotkać się z nim na dowolnym kanale społeczności projektu Snode.

Jeśli chcesz się dołączyć, aby poznać nowe osiągnięcia firmy i możliwości współpracy, skontaktuj się na Telegramie z @James_Snode.

masternode SNODE

DAPS MN

Na początku roku Snode nawiązało współpracę z firmą DAPS, która spodziewa się uruchomić swoją sieć główną w trzecim kwartale tego roku.

Snode masternode DAPS

https://officialdapscoin.com/daps-coin-and-snode-masternode-service-partnership/

W nadchodzących miesiącach Snod będzie świadczyć usługi hostingowe na potrzeby masternode ich społeczności, jednocześnie wspierając marketing w ramach umowy partnerskiej.

Przypadki użycia SnodeCoin

Snode Coin (SND) został wydany z misją zapewnienia wygodnego sposobu dla klientów SNODE podczas inwestowania we wszystkie projekty w Eco System Snode. Od momentu uruchomienia SND jest opcjonalnie wykorzystywany do dedykowanej opłaty za hosting MN, opłaty za umieszczenie platformy i opłaty za wyświetlanie banerów reklamowych.

Opłata za hosting platformy

Opłata za hosting platformy Snode

Jest to najważniejszy przypadek użycia SND. Pozwala inwestorowi na uiszczenie opłaty za hosting przez SND w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku. Nie ma innych metod płatności niż płatności oparte na SND.

Wnieś opłatę za głosowanie

Birake (BIR) Snode głosowanie

We współpracy z zespołem Birake (BIR) Snode uruchomiło program wymiany monet w czerwcu 2019 r. Ta nowa funkcja pomoże społecznościom w wystawianiu ulubionych monet na giełdzie Snode, po prostu poprzez sugestię i głosowanie. Używanie monet SND z określoną stawką (np. 6 SND / głos w momencie pisania) jest obowiązkowe. Nie ma maksymalnego limitu głosów dla każdego członka. Zwycięskie crypto, który otrzyma największą liczbę głosów, będzie uruchomione na ich giełdzie i innych partnerów giełdy w sieci wymiany Birake co 15 dni.

SND Halving

Kiedy SnodeCoin zbliża się do bloku 340000 w momencie pisania, zbliżamy się do drugiej połowy Snode’s Masternode i tyczenia nagród, zaczynając od bloku 354001.

Przewiduje się zmniejszenie nagrody o połowę na drugi tydzień września.

SnodeCoin na pierwszy rzut oka

W sieci jest ponad 1300 SNN MN (w przeszłości osiągnęło szczyt 1650 MN).

Sieć SNN masternodes jest w doskonałej formie, a zachęta do zwrotu z inwestycji utrzymuje się na poziomie prawie 200% rocznie. Wraz z rozwojem nowych przypadków użycia SnodeCoin i zbliżającą się o połowę mniejszą nagrodą za blok, przyszłość SnodeCoin wygląda jasnych kolorach.

Kup SND teraz:

https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.SND_BRIDGE.BTC

Lub w markecie SNODE >

Ostatnio wprowadzone monety w SNODE

Wraz z najnowszymi osiągnięciami na rynku hostingu masternode, firma skupiła się na dodawaniu najlepszych projektów masternode, w tym DASH, PIVX, PHR i innych.

DASH: https://www.dash.org/

PIVX: https://pivx.org

PHR: https://phore.io/

XBI: https://bitcoinincognito.org/

BITG: https://bitg.org/

LNO: http://livenodes.online/

GBX: https://gobyte.network/

QUAN: http://quantisnetwork.org/

RPD: https://rapidsnetwork.io/

IMG: https://imagecoin.imagehosty.com/

Snode – “Droga na przód”

Masternode był jedną z najbardziej korzystnych metod zarabiania kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat. Każdy może zacząć zarabiać pasywnie, uruchamiając MN pożądanej monety samodzielnie lub uczestnicząc we wspólnym / dedykowanym MN, Trustless MN lub działającym na innej platformie, takiej jak Snode. Mimo to nie istnieje żadna alternatywa dla właścicieli masternode, aby cieszyć się bogactwem kryptograficznym, poza wyłączenie masternodes i sprzedażą aktywów.

Więcej hostingów masternode i portfeli PoS znajdziesz w artykule „Firmy i hostingi świadczące usługi portfeli POS i Masternode

Firmy i hostingi świadczące usługi portfeli POS i Masternode

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zespół Snode ściśle współpracował ze szwajcarskim zespołem startowym Fintech, który zapewnia natychmiastowe rozwiązania kredytowe dla ludzi w całej Europie, w celu opracowania rozwiązania zapewniającego natychmiastowy dostęp do gotówki właścicielowi masternode, bez wydawania zabezpieczenia masternode. Ten innowacyjny projekt jest jedną z najlepszych rzeczy, które przydarzyły się społeczności masternode. Więcej informacji o projekcie zostanie ujawnione jeszcze w tym roku.

Snode Intro Video

Uff! To była długa lektura. Aby to dopracować, poniżej znajduje się najnowsze wideo promocyjne. Dziękujemy za pozostanie do końca artykułu.

Robimy to dla Ciebie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta usługa.

Zacznij kopać crypto ze SNODE >

O Legiobiznes.pl

Budowa i tworzenie profesjonalnych, responsywnych (RWD) stron www. Pozycjonowanie SEO, sklepy internetowe eSklep...

Sprawdź także

Rocznica wysłania przez Bitcoina w kosmos. Genesis Mining wprowadza promocję na kopanie DASH!

Rocznica wysłania Bitcoina w kosmos. Genesis Mining wprowadza promocję na kopanie DASH!

Ocena czytelników [Głosów: 2 Ocena: 5]W ten piątek, 30 sierpnia, przypada trzecia rocznica wysłania przez Genesis Mining Bitcoina w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE OGŁOSZENIA